*** Juuli offtopic ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1006
    Re: *** Juuli offtopic ***

    Algselt postitas variatsioon
    pics or it didt happened.

    mitu raha maksis?
    It's not your business.

    Algselt postitas Dogers
    oot, helistan sõbrale küsin, palju benaraha tahad?
    Sain peokunni kätte ja tõenäoliselt kiman viljandisse. Minuga tagasi ei saa, sest tagasi tulen nii või naa läbi Pärnu. Olete käpad või on keegi teine?

    Comment

    • Svenza
      Svetlana aka Buldooser
      • Oct 2008
      • 3591

      #1007
      Re: *** Juuli offtopic ***

      Algselt postitas ranka
      Mitte midagi aga pean veel peokunni kätte saama, sest tema pool ööbiks. Niipalju veel ütlen, et tõenäoliselt folgil lähevad meie teed lahku :D

      EDIT:
      Ma valisin 7 korterit välja, 6 oli saunaga (kõik kesklinn ja 2 tuba) ning sain ainult ühega reaalselt kokku ning võtsin selle ära :) Ise rahul.
      Slaidid, slaidid, slaidid!

      Comment

      • BuildUp
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2547

        #1008
        Re: *** Juuli offtopic ***

        Algselt postitas ranka


        EDIT:
        Ma valisin 7 korterit välja, 6 oli saunaga (kõik kesklinn ja 2 tuba) ning sain ainult ühega reaalselt kokku ning võtsin selle ära :) Ise rahul.
        Irw. Meil sama. Valisime 6 korterit ning 2 nägime reaalselt. Eile oli meil kokku lepitud, et võtame Gonsorisse 3 toalise üürida(väga kõva korter oli kusjuures ja üsna hea hinnaga), aga hommikul tuli sõpradele mõte, et ei see liiga priiskamine ning parem ikka 2 toaline. No ilmselgelt tüübid ei mängi pokkerit. ;D

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #1009
          Re: *** Juuli offtopic ***

          Ok ma kaon folgile ära.

          Comment

          • PokerDevil
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1177

            #1010
            Re: *** Juuli offtopic ***

            Ranka, üürid?

            Comment

            • Svenza
              Svetlana aka Buldooser
              • Oct 2008
              • 3591

              #1011
              Re: *** Juuli offtopic ***

              Ma käisin eile Riias, Triobet Live´i mängimas. Nägin NBA-s Utah Jazzis mängivat Andrei Kirilenkot rulli ja BJ laua taga. Tugevalt viskas Finlandia viina, nii et kõrist hakkas välja tulema. Vaatasin poisi palganumbreid, see aasta 16M $, järgmine aasta 17M$. Mängis 5-20 latiste panustega :) Entertainment value.

              Comment

              • Kris
                Grinder
                • Mar 2009
                • 860

                #1012
                Re: *** Juuli offtopic ***

                Algselt postitas Svenza
                Ma käisin eile Riias, Triobet Live´i mängimas. Nägin NBA-s Utah Jazzis mängivat Andrei Kirilenkot rulli ja BJ laua taga. Tugevalt viskas Finlandia viina, nii et kõrist hakkas välja tulema. Vaatasin poisi palganumbreid, see aasta 16M $, järgmine aasta 17M$. Mängis 5-20 latiste panustega :) Entertainment value.
                Nice, keegi veel kuulsusi oma silmaga pokkerilaudade läheduses näinud?

                Comment

                • Marek K.
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 1477

                  #1013
                  Re: *** Juuli offtopic ***

                  triol uus kodukas :P

                  Comment

                  • MIKE_K6o
                    FPP Pro
                    • Jan 2009
                    • 221

                    #1014
                    Re: *** Juuli offtopic ***

                    Algselt postitas rankapoeg
                    triol uus kodukas :P
                    sama mis unibetil juba mõnda aega :P

                    Comment

                    • erplander
                      ekrelander
                      • Oct 2008
                      • 1029

                      #1015
                      Re: *** Juuli offtopic ***

                      Algselt postitas Kris
                      Nice, keegi veel kuulsusi oma silmaga pokkerilaudade läheduses näinud?
                      Suuremat osa pokrikuulsustest näinud 3 viimase aasta WSOPE Londoni turnadel (Brunson, Ferguson, Negreanu, Lindgren, Obrestad, Matusow, Hansen, Raymer, Ulliott, Duke, Brenes, Juanda, Demidov, etc)

                      Comment

                      • andu_andu
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 4050

                        #1016
                        Re: *** Juuli offtopic ***

                        ma hakkan ka korterit sebima tallinnasse. Et siis peaks juba hakkama mingi tõsiselt pihta ajsaga ? Kust kohast neid häid pakkumisi vaadata saaks ?

                        Comment

                        • -andres-
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4546

                          #1017
                          Re: *** Juuli offtopic ***

                          Algselt postitas andu_andu
                          ma hakkan ka korterit sebima tallinnasse. Et siis peaks juba hakkama mingi tõsiselt pihta ajsaga ? Kust kohast neid häid pakkumisi vaadata saaks ?

                          Mida varem uurima hakata, seda reaalsem on hea tehing, hea hinna ja korraliku korteri poolt saada.
                          Mida rohkem kesklinna, seda kallim. Olenevalt mis kooli lähed, tasub ka uurida. Lasnamäelt TTÜ'sse ei ole eriti fun sõita.

                          Comment

                          • bounce
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 865

                            #1018
                            Re: *** Juuli offtopic ***

                            www.kv.ee even

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #1019
                              Re: *** Juuli offtopic ***

                              tüüüüra .. lõhkusin mingid plastikud ära bemmi polstri tagasi panekul .. vaatasin uue 3x10cm platiku hinda .. 4k nooo tere talv ... viin mingi entusiastile kes on liimimises käsi :D

                              Comment

                              • Dogers
                                Pokkerihai
                                • Dec 2008
                                • 2500

                                #1020
                                Re: *** Juuli offtopic ***

                                ostate või üürite ?

                                Comment

                                Working...