Re: *** Juuli offtopic ***
WTF?
Kas sa oled mu sõbra Kristjan tuttav? :o
Paar viimast päeva olen temaga Tartu peal ringi tõmmanud ja ta rääkis täpselt sama juttu. Ta jõudis tegudeni ka, ütles, et ta paneb nüüd paar nädalat järjest iga päev üles ärgates kella 00:00 peale ja läheb magama, kui kell 8 õhtul on. St 20h üleval ja loodetavasti 8h und, nii et 28h ööpäev. Sick, kuidas inimestel peaaegu identsed mõtted pähe tulid. ???
Algselt postitas ranka
Kas sa oled mu sõbra Kristjan tuttav? :o
Paar viimast päeva olen temaga Tartu peal ringi tõmmanud ja ta rääkis täpselt sama juttu. Ta jõudis tegudeni ka, ütles, et ta paneb nüüd paar nädalat järjest iga päev üles ärgates kella 00:00 peale ja läheb magama, kui kell 8 õhtul on. St 20h üleval ja loodetavasti 8h und, nii et 28h ööpäev. Sick, kuidas inimestel peaaegu identsed mõtted pähe tulid. ???
Comment