*** Juuli offtopic ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Oliverk
    Moderaator
    • Nov 2008
    • 3016

    #121
    Re: *** Juuli offtopic ***

    Algselt postitas taasver
    mul
    x2

    Comment

    • leho57
      Grinder
      • Nov 2008
      • 664

      #122
      Re: *** Juuli offtopic ***

      fakin AA sai niimoodi lutti sest 89s callis kõik betid ära kuni sai riveriks rea kokku >:(

      edit: 6. koht :)

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #123
        Re: *** Juuli offtopic ***

        Põhjus peaks seisnema selles, et pildile on antud vale aadress ja ei leita pilti, mida kuvada.

        Comment

        • K2snakas
          Pokkerihai
          • Feb 2009
          • 2388

          #124
          Re: *** Juuli offtopic ***

          Host your images online with an easy to use image uploader, albums, photo hosting, sharing, dynamic image resizing on web and mobile.


          see vale?

          Comment

          • Tarmonator
            Lingiparandaja
            • Oct 2008
            • 3274

            #125
            Re: *** Juuli offtopic ***

            Algselt postitas taasver
            mul
            +1

            Comment

            • lenC
              Administraator
              • Oct 2008
              • 6440

              #126
              Re: *** Juuli offtopic ***

              Algselt postitas K2snakas
              Host your images online with an easy to use image uploader, albums, photo hosting, sharing, dynamic image resizing on web and mobile.


              see vale?
              vajuta mingi "save positions" peale nt table managerist, kui see ei aita, siis HUD-i settingutest on või off linnukesele "mucked card allignment" vms. mul tuli ka mingi päev ette selline kamm, save positionsiga sain lahti.

              Comment

              • K2snakas
                Pokkerihai
                • Feb 2009
                • 2388

                #127
                Re: *** Juuli offtopic ***

                siis sa said lihtsamalt:)

                ma tegin hemmile resa ja korras:P

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #128
                  Re: *** Juuli offtopic ***



                  ülemuse sõber tõi uut Camelit Eestisse ;D
                  väga ränk

                  Comment

                  • mcbethk
                    Bännitud
                    • Oct 2008
                    • 687

                    #129
                    Re: *** Juuli offtopic ***

                    Mis need uued FPP lauad starsis endast kujutavad? Kõik fishid istuvad seal ja PT3 pole upgrade'i veel välja andnud ja HUD ei tööta :/

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #130
                      Re: *** Juuli offtopic ***

                      Algselt postitas mcbethk
                      Mis need uued FPP lauad starsis endast kujutavad? Kõik fishid istuvad seal ja PT3 pole upgrade'i veel välja andnud ja HUD ei tööta :/
                      New Formulas for FPP Awards in Ring Games:
                      There are more details elsewhere on 2+2. Right now, one of the new ways to award FPP is being tested in the ring games marked 'newVPP'.

                      Kas need mitte need 5x VPP lauad ei ole???

                      Comment

                      • Rigged
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2535

                        #131
                        Re: *** Juuli offtopic ***

                        5VPP lauad yep :)

                        Comment

                        • Ghost0
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1335

                          #132
                          Re: *** Juuli offtopic ***

                          Tra mu liferoll on busto, tegin eile triost cashoudi.
                          Täna mingi kell 12 vaatasin ,et cashout on "vastu võetud" aga raha pole pangakonto peal?
                          Keegi oskab öelda kaua sellega läheb umbes ,et see kontole jõuaks...

                          Aitäh!

                          Comment

                          • kollane
                            Pokkerihai
                            • Nov 2008
                            • 2031

                            #133
                            Re: *** Juuli offtopic ***

                            Algselt postitas Ghost0
                            Tra mu liferoll on busto, tegin eile triost cashoudi.
                            Täna mingi kell 12 vaatasin ,et cashout on "vastu võetud" aga raha pole pangakonto peal?
                            Keegi oskab öelda kaua sellega läheb umbes ,et see kontole jõuaks...

                            Aitäh!

                            kui sul swedpank siis mäletamist mööda peaks poole 5 paiku tulema, kui pankade vaheline ülekanne on.

                            Comment

                            • vsiu100
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4253

                              #134
                              Re: *** Juuli offtopic ***

                              Algselt postitas Ghost0
                              Tra mu liferoll on busto, tegin eile triost cashoudi.
                              Täna mingi kell 12 vaatasin ,et cashout on "vastu võetud" aga raha pole pangakonto peal?
                              Keegi oskab öelda kaua sellega läheb umbes ,et see kontole jõuaks...

                              Aitäh!
                              kui on "vastu võetud" tööpäeva alguses/keskel(nagu praegusel juhul), siis peaks samal päeval üle tulema.
                              pea vastu!

                              Comment

                              • rohelinekonn
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 3808

                                #135
                                Re: *** Juuli offtopic ***

                                tra need sng ajavad mind marru

                                edit: cash kah mitte midagi ei biidi, peab tööle minema

                                Comment

                                Working...