Uus! Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • MIKE_K6o
    FPP Pro
    • Jan 2009
    • 221

    #31
    Re: Pokkeriprod.com Hobikardi&Paintball võistlus.

    Algselt postitas MIKE_K6o
    Kardisõidus 100% kohal kui 22-23 aug. teine nv pole Eestis.
    +ArdiVa lubas ka tulla kui 22-23 toimub

    Comment

    • timz0333
      Pokkeritark
      • Mar 2009
      • 6322

      #32
      Re: Pokkeriprod.com Hobikardi&Paintball võistlus.

      Kardis on kõvad haid w?, käisin seal FKs sõitmas, mõnda aega tagsi. Esimest korda elus üldse. Väga mahe oli, ei tea kas oleks mõtet võistelda, kui kogemus nii väike, huvi oleks isegi ehk.
      ja Vsiu, obv sa ei "oska" sõita, kui instruktor olid, mul vend seal praegu instruktor ja sõidab kah aint vahest mingi 43.4 ja nii ;D

      Comment

      • -andres-
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4546

        #33
        Re: Pokkeriprod.com Hobikardi&Paintball võistlus.

        Hetkel huvi 29-30 nädalavahetusele suurem, arvatavasti jääks asi seega järgmisesse nädalavahetusse, kui mõne päeva jooksul suurt huvi ei tule.

        Arvan, et kui vähemalt 8 kindlat tulijat olemas oleks, siis võiks kindlasti ära käia.

        Arvan, et minu tase on ka vägagi keskmine või alla selle, aga vähemalt oleks fun üritus, arvan et see on siiski põhiline. Väike hasart ei tee muidugi paha.

        Comment

        • vsiu100
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4253

          #34
          Re: Pokkeriprod.com Hobikardi&Paintball võistlus.

          Algselt postitas timz0333
          Kardis on kõvad haid w?, käisin seal FKs sõitmas, mõnda aega tagsi. Esimest korda elus üldse. Väga mahe oli, ei tea kas oleks mõtet võistelda, kui kogemus nii väike, huvi oleks isegi ehk.
          ja Vsiu, obv sa ei "oska" sõita, kui instruktor olid, mul vend seal praegu instruktor ja sõidab kah aint vahest mingi 43.4 ja nii ;D
          kõige tähtsam on õige trajektoori valik, eriti boksi ees tagasipöörde kurvis ja raja keskel S-kurvides.
          ja kõige paremad ringiajad tulid päeva lõpus õhtul, kui asfalt oli veel päevast kuum(haakumine hea) ja õhk juba jahe.

          aga pumbake seda teemat enne üritust kindlasti, et maha ei magaks vms.

          Comment

          • timz0333
            Pokkeritark
            • Mar 2009
            • 6322

            #35
            Re: Pokkeriprod.com Hobikardi&Paintball võistlus.

            Paneks kah ennast kirja ikka, for fun
            karti siis

            Comment

            • antnx
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3102

              #36
              Re: Pokkeriprod.com Hobikardi&Paintball võistlus.

              Kes tartust minemas on? Kui on siis tulen ka!

              Comment

              • -andres-
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4546

                #37
                Re: Pokkeriprod.com Hobikardi&Paintball võistlus.

                Vaadake jah variante, käisime täna buildupiga huvipärast. Kuni Augusti lõpuni on ka soodushind. Kui saaks 8 kindlat tulijat, siis oleks 2800.- kamba peale ehk 350.- per face. Homme saadan pm´id ka ja uurin, kes huvitujatest hetkel see nv kindlad tulijad oleks.

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #38
                  Re: Pokkeriprod.com Hobikardi&Paintball võistlus.

                  Väga hea pane asi käima.

                  Comment

                  • RudiTurbo
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 4167

                    #39
                    Re: Pokkeriprod.com Hobikardi&Paintball võistlus.

                    MINAMINA!

                    Comment

                    • BuildUp
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2547

                      #40
                      Re: Pokkeriprod.com Hobikardi&Paintball võistlus.

                      Tulge ning te ei kahetse! ;D Lahe oli eile ringi rallitada.

                      Comment

                      • -andres-
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4546

                        #41
                        Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus 29.08.

                        Kardirada on broneeritud 29daks augustiks 17.30'ks.
                        Hetkeseisuga veel 3 vaba kohta, seega kui huvi, siis reageerige kiiresti ja saate ka tulla :).

                        Kirjutasin kogemata 28's, õige ikka 29s ja laupäev :).

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #42
                          Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus 29.08.

                          tuleks .. aga tra tulid reisiplaanid ,,,,

                          Comment

                          • -andres-
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4546

                            #43
                            Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus 29.08.

                            2 kohta veel vabad.

                            Comment

                            • -andres-
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4546

                              #44
                              Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus 29.08.

                              Hetkeseisuga saime 10 meest kokku, loodame, et kõik ka kohale jõuavad.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #45
                                Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus 29.08.

                                pilte ka palun!

                                Comment

                                Working...