Re: *** Juuli offtopic ***
jaa ma olen suht tihti nii teinud. just pärast öövahetust - noh, et reziim paika saada.
aga jah, teen siis jälle üle pika aja cashi. imelik on kohe. actionit saab aga siiani kõik all-inid mis olen nuppe lükates ees olnud on riveriks ära tõmmatud :-[
jaa ma olen suht tihti nii teinud. just pärast öövahetust - noh, et reziim paika saada.
aga jah, teen siis jälle üle pika aja cashi. imelik on kohe. actionit saab aga siiani kõik all-inid mis olen nuppe lükates ees olnud on riveriks ära tõmmatud :-[
Comment