*** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #166
    Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

    Algselt postitas PokerDevil
    Iga saatega temagi areneb ma kujutan ette.
    Pokkerimõistetes küll, üldises mängus väga vähe. Sinu loogikat jälgides on F1 kommentaatorid ka väga hea formelisõitjad või vähemalt keskmisest Johnist paremad formelisõitjad?

    Comment

    • PokerDevil
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1177

      #167
      Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

      Ega keegi meist kohe alguses kõike ei teadnud. Mardisalu on hea kommentaator ja sellepärast võetigi pro asjatundja kõrvale, kes asju seletaks rohkem lahti.

      Comment

      • PokerDevil
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1177

        #168
        Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

        Algselt postitas ranka
        Pokkerimõistetes küll, üldises mängus väga vähe. Sinu loogikat jälgides on F1 kommentaatorid ka väga hea formelisõitjad või vähemalt keskmisest Johnist paremad formelisõitjad?
        Ma pole otsest skilli arenemisest rääkinud. Lihtsalt ju ta varsti põhitõdesid teab.

        Ja sinu F1 näide on ikka väga midagi muud, kui pokker. Pokkerit sa võid õppida laua taga pekki kogudes, F1 jaoks on vaja midagi muud.

        Comment

        • leho57
          Grinder
          • Nov 2008
          • 664

          #169
          Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

          see on nagu high stakes pokeriga... esimesel hooajal oli Gabe see mees kes teadis ja Benza seal tegi rohkem pulli ning õppis mängu... a vot nüüd oskavad mõlemad... ja nagu Gabe isegi ütles, ta võib komenteerida väga hästi aga mängida ta nii ei oska... mida tõenäoliselt võib ka mardisaluga juhtuda kui see saade pikemaks ajaks jääb.

          Comment

          • RudiTurbo
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 4167

            #170
            Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

            irw, head vastused olid sellel Meganil seal Face The Aces ;D

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #171
              Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

              http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=340426



              faken unreal :o :o :o :o :o

              ööd

              Comment

              • virx747
                Grinder
                • Nov 2008
                • 751

                #172
                Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                Mardisalu on väga lahe vend, pealegi hull igasuguse spordi fanatt! Olen kindel, et ta areneb väga kiiresti, andke aega ja armu! :) Keegi peab seal ju ikka professionaalne spordireporter ka olema ja pole ju meie väiksest eestist võtta sellist, kes kohe juhuslikult ka pokkeri pro on. Pigem on ikka positiivne ju, et sellist asja eesti keeles tehakse!

                Comment

                • -andres-
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4546

                  #173
                  Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                  Algselt postitas virx747
                  Mardisalu on väga lahe vend, pealegi hull igasuguse spordi fanatt! Olen kindel, et ta areneb väga kiiresti, andke aega ja armu! :) Keegi peab seal ju ikka professionaalne spordireporter ka olema ja pole ju meie väiksest eestist võtta sellist, kes kohe juhuslikult ka pokkeri pro on. Pigem on ikka positiivne ju, et sellist asja eesti keeles tehakse!
                  +1

                  Comment

                  • antnx
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3102

                    #174
                    Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                    Mulle meeldis. Ma arvan, et tädi maali kes arvab, et pokker on hasartmäng näeb nüüd ka asja proffesionaalsemat külge. Mis on hea.

                    Comment

                    • kuco
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 1910

                      #175
                      Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                      Mina vaatasin EPT ülekannet öösel ja kui väga aus olla siis suisa vastik ei olnud.
                      Viriseda saaks alati aga üldjoontes oli tulemus väga hea.

                      Comment

                      • Tarmonator
                        Lingiparandaja
                        • Oct 2008
                        • 3274

                        #176
                        Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                        tänane beat: hambaarstil käik tõmbas 5BI miinusesse :-\

                        a samas alustasin eile õhtul Mihkel Raua raamatu lugemist. uih nuts. tõotab huvitav lugemine tulla.

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #177
                          Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                          yeahh.. fucking nuts.. iga arvuti sisse lülitamine algab FTP reinstallimisega, sest muidu lihtsalt menüüd ei ilmu nähtavale:-/

                          Comment

                          • donkament
                            Pokkerihai
                            • Apr 2009
                            • 1945

                            #178
                            Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                            Nad ei saanud pihta sellele "sweat with Jason Mercier", st et sa näed ainult Mercieri kaarte ning vastaste omi mitte, kommentaatorid rääkisid, et vastane pani pocket camist mööda :). Muidu igati positiivne, ega kõik ei saagi algul 100% õnnestuda. Edu neile!

                            Comment

                            • andu_andu
                              Pokkerihai
                              • Jan 2009
                              • 4050

                              #179
                              Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                              Mardisalu, pokkerivõõra inimesnea, tegi ikka väga head tööd minu meelest. Teine kommentaator suutis ka asja sellistesse sõnadesse panna, et algajal hea arusaada ja pokkerimängijale ka samas liiga jube ei tundu mu meelest. Jään järgmist korda ootama.

                              Comment

                              • Kris
                                Grinder
                                • Mar 2009
                                • 860

                                #180
                                Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                                Algselt postitas antnx
                                Mulle meeldis. Ma arvan, et tädi maali kes arvab, et pokker on hasartmäng näeb nüüd ka asja proffesionaalsemat külge. Mis on hea.
                                Võin kinnitada, et Maali arvab ikka, et tegu on hasartmänguga, samuti arvab Maali mees.

                                Comment

                                Working...