FC Barcelona Kadriorgu!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vonkartoffel
    Pokkerihai
    • May 2009
    • 1658

    #16
    Re: FC Barcelona Kadriorgu!

    Mina usun veel selles et kui Barcelona lillekülla ei tule siis tuleb ehk vähemalt Aston Villa vms ehk Europaleague. Mängisid ju tegelt hästi arvestades, kes on juba vastas.

    Comment

    • taipupole
      Lõpuboss
      • Oct 2008
      • 2181

      #17
      Re: FC Barcelona Kadriorgu!

      ONE TIME!

      Comment

      • vonkartoffel
        Pokkerihai
        • May 2009
        • 1658

        #18
        Re: FC Barcelona Kadriorgu!

        Nu on veel üks võimalus, see aasta nagunii barca kukub uefa cupi kah ;D Eestis oleks ükskõik, mis alagrupimängud ulme lihtsalt

        Comment

        • taipupole
          Lõpuboss
          • Oct 2008
          • 2181

          #19
          Re: FC Barcelona Kadriorgu!

          Kas tartlased täna kuskil pubis vaatavad, kuidas Eesti Hispaaniat peksab? A'la Krooks/Illekas vms koht, mis kauem avatud on.

          Comment

          • vapsik
            Klubi Liige
            • Apr 2009
            • 5462

            #20
            Re: FC Barcelona Kadriorgu!

            Algselt postitas taipupole
            Kas tartlased täna kuskil pubis vaatavad, kuidas Eesti Hispaaniat peksab? A'la Krooks/Illekas vms koht, mis kauem avatud on.
            Ma vahe peal plaanisin Illegaardi minna.

            Comment

            Working...