FC Barcelona Kadriorgu!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • taipupole
    Lõpuboss
    • Oct 2008
    • 2181

    #1

    FC Barcelona Kadriorgu!

    Levadial on nüüd siis neli sammu astuda, et üks või kaks või kolm pirakat kalakest Eestisse tõmmata.

    Täna kell 19 läheb lahti. Kahjuks töö tõttu Tallinna ei saanud, kuid TV14 päästab välja.

    Peab tulema.
  • -andres-
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4546

    #2
    Re: FC Barcelona Kadriorgu!

    On mäng mida oodata ja vaadata. Must see, kui jalka vastu natukenegi huvi on.

    Ja Barcast näeksime Lillekülas :).

    Comment

    • Svenza
      Svetlana aka Buldooser
      • Oct 2008
      • 3591

      #3
      Re: FC Barcelona Kadriorgu!

      Barcelona mängiks alagrupis?

      Comment

      • -andres-
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4546

        #4
        Re: FC Barcelona Kadriorgu!

        Seda veel ei tea, rohkem "boostimiseks" öeldud taipupole poolt.

        Comment

        • urmo1
          Õpihimuline Mängur
          • Oct 2008
          • 330

          #5
          Re: FC Barcelona Kadriorgu!

          Tegin väiksed panused ka levadia peale.

          Comment

          • taipupole
            Lõpuboss
            • Oct 2008
            • 2181

            #6
            Re: FC Barcelona Kadriorgu!

            Einoh, võiks ju nagu sibulavõrku pingutada lõpuks.

            Comment

            • Aristotep
              Grinder
              • Oct 2008
              • 605

              #7
              Re: FC Barcelona Kadriorgu!

              Nahki postilöök oli küll rigged.. Aga muidu bueno seni :P

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #8
                Re: FC Barcelona Kadriorgu!

                +1 Aristotep! Väga hea mängupilt. Mängivad nagu mehed ikka, moraali ja tahet on - kuigi kohati oskusi napib. Mitte nagu need eided kes Flora Tallinna mängus esimesel poolajal platsil olid...

                Comment

                • Svenza
                  Svetlana aka Buldooser
                  • Oct 2008
                  • 3591

                  #9
                  Re: FC Barcelona Kadriorgu!

                  Täitsa haige pederast. Easy värav pidi olema ju. Fuck off mismoodi oskavad "professionaalid" mööda lüüa niimoodi.

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #10
                    Re: FC Barcelona Kadriorgu!

                    Jõuad veel - 67. minut. Vahetusest sisse Svenza :D.

                    Comment

                    • Svenza
                      Svetlana aka Buldooser
                      • Oct 2008
                      • 3591

                      #11
                      Re: FC Barcelona Kadriorgu!

                      Tra. Mõttetu pask. Dream is over

                      Comment

                      • MIKE_K6o
                        FPP Pro
                        • Jan 2009
                        • 221

                        #12
                        Re: FC Barcelona Kadriorgu!

                        70. minut: Leandro lööb 1:0 Debrecenile.

                        aasdfasfdsasdasasdf >:(

                        Comment

                        • taipupole
                          Lõpuboss
                          • Oct 2008
                          • 2181

                          #13
                          Re: FC Barcelona Kadriorgu!

                          Okse. Nojah, eelmise mängu õnn nulliti kõik kiirelt ära. Teine poolaeg oli täiesti müstika taktikaliselt kah. Taome pikka. Nahhui nada niimoodi.

                          Comment

                          • Aristotep
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 605

                            #14
                            Re: FC Barcelona Kadriorgu!

                            :-[

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #15
                              Re: FC Barcelona Kadriorgu!

                              Teine poolaeg oli meestel küll TILT!

                              Comment

                              Working...