*** Juuli offtopic ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Uniquest
    Grinder
    • Oct 2008
    • 615

    #136
    Re: *** Juuli offtopic ***

    Algselt postitas ranka
    Ei aga saaks defineerida sõna "päev" teisiti. Et see ei oleks 24h vaid oleks hoopis 30h! Meie kliimas see ei mõjutaks sittagi, sest talvel on enamus ajast nii või naa pime ja suvel vastupidi - valge. Jamad tekiks seal, kus päev on 12h ja öö 12h aga selliseid kohti on maailmas vähe.

    Tegelt 28h päev oleks väga kõva. Päev algaks 00:00 ja siis lähed magama. 08.00 ärkad ja lähed tööle. 16:00-ni oled tööl ja nüüd 16:01-27:59 oleks vaba aega, kus oleksid poed lahti, kus oleksikd kinod, peod jne. Siis saad veel kaineks ka magada, et järgmisel päeval tööl olla.

    WTF?
    Kas sa oled mu sõbra Kristjan tuttav? :o
    Paar viimast päeva olen temaga Tartu peal ringi tõmmanud ja ta rääkis täpselt sama juttu. Ta jõudis tegudeni ka, ütles, et ta paneb nüüd paar nädalat järjest iga päev üles ärgates kella 00:00 peale ja läheb magama, kui kell 8 õhtul on. St 20h üleval ja loodetavasti 8h und, nii et 28h ööpäev. Sick, kuidas inimestel peaaegu identsed mõtted pähe tulid. ???

    Comment

    • Davy
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1341

      #137
      Re: *** Juuli offtopic ***

      starsis HUD töötab uutel laudadel teil ?

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #138
        Re: *** Juuli offtopic ***

        Algselt postitas Uniquest
        WTF?
        Kas sa oled mu sõbra Kristjan tuttav? :o
        Paar viimast päeva olen temaga Tartu peal ringi tõmmanud ja ta rääkis täpselt sama juttu. Ta jõudis tegudeni ka, ütles, et ta paneb nüüd paar nädalat järjest iga päev üles ärgates kella 00:00 peale ja läheb magama, kui kell 8 õhtul on. St 20h üleval ja loodetavasti 8h und, nii et 28h ööpäev. Sick, kuidas inimestel peaaegu identsed mõtted pähe tulid. ???
        Ei tunne ma ühtegi kristjanit ja viimased "kristjanid" olid sõbrad mul kooliajal :)

        Aga su sõber leiutab ratast ja ma olen ammu sellest aru saanud, et kui minna magama siis, kui tuleb uni ning ärgata siis kui uni läheb, siis see päev nii kipub olema, et päeva pikkusseks jääb 26-30 tunnikest. Tööl käies oli mul kogu aeg probleem, et ei saanud õigel ajal magama - lihtsalt ei tulnud und ja kui ühel hetkel said magama, siis pidid juba mõne tunnipärast ärkama. Päevad olid nii "lühikesed", et sul ei jäänud muud üle ka. Oleks olnud päev pikem, oleks saanud oma uneajaga rohkem mängida ja kindlasti oleks olnud ka tööl siis tulemused paremad :)

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #139
          Re: *** Juuli offtopic ***

          [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=DgmBVssVEy4[/youtube]

          Comment

          • antnx
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3102

            #140
            Re: *** Juuli offtopic ***



            See ajab mind tilti kui results oriented inimesed ikka on.

            Comment

            • krayzie
              Grinder
              • Oct 2008
              • 706

              #141
              Re: *** Juuli offtopic ***

              hüperaktiivne ema avastab et ta poeg mängib pokkerit

              http://www.nytimes.com/2009/06/28/ma....html?_r=1&hpw

              Comment

              • andu_andu
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 4050

                #142
                Re: *** Juuli offtopic ***

                Algselt postitas antnx


                See ajab mind tilti kui results oriented inimesed ikka on.
                mismõttes ?

                Comment

                • marguzz22
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1458

                  #143
                  Re: *** Juuli offtopic ***

                  Algselt postitas krayzie
                  hüperaktiivne ema avastab et ta poeg mängib pokkerit

                  http://www.nytimes.com/2009/06/28/ma....html?_r=1&hpw
                  tüüpiline ameerika ema täisdebiilik ikka, I LOVE MY MOM One, a psychologist, said as calmly as she could manage, “Is your son by any chance an addict?”
                  ISSAND JUMAL ANNA MÕISTUST AMEERIKA MAALE, aga selle artikli pärast viin ma emale täna lilled ja tänan teda, et ta on toetanud mind ja mu värdjalikke hobisid ja harjumusi


                  edit lõpus läheb jutt arukaks ka

                  Thus went my rationalizing: If poker is a game in which skill predominates — like chess or Scrabble — then it isn't “just gambling.” Perhaps it really does sharpen the mind, as Charles R. Nesson, a Harvard law professor, has argued in promoting the game as “an environment for experiencing the dynamics of strategy.” My son is not being sucked into a zero-sum addictive game of luck that gives nothing back to society; he is benefiting from a challenging form of entertainment for which other rational adults are willing to pay

                  Comment

                  • andu_andu
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 4050

                    #144
                    Re: *** Juuli offtopic ***

                    Algselt postitas marguzz22


                    Thus went my rationalizing: If poker is a game in which skill predominates — like chess or Scrabble — then it isn't “just gambling.” Perhaps it really does sharpen the mind, as Charles R. Nesson, a Harvard law professor, has argued in promoting the game as “an environment for experiencing the dynamics of strategy.” My son is not being sucked into a zero-sum addictive game of luck that gives nothing back to society; he is benefiting from a challenging form of entertainment for which other rational adults are willing to pay
                    hehhee, just tahtsin ka selle jutu siia copyda - hea lõik mu meelest.
                    From The Journal of Gambling Studies: 92 percent of college students agree that gambling makes a person look smart.
                    see oli ka hea ;D

                    Comment

                    • peokuningas
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 444

                      #145
                      Re: *** Juuli offtopic ***

                      keegi laulu- või tantsupeole ka läheb?

                      Comment

                      • vsiu100
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4253

                        #146
                        Re: *** Juuli offtopic ***

                        Algselt postitas peokuningas
                        keegi laulu- või tantsupeole ka läheb?
                        mina lähen, tõenäoliselt pühap- laulu.

                        Comment

                        • Dogers
                          Pokkerihai
                          • Dec 2008
                          • 2500

                          #147
                          Re: *** Juuli offtopic ***

                          ausalt ei kujutaks ette kah kui ema või isa niimoodi vastu oleks ja paroole muudaks :D

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #148
                            Re: *** Juuli offtopic ***

                            hea lugemine oli (Y)

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #149
                              Re: *** Juuli offtopic ***

                              mu peale vaadatu ka alguses imelikult, et wtf ... kogu raha hakkabki sinna minema .. l2ks natukene aega mööda, siis n2gid, kust tulid reisid jne jne ... nii et saadi aru lõpuks

                              Comment

                              • Uniquest
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 615

                                #150
                                Re: *** Juuli offtopic ***

                                Minumeelest natuke liiga kontrollihaige, kuid mõistlik ema. Sest esialgse jutu järgi ta poeg oligi sõltlane. Hiljem, kui tema jutust hakkas aru saama, et poeg on pro, kirjutas ta enda suhtumisest ka paremini. Vähemalt oli vaevaks võtnud endale selgeks teha, mis toimub.

                                Comment

                                Working...