*** Juuli offtopic ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #736
    Re: *** Juuli offtopic ***

    Algselt postitas antnx
    A frequent contemporary use of the term in English is male chauvinism, which refers to the belief that males are superior to females.

    see ma olen. Aga kui see puudutab otseselt mind siis ma võin olla. Kui igal kursusel on 26 naist ja 3-4 meest. Mitte, et mul midagi nende vastu poleks aga ??????
    Seda naistele ette heita, et nad on viitsinud vaeva näha, on küll vale.

    Comment

    • Uniquest
      Grinder
      • Oct 2008
      • 615

      #737
      Re: *** Juuli offtopic ***

      Kurat küll, maailm/riik/koolid pole võlgu selle eest, et sa peenisega sündinud oled! >:(

      Comment

      • BuildUp
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2547

        #738
        Re: *** Juuli offtopic ***

        Algselt postitas Uniquest
        Kurat küll, maailm/riik/koolid pole võlgu selle eest, et sa peenisega sündinud oled! >:(
        Irw. ;D ;D ;D

        Comment

        • antnx
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3102

          #739
          Re: *** Juuli offtopic ***

          Ei olegi lihtsalt küsin lihtsa küsimuse - miks? Miks on ülikoolides naisi rohkem kui mehi? Mis nendest tublidest õppijatest naistest hiljem saab? Mehed on ju ikka juba koolis veidi kehvemate tulemustega kui osad naised. Ja kui naised on konkurentsis niivõrd eespool siis täituvadki kõik teaduskonnad eranditult naistega. See ei tähenda, et need mehed kes õppima soovivad minna kohe lollid on.

          Comment

          • Uniquest
            Grinder
            • Oct 2008
            • 615

            #740
            Re: *** Juuli offtopic ***

            Algselt postitas antnx
            Ei olegi lihtsalt küsin lihtsa küsimuse - miks? Miks on ülikoolides naisi rohkem kui mehi? Mis nendest tublidest õppijatest naistest hiljem saab? Mehed on ju ikka juba koolis veidi kehvemate tulemustega kui osad naised. Ja kui naised on konkurentsis niivõrd eespool siis täituvadki kõik teaduskonnad eranditult naistega. See ei tähenda, et need mehed kes õppima soovivad minna kohe lollid on.
            Õudne jah tegelt. Ei tea, mis siis veel saab, kui inimestele tööl palka nende töökuse/võimete järgi maksma hakatakse. Ronivad need tublid töökad naised igale poole raisk!

            Comment

            • BuildUp
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2547

              #741
              Re: *** Juuli offtopic ***

              Algselt postitas antnx
              Ei olegi lihtsalt küsin lihtsa küsimuse - miks? Miks on ülikoolides naisi rohkem kui mehi? Mis nendest tublidest õppijatest naistest hiljem saab? Mehed on ju ikka juba koolis veidi kehvemate tulemustega kui osad naised. Ja kui naised on konkurentsis niivõrd eespool siis täituvadki kõik teaduskonnad eranditult naistega. See ei tähenda, et need mehed kes õppima soovivad minna kohe lollid on.
              Ma küsiks sinult siis nii, et kuidas need asjad peaksid olema?

              Need, kes on tugevamad jäävad ellu ning need, kes on nõrgemad, need tallatakse lihtsalt maha. See on loogiline, et ülikoolid võtavad neid õpilasi oma kooli, kes on aktiivsemad ja edukamad oma koolitöös. Natuke jabur on vinguda sellisel teemal imo.

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #742
                Re: *** Juuli offtopic ***

                Kõik naised ahju, nagu juudid omal ajal!

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #743
                  Re: *** Juuli offtopic ***

                  Algselt postitas Codecci
                  Imric miks chatis enam ei käi :-*
                  I'l be back !

                  Comment

                  • antnx
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3102

                    #744
                    Re: *** Juuli offtopic ***

                    Algselt postitas Codecci
                    Kõik naised ahju, nagu juudid omal ajal!

                    WTF? See ei olnud mu jutu mõte. Ma rääkisin -EV tuupuritest kes floodivad ülikooli ja kellest suuremalt jaolt tulevikus tegijaid ei saa.

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #745
                      Re: *** Juuli offtopic ***

                      Tegelikult on see asi mind juba pikalt huvitanud ehk palun sõna TEGIJA definitsiooni.

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #746
                        Re: *** Juuli offtopic ***

                        Algselt postitas Imric
                        Tegelikult on see asi mind juba pikalt huvitanud ehk palun sõna TEGIJA definitsiooni.
                        kes kühveldab eest ja tagant klotsi kokku ning ostab endale BMW X6 M'i. See on tegija minu silmis

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #747
                          Re: *** Juuli offtopic ***

                          Algselt postitas antnx

                          WTF? See ei olnud mu jutu mõte. Ma rääkisin -EV tuupuritest kes floodivad ülikooli ja kellest suuremalt jaolt tulevikus tegijaid ei saa.
                          Kui mees ei suuda sisseastumisel mingeid suvalisi tuupureid beatida, siis talle pole just looduse poolt palju antud. Ja mis kasu on andekast mehest ülikoolis kui ta ei omanda materjali, sest tal on "teised huvid"?
                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          • Foux
                            Õpihimuline Mängur
                            • Oct 2008
                            • 486

                            #748
                            Re: *** Juuli offtopic ***

                            Algselt postitas Pahvak
                            Kui mees ei suuda sisseastumisel mingeid suvalisi tuupureid beatida, siis talle pole just looduse poolt palju antud. Ja mis kasu on andekast mehest ülikoolis kui ta ei omanda materjali, sest tal on "teised huvid"?
                            Need tuupurid naised ongi enamasti "teised huvid"

                            Comment

                            • Pahvak
                              Pastilaa?? Ei!
                              • Dec 2008
                              • 4431

                              #749
                              Re: *** Juuli offtopic ***

                              Algselt postitas Foux
                              Need tuupurid naised ongi enamasti "teised huvid"
                              No lahendus on ilmne. Naisi mitte ülikooli võtta, siis ei aja laiskadel, kuid aindekatel meestel päid segi. ;D
                              Fullstacks have more fun.

                              Comment

                              • Gambler
                                Julm Donk
                                • Oct 2008
                                • 67

                                #750
                                Re: *** Juuli offtopic ***

                                Ehh ei jaga te ka matsu. Tulebki võtta usin ja töökas naine, kes tööl käib.
                                Mees kasvatab kodus lapsi, kui on vaba hetk väike grind ;D
                                Ja mida rohkem naine teenib, seda vähem peab variatsiooni pärast põdema.

                                Comment

                                Working...