*** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #1231
    Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

    Damned, Leits just kurtis kusagil, et keegi ei viitsinud tulla temaga...

    Comment

    • vennike
      Pokkerihai
      • Mar 2009
      • 1958

      #1232
      Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

      Algselt postitas tdx
      Playtechis eestlased ei tohiks saada mängida ju.
      lol. eestlased teevad eestlastele kasiino ja eestlased mängida ei tohi ?
      hea hommikuse naeru saab sealt artikli kommidest kätte :D

      Comment

      • marguzz22
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1458

        #1233
        Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

        ei tohigi, kuna playtechi firma poliitka see, et nende tubades ei tohi eestlased mängida

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #1234
          Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

          lol eit näeb hea välja :D (vähemalt näost), ehk puhtalt niku peal väljas hahe.
          aga raudselt on mingisugune konks seal ;D

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #1235
            Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***



            Leidsin omale ratta, millega viitsiksin sõita. Hind ainult krõbe

            Comment

            • kollane
              Pokkerihai
              • Nov 2008
              • 2031

              #1236
              Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

              käisin jahil sõbraga, krt sokul pihtas soolikad vedelevad maas ja ei leia kätte noh , jamalt tilti ajas.
              võtsime koera siis see sonkis ka samu radu kus meie verd nägime, egas midagi hommikul veel otsima ehk kintsu saab kätte..



              ütle veel , et jänes arg loom 10m lasime autost perse haavlid ei jõudnud laiali minna, arvasime et pihtas läksime vaatama siis, see tropp vahib otsa 10seci ja paneb sisi jooksu 200m eemale ja jääb jälle ootama , sick olevus..

              polnud ennem tõsiselt jahil käinudki elu fun ikka.

              mul mingi hea magnet vist loomade suhtes, eile nägime kahte siga suured värdjad täna 5min jõudsime sõita 2 sokku vahivad jälle hulagliselt jäneseid nähtud jne. aga no mis kasu kui ühtegi pole koju veel saanud :D

              hommikul pool 5 minek jälle, daipohh kui siis ka ei saa

              Comment

              • arvamusliider
                Jube Noob
                • Oct 2008
                • 183

                #1237
                Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                Algselt postitas kollane
                käisin jahil sõbraga, krt sokul pihtas soolikad vedelevad maas ja ei leia kätte noh , jamalt tilti ajas.
                võtsime koera siis see sonkis ka samu radu kus meie verd nägime, egas midagi hommikul veel otsima ehk kintsu saab kätte..



                ütle veel , et jänes arg loom 10m lasime autost perse haavlid ei jõudnud laiali minna, arvasime et pihtas läksime vaatama siis, see tropp vahib otsa 10seci ja paneb sisi jooksu 200m eemale ja jääb jälle ootama , sick olevus..

                polnud ennem tõsiselt jahil käinudki elu fun ikka.

                mul mingi hea magnet vist loomade suhtes, eile nägime kahte siga suured värdjad täna 5min jõudsime sõita 2 sokku vahivad jälle hulagliselt jäneseid nähtud jne. aga no mis kasu kui ühtegi pole koju veel saanud :D

                hommikul pool 5 minek jälle, daipohh kui siis ka ei saa
                Salakütt?

                Comment

                • arvamusliider
                  Jube Noob
                  • Oct 2008
                  • 183

                  #1238
                  Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                  Homme mine ja otsi see vigane/surnud loom metsast üles. Ole nii hea.

                  Comment

                  • kollane
                    Pokkerihai
                    • Nov 2008
                    • 2031

                    #1239
                    Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                    Algselt postitas arvamusliider
                    Homme mine ja otsi see vigane/surnud loom metsast üles. Ole nii hea.

                    päris vähe ei otsinud. annan parima, kui ei sisi tuleb uus lasta, 1 jäi sinna alles ju

                    kui hommikul ka ei leia siis võtame ühe tõsisema koera , kes treeningutes käinud jne. tänane oli ligidalt külast ise treenitud, parte sai veel aga ei tea , vb ise sonkisime ära ka oma jälgedega jne

                    Comment

                    • Oliverk
                      Moderaator
                      • Nov 2008
                      • 3016

                      #1240
                      Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                      Enne võiks ikka laksma õppida ja siis jahile minna. Loomale soolikasse lasta on sama hea kui nutsiga slowrollida.

                      Comment

                      • kollane
                        Pokkerihai
                        • Nov 2008
                        • 2031

                        #1241
                        Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                        Algselt postitas Oliverk
                        Enne võiks ikka laksma õppida ja siis jahile minna. Loomale soolikasse lasta on sama hea kui nutsiga slowrollida.

                        no 200m pealt tugev tuul vasakult hea , et pihta sai.ise mõtlesime ka pärast, et oelks pidanud jah vb veits ootama, et põllule tagasi tulevad, aga no tagant järgi tarkus. juhtub ikka

                        Comment

                        • arvamusliider
                          Jube Noob
                          • Oct 2008
                          • 183

                          #1242
                          Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                          Äkki jätaks siis laskmata. Aga kas tegemist on salaküttimisega?

                          Comment

                          • K2snakas
                            Pokkerihai
                            • Feb 2009
                            • 2388

                            #1243
                            Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                            Algselt postitas arvamusliider
                            Äkki jätaks siis laskmata. Aga kas tegemist on salaküttimisega?
                            lol?
                            mingi ment oled we?
                            mix sa sellist asja uurid?:IO

                            Comment

                            • kollane
                              Pokkerihai
                              • Nov 2008
                              • 2031

                              #1244
                              Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                              load asjad korras, nii et np.

                              Comment

                              Working...