*** Juuli offtopic ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leho57
    Grinder
    • Nov 2008
    • 664

    #61
    Re: *** Juuli offtopic ***

    jaa ma olen suht tihti nii teinud. just pärast öövahetust - noh, et reziim paika saada.

    aga jah, teen siis jälle üle pika aja cashi. imelik on kohe. actionit saab aga siiani kõik all-inid mis olen nuppe lükates ees olnud on riveriks ära tõmmatud :-[

    Comment

    • ESTPatrick
      Olümpsi Mägi Aivar
      • Nov 2008
      • 5572

      #62
      Re: *** Juuli offtopic ***

      Algselt postitas leho57
      jaa ma olen suht tihti nii teinud. just pärast öövahetust - noh, et reziim paika saada.

      aga jah, teen siis jälle üle pika aja cashi. imelik on kohe. actionit saab aga siiani kõik all-inid mis olen nuppe lükates ees olnud on riveriks ära tõmmatud :-[
      unreal

      Comment

      • QKulgur
        Õpihimuline Mängur
        • Dec 2008
        • 484

        #63
        Re: *** Juuli offtopic ***

        Algselt postitas ESTPatrick
        miks teed nii?
        Ma ei oska kunagi samal ajal magama minna ja igapäev venib magamaminemine tund või 2 pikemaks kuni ükspäev avastad et lähed kell 8 hommikul magama,
        ja kui nüüd magama minna siis ärkad 8 õhtul ja järgmised päevad ma ei tea mis kell enam. ;D Aga kui öö läbi üleval olla ja mingi umbes 11 magama minna siis plaksust graafik korras jälle ;D

        Comment

        • ESTPatrick
          Olümpsi Mägi Aivar
          • Nov 2008
          • 5572

          #64
          Re: *** Juuli offtopic ***

          siis selge, teen samamoodi. mõtlesin et sul mingi ägedam põhjus, a la seep hakkab igapäev 1h hiljem vms

          Comment

          • Svenza
            Svetlana aka Buldooser
            • Oct 2008
            • 3591

            #65
            Re: *** Juuli offtopic ***

            Ma nägin ükskord mäe taga UFO-t

            Comment

            • ESTPatrick
              Olümpsi Mägi Aivar
              • Nov 2008
              • 5572

              #66
              Re: *** Juuli offtopic ***

              Algselt postitas Svenza
              Ma nägin ükskord mäe taga UFO-t
              arvata oli

              Comment

              • peokuningas
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 444

                #67
                Re: *** Juuli offtopic ***

                ma käisin ükspäev stripikas. tegelt vist isegi 2 päeva järjest. jube urkad kohad rsk.

                Comment

                • vsiu100
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4253

                  #68
                  Re: *** Juuli offtopic ***

                  Algselt postitas peokuningas
                  ma käisin ükspäev stripikas. tegelt vist isegi 2 päeva järjest. jube urkad kohad rsk.
                  sa oled ju levika marmorpõrandatega ära hellitatud :D

                  Comment

                  • antnx
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3102

                    #69
                    Re: *** Juuli offtopic ***



                    krt vat see on kõva. tõesti parim!!

                    Autod on ka supper

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #70
                      Re: *** Juuli offtopic ***

                      hei kuulge.. squize OOP teha AK'ga? SB ja BB pealt.. mõtteid? pigem jah või pigem mitte?

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #71
                        Re: *** Juuli offtopic ***

                        Trbel, panin algul valesse kohta.

                        Ehk sõber juba postitanud (1 PokkeriProd.com Suveturniiri korraldajatest) aga postitan ise ka: http://cubancherry.blogspot.com/

                        Teen sõbrale natuke reklaami, ta on baarman klubis ja seega miski jookide segamise võistlus, kus võitja saab minna Kuubale.

                        Kes viitsib siis lugegu see väike kirjatükk läbi ja pangu hääl. Kui ei viitsi, siis pole vahet.

                        Samuti hääletajate vahel loositakse välja 10x Havana Club rummi sarja!

                        Comment

                        • Ajuvaba
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 634

                          #72
                          Re: *** Juuli offtopic ***

                          Algselt postitas leits
                          mulle ka meeldib ,.. kus paavo van dyke leidis :D?
                          Väga tegija! Olen koguaeg mõelnud,et miks sellist asja kuskil ei tehta, aga võta näpust. Samamoodi olen nõus, et pigem orkester on see, mis asja vägevaks teeb. Kui mõelda "suurtele filmidele" (Matrix,Galdiator jne), siis seal on väga palju soundtracke puhtalt orkesteri tehtud ja ülikõvad.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #73
                            Re: *** Juuli offtopic ***

                            Algselt postitas Rage
                            hei kuulge.. squize OOP teha AK'ga? SB ja BB pealt.. mõtteid? pigem jah või pigem mitte?
                            Standard play.

                            Comment

                            • ahkdum
                              Julm Donk
                              • Jan 2009
                              • 58

                              #74
                              Re: *** Juuli offtopic ***

                              Algselt postitas ranka
                              Trbel, panin algul valesse kohta.

                              Ehk sõber juba postitanud (1 PokkeriProd.com Suveturniiri korraldajatest) aga postitan ise ka: http://cubancherry.blogspot.com/

                              Teen sõbrale natuke reklaami, ta on baarman klubis ja seega miski jookide segamise võistlus, kus võitja saab minna Kuubale.

                              Kes viitsib siis lugegu see väike kirjatükk läbi ja pangu hääl. Kui ei viitsi, siis pole vahet.

                              Samuti hääletajate vahel loositakse välja 10x Havana Club rummi sarja!
                              Olge tõesti nii armsad ja head, kulutage mõned minutid hääletamiseks ja osalete 10x5 pudeli Havana Club rummi loosimisel - pole paha ju:)

                              Comment

                              • Uniquest
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 615

                                #75
                                Re: *** Juuli offtopic ***

                                Algselt postitas QKulgur
                                Ma ei oska kunagi samal ajal magama minna ja igapäev venib magamaminemine tund või 2 pikemaks kuni ükspäev avastad et lähed kell 8 hommikul magama,
                                ja kui nüüd magama minna siis ärkad 8 õhtul ja järgmised päevad ma ei tea mis kell enam. ;D Aga kui öö läbi üleval olla ja mingi umbes 11 magama minna siis plaksust graafik korras jälle ;D
                                Mul oli sõber, kellel jõudis unetsükkel ööpäevaga "järele". Nii et hakkas hommikuti kell 5 ärkama juba. Tagasi polnud mõtet minna enam, õigesse režiimi saamiseks oli vaja ainult paar tundi päeva poole lükata ärkamisi.
                                Suht unreal minu jaoks.

                                Comment

                                Working...