Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Skyline
    Grinder
    • Dec 2008
    • 510

    #3316
    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Mis läpakas(mis reso atm)? Mis pordid olemas ning millega hetkel monitor ühendatud?

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #3317
      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

      Iga mõistlikum läpakas peaks fhd resolutsiooni välja vedama, isegi mu 8a vana Dell vedas 1080p välja integreeritud graafikaga.

      Comment

      • Carvix
        Räme Fish
        • Sep 2014
        • 12

        #3318
        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

        Praegu läpaka reso 1366x768, praegu olen ühendanud läpakat ja monitori tavalise monitori juhtmega(sinised suuremat sorti otsad). Kas on vahet kui panna nt HDMI kaabel? Graafika kaardiks on Inteli enda integreeritud, läpakas 2-3a vana I-3 prose ja muud näitajad ka pigem head.

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #3319
          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

          Nalja teed vä, selline masin ikka veab sul välja fullhd pildi. Samuti laseb see "sinine juhe" ka 1080p läbi. Pigem on asi kinni Sul kuskil sätetes.

          Comment

          • Vandalar
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3577

            #3320
            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

            Algselt postitas Carvix Vaata postitust
            Praegu läpaka reso 1366x768, praegu olen ühendanud läpakat ja monitori tavalise monitori juhtmega(sinised suuremat sorti otsad). Kas on vahet kui panna nt HDMI kaabel? Graafika kaardiks on Inteli enda integreeritud, läpakas 2-3a vana I-3 prose ja muud näitajad ka pigem head.
            http://www.intel.com/support/graphics/sb/CS-022544.htm
            sealt saab välja lugeda seda: "If you are using multiple displays in clone or duplicate mode, you can only select a resolution that all displays support" Et vbl kasutasid vastavaid mooduseid pildi suunamiseks monitori- siis saab läpaka ekraani maksimum ka piiravaks teguriks nagu aru saan. Pmst tuleks suunata nii, et voog läheb otse suurde monitori ja siis valida mingi suurem reso. Pole kindel, aga maybe?
            Last edited by Vandalar; 24.09.14, 14:36.

            Comment

            • -andres-
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4546

              #3321
              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

              Right click desktopil -> Screen Resolution -> Multiple Displays -> Extend those displays -> Ja vali reso.

              Comment

              • Carvix
                Räme Fish
                • Sep 2014
                • 12

                #3322
                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                Jep, lahendus olemas tänu Andresele ja Vandalarile, tänud!

                Comment

                • kjmrc
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 4541

                  #3323
                  Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                  Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                  http://www.intel.com/support/graphics/sb/CS-022544.htm
                  sealt saab välja lugeda seda: "If you are using multiple displays in clone or duplicate mode, you can only select a resolution that all displays support" Et vbl kasutasid vastavaid mooduseid pildi suunamiseks monitori- siis saab läpaka ekraani maksimum ka piiravaks teguriks nagu aru saan. Pmst tuleks suunata nii, et voog läheb otse suurde monitori ja siis valida mingi suurem reso. Pole kindel, aga maybe?
                  Tõsi ta on.

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #3324
                    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                    Kuidas kontrollida prose töökorda? Mõte oli osta emale dell 4550, poeg proovis paremat proset ühendada, aga nüüd kõik tuksis. Üldse vedu ei võta. Emaplaadil läheb tuluke põlema, aga see ka kõik. Samas halvimal juhul sain endale 15 euro eest 200GB kõvaketta, mingi radeon 9600 256mb videokaardi jms.

                    Comment

                    • -andres-
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4546

                      #3325
                      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                      Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                      Kuidas kontrollida prose töökorda? Mõte oli osta emale dell 4550, poeg proovis paremat proset ühendada, aga nüüd kõik tuksis. Üldse vedu ei võta. Emaplaadil läheb tuluke põlema, aga see ka kõik. Samas halvimal juhul sain endale 15 euro eest 200GB kõvaketta, mingi radeon 9600 256mb videokaardi jms.
                      Mäletan kunagi otsisin sõbra arvutil pool päeva viga, miks arvuti peale puhastamist pilti ette ei võta. Konkreetselt kõik sai läbi proovitud, kuni panin tähele et üks kaabel oli lahti tulnud.
                      Ehk pane vana tagasi, vaata et oleks normaalselt ühendatud ning kontrolli alustuseks kas kõik juhtmed ka emaplaadil ühendatud, et kogemata midagi lahti poleks tulnud.
                      + Emaplaadil peaks just samad punased/rohelised tulukesed andma ka käivitamisel veateate mis valesti, kui googeldad brändi järgi.

                      Comment

                      • Oliverk
                        Moderaator
                        • Nov 2008
                        • 3016

                        #3326
                        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                        clear cmos kah peale prosevahetust võib aidata

                        Comment

                        • Potsataja
                          õilishing
                          • Oct 2008
                          • 5270

                          #3327
                          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                          Nüüd järgmine probleem. Ostsin omale Scart>"krt teab mis kaabli", et telekasse pilti saada. Kahe vanema arvuti videokaardil on sobiv tv-out olemas. Ühel XP ja teisel WIN7, mõlemal näitab alguses nö. windowsi käima tõmbamist ja siis pilt kaob, kuid heli jääb. Ühel on ka Nvidia control panel, mis lihtsalt ei lase TV ette linnukest teha.

                          Muide, kahel uuema arvuti videokaardil on HDMI võimalus, kas nende puhul saab äkki Motorola VIP1003 kaudu arvutiga pildi telekasse saada?

                          Comment

                          • nikitheone
                            Mr. Puujalg
                            • Aug 2009
                            • 6446

                            #3328
                            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                            mul on üks arvutimure seoses virtualboxiga (windows 7 guest), ei ühenda netti. oleks supertänulik, kui keegi saaks aidata. pm me plz!
                            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                            Comment

                            • nikitheone
                              Mr. Puujalg
                              • Aug 2009
                              • 6446

                              #3329
                              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                              Cmon pp kommuun, aidake :)
                              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                              Comment

                              • Vandalar
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3577

                                #3330
                                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                                Ok, sul on virtualbox ja seal sees jookseb win7? Kas seal on äkki mingi "guest additionid" installitud, kui mitte, siis installi. Üleüldse, mismoodi sul see võrk seal on konfitud, said üldse konfida midagi?

                                Comment

                                Working...