*** Juuli offtopic ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • peokuningas
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 444

    #961
    Re: *** Juuli offtopic ***

    jube trall folgil käib.
    kohe tööle

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #962
      Re: *** Juuli offtopic ***

      Liigne agressiivsus pole muidugi hea alati aga no mis tähendab optimaalne irw, pokkeris opitimaalne stat ;D ei usu sellese jamasse.

      Comment

      • kuco
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1910

        #963
        Re: *** Juuli offtopic ***

        Algselt postitas TIGRANO
        Liigne agressiivsus pole muidugi hea alati aga no mis tähendab optimaalne irw, pokkeris opitimaalne stat ;D ei usu sellese jamasse.
        Täiest vabalt võib olla nii, et arvutavad seda oma andmebaasi põhjal. Infot on meeletult ja saavad teha päris head ja põhjaliku statistikat, et mis stiil on kasumlik antud limiidis näiteks. Kui minul oleks selline andmebaas käepärast siis kindlasti teeksin samamoodi. Samas ei saa see 100% tõde anda, et kuidas keegi mängib erinevaid käsi erinevate mängijate vastu.

        minu 2 senti

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #964
          Re: *** Juuli offtopic ***

          Algselt postitas kuco
          Täiest vabalt võib olla nii, et arvutavad seda oma andmebaasi põhjal. Infot on meeletult ja saavad teha päris head ja põhjaliku statistikat, et mis stiil on kasumlik antud limiidis näiteks. Kui minul oleks selline andmebaas käepärast siis kindlasti teeksin samamoodi. Samas ei saa see 100% tõde anda, et kuidas keegi mängib erinevaid käsi erinevate mängijate vastu.

          minu 2 senti
          Ei ole olemas. Võib kuidagi koostada soovitatava "unexploitable" strateegia vms, aga samas a'la 35/30 vend võib kõvemat winratet näidata, sest ta teeb teadlikult mõningaid -EV lükkeid imidži jaoks, mis suures pildis on siiski +EV 'm.

          Comment

          • variatsioon
            Pokkeritark
            • Nov 2008
            • 5849

            #965
            Re: *** Juuli offtopic ***

            Algselt postitas TIGRANO
            ;D ei usu sellese jamasse.
            obv :D.. see oligi siia naljaga postitatud..

            durrrrid ja muud karvalised on 50% üle ideaali

            Comment

            • Kris
              Grinder
              • Mar 2009
              • 860

              #966
              Re: *** Juuli offtopic ***

              küsimus

              Kas selle eest, et 17 aastaselt onlain pokkeritoas rahapeale mängid (poolaastat) võib mingi karistuse ka saada ? Pokkeritoa poolt? või ?

              Starsi support küsis lihtsalt ID saatmist ja reeglite "ülelugemist ja arusaamist".. a starsis ma olen ainult pleimaniga rollinud.

              Comment

              • variatsioon
                Pokkeritark
                • Nov 2008
                • 5849

                #967
                Re: *** Juuli offtopic ***

                Algselt postitas Kris
                küsimus

                Kas selle eest, et 17 aastaselt onlain pokkeritoas rahapeale mängid (poolaastat) võib mingi karistuse ka saada ? Pokkeritoa poolt? või ?

                Starsi support küsis lihtsalt ID saatmist ja reeglite "ülelugemist ja arusaamist".. a starsis ma olen ainult pleimaniga rollinud.
                ega ta sind kinni ei pane.. kui ID ei saada siis külmutab konto ära ja muud midagi.

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #968
                  Re: *** Juuli offtopic ***

                  Algselt postitas variatsioon
                  ega ta sind kinni ei pane.. kui ID ei saada siis külmutab konto ära ja muud midagi.
                  Jah sellised need tagajärjed on pärast.

                  Comment

                  • Kris
                    Grinder
                    • Mar 2009
                    • 860

                    #969
                    Re: *** Juuli offtopic ***

                    pärast lendab KAPO platsi kellel seda veel vaja : D

                    Comment

                    • Tarmonator
                      Lingiparandaja
                      • Oct 2008
                      • 3274

                      #970
                      Re: *** Juuli offtopic ***

                      Algselt postitas Kris
                      pärast lendab KAPO platsi kellel seda veel vaja : D
                      K-komando tuleb ka, tõsijutt

                      Comment

                      • kollane
                        Pokkerihai
                        • Nov 2008
                        • 2031

                        #971
                        Re: *** Juuli offtopic ***

                        palju käsi tuleb umbes 25NL-s platinum taseme saamiseks?

                        Comment

                        • variatsioon
                          Pokkeritark
                          • Nov 2008
                          • 5849

                          #972
                          Re: *** Juuli offtopic ***

                          Algselt postitas kollane
                          palju käsi tuleb umbes 25NL-s platinum taseme saamiseks?
                          liiga palju!

                          Comment

                          • amagan
                            Jube Noob
                            • Oct 2008
                            • 135

                            #973
                            Re: *** Juuli offtopic ***

                            Algselt postitas kollane
                            palju käsi tuleb umbes 25NL-s platinum taseme saamiseks?
                            Algselt postitas pikk28
                            keegi kuskil mainis et FR-s saad 0,13 VPPd ühe käe kohta. kokku peaks laskma NL 25-s 60k käsi
                            Algselt postitas leits
                            hetkel 62k kätt tehtud
                            mul hem n2itab 0.1 VPP'd per hand.. seega ca 2k kätt veel..

                            kokku mingi 64k händi platiniumi jaoks

                            Comment

                            • kollane
                              Pokkerihai
                              • Nov 2008
                              • 2031

                              #974
                              Re: *** Juuli offtopic ***

                              tänud

                              Comment

                              • donkament
                                Pokkerihai
                                • Apr 2009
                                • 1945

                                #975
                                Re: *** Juuli offtopic ***

                                Algselt postitas variatsioon
                                liiga palju!
                                http://www.youtube.com/watch?v=klgKJvan9og&feature=related

                                Comment

                                Working...