Re: *** Juuli offtopic ***
It's not your business.
Sain peokunni kätte ja tõenäoliselt kiman viljandisse. Minuga tagasi ei saa, sest tagasi tulen nii või naa läbi Pärnu. Olete käpad või on keegi teine?
Algselt postitas variatsioon
Algselt postitas Dogers
Comment