*** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Dogers
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2500

    #31
    Re: *** Augusti offtopic - suvelõpppppppp ***

    Mis sellel kõlal viga on ? o.O

    Comment

    • vinney
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2008
      • 473

      #32
      Re: *** Augusti offtopic - suvelõpppppppp ***

      peaks olema sügise algusssssss

      Comment

      • kollane
        Pokkerihai
        • Nov 2008
        • 2031

        #33
        Re: *** Augusti offtopic - suvelõpppppppp ***

        unreal vennike oli lauas 75 kätt mängis ,$145 jõudis laiali jagada. sain 3 BI :D

        Comment

        • variatsioon
          Pokkeritark
          • Nov 2008
          • 5849

          #34
          Re: *** Augusti offtopic - suvelõpppppppp ***

          Algselt postitas kollane
          unreal vennike oli lauas 75 kätt mängis ,$145 jõudis laiali jagada. sain 3 BI :D
          NL2?

          Comment

          • kollane
            Pokkerihai
            • Nov 2008
            • 2031

            #35
            Re: *** Augusti offtopic - suvelõpppppppp ***

            Algselt postitas variatsioon
            NL25?

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #36
              Re: *** Augusti offtopic - suvelõpppppppp ***

              [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=nx4BviuBK0c[/youtube]

              ning see ;D :

              http://rutube.ru/tracks/2152329.html...3954d8a04cc44e


              ja see

              [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=T5OwlW8xtcc[/youtube]

              ja see

              [youtube]http://rutube.ru/tracks/2149559.html?v=0a4a1bf3a3fa816f219522aeaf86e29a[/youtube]



              ja see

              http://rutube.ru/tracks/2094165.html...3c6df2f4b2c250

              Comment

              • daljoh
                Vana Tegija
                • Feb 2009
                • 1032

                #37
                Re: *** Augusti offtopic - suvelõpppppppp ***

                TV6 hakkas jlle jooksma "Appi tõttab stiilne viisik!". Gay poisid teevad "sirgetele" poistele stiilimuutust!

                OUUUUJEEEEEEE!!!

                Comment

                • Davy
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1341

                  #38
                  Re: *** Augusti offtopic - suvelõpppppppp ***

                  Ettepanek: pealkiri inimlikuks... ei pea mõtlema kui pikk on eesti suvi.

                  Comment

                  • variatsioon
                    Pokkeritark
                    • Nov 2008
                    • 5849

                    #39
                    Re: *** Augusti offtopic - suvelõpppppppp ***

                    Algselt postitas Davy
                    Ettepanek: pealkiri inimlikuks... ei pea mõtlema kui pikk on eesti suvi.
                    pooldan!

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #40
                      Re: *** Augusti offtopic - suvelõpppppppp ***

                      suve lõpp on vist 23. sept, kui on sügisene pööripäev ? või oli see okt :D, ah who cares :D

                      Comment

                      • Davy
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1341

                        #41
                        Re: *** Augusti offtopic - suvelõpppppppp ***

                        Suvi


                        http://www.youtube.com/v/XZN1XOvfsHY&hl=en&fs=1&

                        Comment

                        • Davy
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1341

                          #42
                          Re: *** Augusti offtopic - suvelõpppppppp ***

                          Algselt postitas Davy
                          Suvi

                          Neetud, miks ma seda laulu kuulama pidin. Koheselt tahaks kuhugi õlut tarbima minna. Neetud.

                          Comment

                          • jrgn hell
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 3328

                            #43
                            Re: *** Augusti offtopic - suvelõpppppppp ***

                            tule meiega viina jooma nii kahe tunni pärast

                            gutfeeling konkreetselt ütleb et

                            Comment

                            • leho57
                              Grinder
                              • Nov 2008
                              • 664

                              #44
                              Re: *** Augusti offtopic - suvelõpppppppp ***

                              kes see esimene pildil on? no nii keele peal on a ei tule nimi meelde :|

                              Comment

                              • silku108
                                Julm Donk
                                • Mar 2009
                                • 90

                                #45
                                Re: *** Augusti offtopic - suvelõpppppppp ***

                                Algselt postitas leho57
                                kes see esimene pildil on? no nii keele peal on a ei tule nimi meelde :|
                                Hayden Panettiere

                                Comment

                                Working...