Uus! Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #46
    Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus 29.08.

    Mina ei jõudnud õigel ajal linna, sorry :-[

    Comment

    • blazkuh
      Õpihimuline Mängur
      • Feb 2009
      • 400

      #47
      Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus 29.08.

      Kvalifikatsioonis kolmas, stardis rebisin kohe teiseks ennast aga paar kurvi hiljem tegin suht õnnetu spinni ja panin ninaga kummidesse, pidin kõik mööda laskma. Kaotasin miski 30-40sek seal ja tagantotsast oli suht keeruline juba poodiumikohale sõita :D Neljas koht siiski ja lõpus püüdsin andrese ka kinni, kellest aga mööda ei saanud, spinn jällegi. Ilm oli ka kaif, külg ees sai koguaeg lasta aint :D

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #48
        Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus 29.08.

        Kes võitis?

        Comment

        • blazkuh
          Õpihimuline Mängur
          • Feb 2009
          • 400

          #49
          Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus 29.08.

          Algselt postitas TIGRANO
          Kes võitis?
          Ruditurbo oli esimene, teine oli miski Siim, kolmas Andres ja ma neljas, edasi ei tea. Eks Andres paneb vähe täpsema ülevaate ka siia :)

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #50
            Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus 29.08.

            Huvitav kui palju abi RudiTurbol sellest arvuti rallimängust oli ;D

            Comment

            • -andres-
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4546

              #51
              Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus 29.08.

              Jube libe oli igatahes, suht peale vihma lendasime peale ja ringiaegade võrdluseks võiks tuua seda, et kuiva ilmaga on ringirekod ~42 sek. Ehk lasime 20 sek aeglasemaid ringe :D.

              Kvalifikatsioonis oli järjest vist umbes selline, Elton ja timz0333 võivad vales järjestuses olla :D.
              1.RudiTurbo
              2.Buildup
              3.Blazkuh
              4.Codecci
              5.Allar
              6.-andres-
              7.timz0333
              8.Risto
              9.qbj0hn
              10.semu

              Koht Kaotus Parim ring
              1.RudiTurbo 1.03.042
              2.Buildup 30.68 1.03.751
              3.-andres- 33.45 1.04.352
              4.blazkuh 44.49 1.04.493
              5.Codecci 59.09 1.05.076
              6.Allar 1.08.74 1.06.152
              7.timz0333 1 lap 1.06.218
              8.qbj0hn 1 lap 1.07.512
              9.semu 2 laps 1.09.190
              10.Risto 2 laps 1.08.891

              Järgmine kord võiks kuival rajal ka teha või siis talvel lumega :D.

              Comment

              • blazkuh
                Õpihimuline Mängur
                • Feb 2009
                • 400

                #52
                Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus 29.08.

                Kuivaga võiks tõesti teha, ehk jõuab septembris sellise asja ära korraldada? 330 EEK-i näo pealt pole väga palju sellise sõidu eest :)

                Comment

                • RudiTurbo
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 4167

                  #53
                  Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus 29.08.

                  Algselt postitas TIGRANO
                  Huvitav kui palju abi RudiTurbol sellest arvuti rallimängust oli ;D
                  60-70%

                  Isegi pokkerit mängides ja paljudes muudes asjades on minu www.liveforspeed.com 'i kogemus kasuks, sest sealt sain omale usu endasse, et kui ma palju harjutan, siis võin ma olla parim kogu maailmas!!


                  Nii libeda rajaga sõitsin ma täiesti esimest korda ja see on ikka suht ulme, kui alajuhitavad need kardid on, no lihtsalt lähevad otse pidevalt :) Mulle tundus, et kõige kiirem oli sõita kuidagi külg ees kurvidesse libisedes. Ei tea kui kiiresti need kummid kuluvad või kuidas nad vihmas käituvad, aga millegipärast tundus mulle, et sõidu lõpus oli rada muutunud libedamaks hoopis, kuigi vihma enam juurde ei kallanud!
                  Lõpus oli natuke keeruline, kui tuli kuidagi rajal püsida piruette tegevate ringiga mahajääjate vahel slaalomit sõites ;D

                  Päris soodsalt sai sõita igatahes nii kümnekesi minnes, sõidaks kindlasti veel!

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #54
                    Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus 29.08.

                    Fuck, esimene ring panin ilge paugu, ei saanud ise liikuma ja pidin seda tüüpi ootama, veits ootasin, ei paistnud kuskilt, hüppasin välja ja lükkasin ise end sirgeks ;D
                    Lõpuks siiski solid comeback ja kindlasti oli lõbusam sõita kui vaikselt 4-nda koha peal kulgedes vms :P

                    Eltonil on siin kasutaja ka btw, qbj0hn

                    Comment

                    • BuildUp
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2547

                      #55
                      Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus 29.08.

                      Algselt postitas RudiTurbo
                      60-70%

                      Isegi pokkerit mängides ja paljudes muudes asjades on minu www.liveforspeed.com 'i kogemus kasuks, sest sealt sain omale usu endasse, et kui ma palju harjutan, siis võin ma olla parim kogu maailmas!!


                      Nii libeda rajaga sõitsin ma täiesti esimest korda ja see on ikka suht ulme, kui alajuhitavad need kardid on, no lihtsalt lähevad otse pidevalt :) Mulle tundus, et kõige kiirem oli sõita kuidagi külg ees kurvidesse libisedes. Ei tea kui kiiresti need kummid kuluvad või kuidas nad vihmas käituvad, aga millegipärast tundus mulle, et sõidu lõpus oli rada muutunud libedamaks hoopis, kuigi vihma enam juurde ei kallanud!
                      Lõpus oli natuke keeruline, kui tuli kuidagi rajal püsida piruette tegevate ringiga mahajääjate vahel slaalomit sõites ;D

                      Päris soodsalt sai sõita igatahes nii kümnekesi minnes, sõidaks kindlasti veel!
                      Suutsin mingi 10 ringi sul päris kenasti sabas püsida, kuid siis panin pauku ning sealt sa ka kadusid. Muidu oli päris lahe sõita ning lootsin, et sa eksid ikka mõne koha peal, kuid tegid perfektse sõidu. Respekt! :) Teine kord võiks jah kuival rajal sõita, oleks tigedam. :)

                      Comment

                      • jokk
                        Räme Fish
                        • Jun 2009
                        • 4

                        #56
                        Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus 29.08.

                        Allaril ka kunagi kasutaja tehtud.
                        Muidu vahva üritus. Järgmiseks korraks võtan 10 kilo kehakaalu maha ja ostan autole vihmarehvid alla.
                        Millal pilte saab ?

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #57
                          Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus 29.08.

                          Päris kõva oli libedaga sõita igatahes

                          Comment

                          • -andres-
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4546

                            #58
                            Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus 29.08.

                            Algselt postitas jokk
                            Allaril ka kunagi kasutaja tehtud.
                            Muidu vahva üritus. Järgmiseks korraks võtan 10 kilo kehakaalu maha ja ostan autole vihmarehvid alla.
                            Millal pilte saab ?
                            Mõned pildid mis tehti, lubati mulle meilile saata, kuid siiamaani pole kahjuks neid veel kätte saanud. Ehk mingi päev siiski saabuvad :).

                            Comment

                            • vilkar
                              Klubi Liige
                              • Jul 2009
                              • 1290

                              #59
                              Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus 29.08.

                              tundub et oli pro üritus ise olin samal ajal Laagri maksimarketis juures Triobeti kardikeskuses, kus tegime ka sõpradega kardi võistluse teamidega, igas teamis 4 sõitjat ja kokku tuli läbida 100 ringi teami peale , et võita. Enne toimusid muidugi ka ajasõidud, mis stardi järjekorra paika panid jne.

                              Mittu ringi selle 330 eest sõita sai 12? või rohkem.

                              Oleks isegi tulija järgmine kord, pole ammu FKs sõitmas käinud.

                              Comment

                              • Tigrano
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 7614

                                #60
                                Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus 29.08.

                                Nüüd Triobetil ka kardikeskus, ehk saab mingit head diili ;D

                                Comment

                                Working...