Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***
Küsinus laiemale ringile. Kas keegi on kasutanud Wippies interneti teenust, kus sõnumi saates saab kasutada 2 tundi netti (10 eek = 2h) ? Probleem selline, et peale smsi saatmist olen juba rohkem kui kaks tundi internetti kasutada saanud ja tahaks nüüd katkestada, kuna kardan, et pärast esitatakse mingi jõhker arve.
Wippiese lehel on veel selline tekst "Kui lõpetad, ära unusta vajutada nuppu "Sulge ühendus", et teised ei saaks sinu andmetega internetti kasutada." Kus kohas see "Sulge ühendus" nupp asub???
Loodan, et keegi oskab aidata. Ette tänades!
Küsinus laiemale ringile. Kas keegi on kasutanud Wippies interneti teenust, kus sõnumi saates saab kasutada 2 tundi netti (10 eek = 2h) ? Probleem selline, et peale smsi saatmist olen juba rohkem kui kaks tundi internetti kasutada saanud ja tahaks nüüd katkestada, kuna kardan, et pärast esitatakse mingi jõhker arve.
Wippiese lehel on veel selline tekst "Kui lõpetad, ära unusta vajutada nuppu "Sulge ühendus", et teised ei saaks sinu andmetega internetti kasutada." Kus kohas see "Sulge ühendus" nupp asub???
Loodan, et keegi oskab aidata. Ette tänades!
Comment