*** Juuli offtopic ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jrgn hell
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 3328

    #211
    Re: *** Juuli offtopic ***

    Algselt postitas BuildUp
    Tuleb vist 2009. aasta suurim sündmus või siis üldse Eesti ajaloo suur sündmus http://www.elu24.ee/?id=138648

    Comment

    • leho57
      Grinder
      • Nov 2008
      • 664

      #212
      Re: *** Juuli offtopic ***

      Algselt postitas leho57
      kust saab wsop mängijate chipcoutil silma peal hoida? pokernewsi info on nagu puudulik :D või ma ei tea. ma ei leia sealt ühegi päeva main evendi nimekirjast akristjanit üles...

      Algselt postitas BuildUp
      Tuleb vist 2009. aasta suurim sündmus või siis üldse Eesti ajaloo suur sündmus http://www.elu24.ee/?id=138648
      see tulebmidagi ülihaiget :D

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #213
        Re: *** Juuli offtopic ***

        Algselt postitas BuildUp
        Tuleb vist 2009. aasta suurim sündmus või siis üldse Eesti ajaloo suur sündmus http://www.elu24.ee/?id=138648
        Vale vastus fish. PokkeriProd.com Suveturniir on 2009-nda aasta, veel enam 21-se sajandi suursündmus Maailma ajaloos :P

        Comment

        • er1k
          Julm Donk
          • Oct 2008
          • 75

          #214
          Re: *** Juuli offtopic ***

          Oskab keegi midagi sellist kommenteerida?

          Lahendus? MASU-lõpp?
          Valitsus eesotsas Andrus Ansipiga esitab Riigikogule majandusraskustest väljatulekuks ettepaneku, mille kohaselt soovitakse Laulu- ja Tantsupidu muuta igaaastaseks sündmuseks. Paljud riigikogulased on Valitsuse ettepanekut juba kiitnud.

          http://ohtuleht.ee/index.aspx?id=336540

          Comment

          • Maheaatom
            Grinder
            • Oct 2008
            • 958

            #215
            Re: *** Juuli offtopic ***

            Algselt postitas leho57
            See leht hangib muuseas kogu info stackide kohta just nimelt PN käest
            Küsimus on selles, et 2000 mängija stacke ei suudeta lugeda üle 5 minutiga, vaid see võtab ikka mõned tunnid aega.

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #216
              Re: *** Juuli offtopic ***

              kus tartus hetkel veel süüüa saab?

              Comment

              • lebovend
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2420

                #217
                Re: *** Juuli offtopic ***

                sirka on 11ni ju?
                ja igasugused pubid on ikka lahti ju.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #218
                  Re: *** Juuli offtopic ***

                  Pool kaheksa või, mis see ront seal rüütli tänaval oli. Seal all õlihaisuses keldris sai isegi öösel neljast küüslaugu leivakesi tellida ja tünni saada :)

                  Comment

                  • variatsioon
                    Pokkeritark
                    • Nov 2008
                    • 5849

                    #219
                    Re: *** Juuli offtopic ***

                    Algselt postitas leits
                    kus tartus hetkel veel süüüa saab?
                    pool6, krooks

                    Comment

                    • alaska
                      forever
                      • Oct 2008
                      • 6599

                      #220
                      Re: *** Juuli offtopic ***

                      « Sent to: Aristotep, taavi098, Fortune, arvamusliider, HouseOfAces, alaska, Tuul, lypsja, tedd1234, s1990n on: Today at 22:32:21 »

                      --------------------------------------------------------------------------------
                      Tere,
                      Mina otsin pokkeri partneri selleks, et kanda raha varastatud akkauntist partneri akkaunti. Põhimõte on järgime: mina tean mitu hakkereid kes müüvad pokkeri akkauntid trojanide logidest. Kui me hakkame töötama koos, siis me hakkame mängima laudadel kus istub 6 inimest. Mina hakkan kaotama sulle ja kõikidele kes istub laua taga. Kaotan ainult siis kui minul ja sul on hea kaart käes. Seega Pokkeri administraatorid ei saa kunagi teada kas meil oli kokkuleppe või ei olnud. Kasumist tahan 60% sest need akkauntid on päris kallid ja mul on vaja veel osta VPN ja soksid. Kui sa oled huvitatud ja kasutad moneybookersi võidude väljavõitmiseks siis kirjuta XXXX.XXXX@mail.ee ja jatta oma ICQ vxi msn.
                      Head päeva!
                      Kuule mine õige perssse!!!


                      Muutsin emaili aadressi. Ranka

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #221
                        Re: *** Juuli offtopic ***

                        ta vaatas et ma olen masta .. ja ie julgend mulle saata :)

                        Comment

                        • lebovend
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2420

                          #222
                          Re: *** Juuli offtopic ***

                          Algselt postitas ranka
                          Pool kaheksa või, mis see ront seal rüütli tänaval oli. Seal all õlihaisuses keldris sai isegi öösel neljast küüslaugu leivakesi tellida ja tünni saada :)
                          ei m6nita pool6!
                          ainuke koht kuhu varajastel hommikutundidel minna, kui koju veel ei t6mba.

                          Comment

                          • Marek K.
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 1477

                            #223
                            Re: *** Juuli offtopic ***

                            ja nuga saada :)

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #224
                              Re: *** Juuli offtopic ***

                              Algselt postitas leits
                              ta vaatas et ma olen masta .. ja ie julgend mulle saata :)
                              Tõenäoliselt ta saatis registreerimiskuupäeva järgi. Õnneks on foorumil spamm-kaitse peal, et üle 20 PM'i ei saa tunnis saata, mille vähendasin 10 peale.

                              Comment

                              • peokuningas
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 444

                                #225
                                Re: *** Juuli offtopic ***

                                Algselt postitas lebovend
                                ainuke koht kuhu varajastel hommikutundidel minna, kui koju veel ei t6mba.
                                ZAVOOD!!!!!!!!!!!!!!!

                                Comment

                                Working...