Re: FC Barcelona Kadriorgu!
Mina usun veel selles et kui Barcelona lillekülla ei tule siis tuleb ehk vähemalt Aston Villa vms ehk Europaleague. Mängisid ju tegelt hästi arvestades, kes on juba vastas.
Mina usun veel selles et kui Barcelona lillekülla ei tule siis tuleb ehk vähemalt Aston Villa vms ehk Europaleague. Mängisid ju tegelt hästi arvestades, kes on juba vastas.
Comment