Täna oli postimehes suur artikkel kuidas keegi onu jurist ütles, et osa narkootikume võiks dekriminaliseerida/legaliseerida.
Mis on teie seisukohad/kogemused/muljed jne seoses sellega.
Ise olen legaliseerimise poolt. Ma arvan, et kangemad narkootikumid (heroiin jne) võiks olla apteegis müügil koos puhta süstlaga (väga odavalt) ning igaüks kes on juba nõela otsas saaks selle asja sealt kätte. Ma väga kahtlen, et mingi koolilaps läheb apteeki ja ütleb: "Palun mulle üks süstlatäis seda eroiini"
Jagage arvamust
Mis on teie seisukohad/kogemused/muljed jne seoses sellega.
Ise olen legaliseerimise poolt. Ma arvan, et kangemad narkootikumid (heroiin jne) võiks olla apteegis müügil koos puhta süstlaga (väga odavalt) ning igaüks kes on juba nõela otsas saaks selle asja sealt kätte. Ma väga kahtlen, et mingi koolilaps läheb apteeki ja ütleb: "Palun mulle üks süstlatäis seda eroiini"
Jagage arvamust
Comment