Uus! Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • donkament
    Pokkerihai
    • Apr 2009
    • 1945

    #16
    Re: Pokkeriprod.com Hobikardi&Paintball võistlus.

    Algselt postitas rohelinekonn
    räigelt lasti siis üle me käisime 12 inimesega ja läks 4k vms. Ja ei olnud tutvusi ega midagi. :)

    Igatahes ei tea nii palju aega ette aga igaljuhul kui võimalus on siis kindlasti osaleks Paintballis see mulle meeldib
    kahtlen, et üle lasti. Üks parimatest võimalikest varustustest, mingi 1k kuule per face vms + instruktor.

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #17
      Re: Pokkeriprod.com Hobikardi&Paintball võistlus.

      kumbki kuupäev ei sobi, esimesel nädalavahetusel UK's, teisel peaks olema Tartus Freedom Parade, millest vist mingi 9s kord juba kavatsen osa võtta...

      mis puutub paintballi, siis seda oleks palju lahedam kuskil männiku metsas vanade barakkide vahel teha.. mets ja kraavid ja vanad majad = teh nuts.. vajadusel võin mõne korraldaja kontaktid anda... kelle käest hindu ja värke uurida..

      Comment

      • MIKE_K6o
        FPP Pro
        • Jan 2009
        • 221

        #18
        Re: Pokkeriprod.com Hobikardi&Paintball võistlus.

        Kardisõidus 100% kohal kui 22-23 aug. teine nv pole Eestis.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #19
          Re: Pokkeriprod.com Hobikardi&Paintball võistlus.

          Algselt postitas hotcocacola
          wau !
          hea idee, kahjuks elan tartus ja sinna kanti ei satu :D
          paintballi tahaks esimest korda elus mängida kyll, eriti nt pokkeriprod.com foorumlaste (donkide) vastu ;D
          Mees Eesti on nii väike, et paari tunniga jõuad ühest otsast teise!

          Comment

          • vsiu100
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4253

            #20
            Re: Pokkeriprod.com Hobikardi&Paintball võistlus.

            kas ma olen pime või on mingid kuupäevad juba paigas?

            e: sry, ei näinud polli....

            Comment

            • MIKE_K6o
              FPP Pro
              • Jan 2009
              • 221

              #21
              Re: Pokkeriprod.com Hobikardi&Paintball võistlus.

              Algselt postitas vsiu100
              kas ma olen pime või on mingid kuupäevad juba paigas?

              e: sry, ei näinud polli....
              Pollis on olemas 2 varianti

              Algselt postitas vsiu100
              olin kunagi selle FK rajal kardi instruktor ;D
              mis ei tähenda, et ma sõita mõistaks, obv.....
              +1

              Peaks küsima, kas eks-töötajatena alet ei saa ;D

              Comment

              • muruntau
                • Jan 2009
                • 4325

                #22
                Re: Pokkeriprod.com Hobikardi&Paintball võistlus.

                Paintballis oleks käpp.

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #23
                  Re: Pokkeriprod.com Hobikardi&Paintball võistlus.

                  Algselt postitas ranka
                  Mees Eesti on nii väike, et paari tunniga jõuad ühest otsast teise!
                  ei, sa ei saa aru ;D ma vihkan üle kõige neid 200km reise....enam igavamaid trippe ei eksisteeri ;D

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #24
                    Re: Pokkeriprod.com Hobikardi&Paintball võistlus.

                    Algselt postitas hotcocacola
                    ei, sa ei saa aru ;D ma vihkan üle kõige neid 200km reise....enam igavamaid trippe ei eksisteeri ;D
                    Tuleb kaanida reisi aeg liitrite viisi õlut või siidrit (jah just neid lahjasid jooke või veel parem - toorest koduõlut!) siis usu mind, et iga 25-40 km tagant tahad sa loodust vaatama minna ja see teeb tripi poole huvitavamaks. Seega vabandusi pole, kiiver pähe ja õhtul püss õlale ning granaadid tasku ning läheb sõjaks.

                    Comment

                    • MIKE_K6o
                      FPP Pro
                      • Jan 2009
                      • 221

                      #25
                      Re: Pokkeriprod.com Hobikardi&Paintball võistlus.

                      Algselt postitas ranka
                      Tuleb kaanida reisi aeg liitrite viisi õlut või siidrit (jah just neid lahjasid jooke või veel parem - toorest koduõlut!) siis usu mind, et iga 25-40 km tagant tahad sa loodust vaatama minna ja see teeb tripi poole huvitavamaks. Seega vabandusi pole, kiiver pähe ja õhtul püss õlale ning granaadid tasku ning läheb sõjaks.
                      Liitrite viisi ja coca kohale jõuab on promill siuke, et ei lasta enam rooli ;D

                      Comment

                      • vsiu100
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4253

                        #26
                        Re: Pokkeriprod.com Hobikardi&Paintball võistlus.

                        Algselt postitas MIKE_K6o
                        Liitrite viisi ja coca kohale jõuab on promill siuke, et ei lasta enam rooli ;D
                        pole probleemi. saab ikka.
                        kui seal instruktor olin, siis käis palju inglise nn poismeeste pidusi sealt läbi laup. hommikuti.
                        rada oli bronnitud, kõik olid üli pohmas või täis veel. magama polnud keegi saanud.
                        juhtus mitu korda nii, et keset võistlust suurel hool hakkas kellegil paha ja oksendas sõidu pealt.
                        jama oli aint selles, et kiiver oli peas, klaas ees ja välja ei näinud midagi. avariid olid kerged tulema......

                        Comment

                        • MIKE_K6o
                          FPP Pro
                          • Jan 2009
                          • 221

                          #27
                          Re: Pokkeriprod.com Hobikardi&Paintball võistlus.

                          Algselt postitas vsiu100
                          pole probleemi. saab ikka.
                          kui seal instruktor olin, siis käis palju inglise nn poismeeste pidusi sealt läbi laup. hommikuti.
                          rada oli bronnitud, kõik olid üli pohmas või täis veel. magama polnud keegi saanud.
                          juhtus mitu korda nii, et keset võistlust suurel hool hakkas kellegil paha ja oksendas sõidu pealt.
                          jama oli aint selles, et kiiver oli peas, klaas ees ja välja ei näinud midagi. avariid olid kerged tulema......
                          ei oska väga palju kaasa rääkida, ma seal 3 päeva sain olla, 3 päeval jäin 3 tundi hiljaks ja kerge 3 promilli oli ka veel sees, peale seda ei tahetud mind millegi pärast sinna enam :'( :'(

                          Comment

                          • RudiTurbo
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 4167

                            #28
                            Re: Pokkeriprod.com Hobikardi&Paintball võistlus.

                            Kardisõidus olalexin küll, paintballi jaox vist hetkel pappi ei jagu.
                            Mul 16ndal augustil on juba niigi kardivõistlus hinnavaatluse foorumiga ;D

                            Comment

                            • kollane
                              Pokkerihai
                              • Nov 2008
                              • 2031

                              #29
                              Re: Pokkeriprod.com Hobikardi&Paintball võistlus.

                              Algselt postitas Rage
                              kumbki kuupäev ei sobi, esimesel nädalavahetusel UK's, teisel peaks olema Tartus Freedom Parade, millest vist mingi 9s kord juba kavatsen osa võtta...

                              mis puutub paintballi, siis seda oleks palju lahedam kuskil männiku metsas vanade barakkide vahel teha.. mets ja kraavid ja vanad majad = teh nuts.. vajadusel võin mõne korraldaja kontaktid anda... kelle käest hindu ja värke uurida..

                              freedom jääb ära
                              http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=340791

                              Comment

                              • -andres-
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4546

                                #30
                                Re: Pokkeriprod.com Hobikardi&Paintball võistlus.

                                Kui kardi alla mõningad nimed veel saaks, siis saaks järgmine nädal broneeringu ära teha ja kindlatelt tulijatelt raha koguma hakata. Nii, et aktiivsust teemasse, tuleks igati lõbus ettevõtmine :).

                                Comment

                                Working...