*** Juuli offtopic ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jrgn hell
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 3328

    #706
    Re: *** Juuli offtopic ***

    Algselt postitas leits
    Miks te kõik EBS'i kisute? Rikkurid olete kõik :D? Seal on ca 45k aasta vist. Ja ettevõtlus-ärijuhtimine .. ma ei ütle et se eon paha eriala, aga neid on ju meid terve eesti täis. Midgai vähe spetsiifilisemat ei olnud plaanis`?
    ma mõtlen ka, et neid sitaks. Iseasi muidugi kui meeldib, siis pole küsimust

    Comment

    • BuildUp
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2547

      #707
      Re: *** Juuli offtopic ***

      Algselt postitas leits
      Miks te kõik EBS'i kisute? Rikkurid olete kõik :D? Seal on ca 45k aasta vist. Ja ettevõtlus-ärijuhtimine .. ma ei ütle et se eon paha eriala, aga neid on ju meid terve eesti täis. Midgai vähe spetsiifilisemat ei olnud plaanis`?
      Kes kõik?

      Jah, see on tõesti üpriski kulukas, kuid maksma pean ülikooli eest nii või naa ning miks mitte valida EBSi? TTÜ oli ka muidugi variant, aga sinna vist ei vea välja. :-\ ning teised ei ole väga ülikoolid(tallinnas majanduse erialal siis)


      Miks selline eriala? Kuna mulle meeldib see ning see on juba 2 aastat mu mõttes mõlkunud. Pole ju mõtet õppida asja mille vastu huvi pole.



      Algselt postitas Imric
      Kuidas see mitte sissesaamine seal käib ???
      edit: Irw ;D

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #708
        Re: *** Juuli offtopic ***

        Algselt postitas leits
        Miks te kõik EBS'i kisute? Rikkurid olete kõik :D? Seal on ca 45k aasta vist. Ja ettevõtlus-ärijuhtimine .. ma ei ütle et se eon paha eriala, aga neid on ju meid terve eesti täis. Midgai vähe spetsiifilisemat ei olnud plaanis`?
        EBS on 45K, TTÜ majandus on mingi 35-37K... Ei saa sellest EBS-i "rikkurite kooli" imidžist aru, vahe ju üsna väike :P

        Ja kui erialaks on ettevõtlus, siis pole ju vahet, palju neid Eestis on.

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #709
          Re: *** Juuli offtopic ***

          EBS'i kohta olen kuulnut järägnevat: Sisse saada on lihtne, välja kukkuda on veel lihtsam :D

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #710
            Re: *** Juuli offtopic ***

            Algselt postitas Codecci
            EBS on 45K, TTÜ majandus on mingi 35-37K... Ei saa sellest EBS-i "rikkurite kooli" imidžist aru, vahe ju üsna väike :P

            Ja kui erialaks on ettevõtlus, siis pole ju vahet, palju neid Eestis on.
            ajudega vennad hitivad tasuta kohti :P

            Comment

            • BuildUp
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2547

              #711
              Re: *** Juuli offtopic ***

              Algselt postitas leits
              ajudega vennad hitivad tasuta kohti :P
              Sul olid keskkoolis mate ja kirjand/inglise keel üle 90 punkti?

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #712
                Re: *** Juuli offtopic ***

                Algselt postitas BuildUp
                Sul olid keskkoolis mate ja kirjand/inglise keel üle 90 punkti?
                mina ei pidand ennast silmas :) pigem irooniaga öeldud ... mm inka oli 85 vist ja mate 67 vms seega ei olnud

                Comment

                • pronks
                  Jube Noob
                  • Jun 2009
                  • 116

                  #713
                  Re: *** Juuli offtopic ***

                  bruno on haige film.

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #714
                    Re: *** Juuli offtopic ***

                    Ma nüüd otse kalale ja saan kokku teiste foorumi meestega, keda kalapüük veel huvitab. krt ainult magama pole jõudnud ;D

                    Comment

                    • rohelinekonn
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 3808

                      #715
                      Re: *** Juuli offtopic ***

                      muhe keegi ei maga edu kalal. Konks näppu vms.

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #716
                        Re: *** Juuli offtopic ***

                        Algselt postitas rohelinekonn
                        muhe keegi ei maga edu kalal. Konks näppu vms.
                        Tnx kiman minema, ainuke jama, et põhjaõng jäi viimasesest kalal käigust lahe põhja ;D

                        Comment

                        • mihkel88
                          Jube Noob
                          • Oct 2008
                          • 140

                          #717
                          Re: *** Juuli offtopic ***

                          traa veab teil mingil moel, ma pean tööl olema, ja nii hullult tahaks magada

                          Comment

                          • rohelinekonn
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 3808

                            #718
                            Re: *** Juuli offtopic ***

                            Algselt postitas mihkel88
                            traa veab teil mingil moel, ma pean tööl olema, ja nii hullult tahaks magada
                            tööl olla ei tahaks aga magada kah ei taha

                            Comment

                            • taipupole
                              Lõpuboss
                              • Oct 2008
                              • 2181

                              #719
                              Re: *** Juuli offtopic ***

                              Algselt postitas amagan
                              video
                              Superaitäh!

                              Comment

                              • antnx
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3102

                                #720
                                Re: *** Juuli offtopic ***

                                Full Tilt Poker üritab püstitada uut maailmarekordit

                                Keegi läheb sinna mängima?

                                Comment

                                Working...