Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Jazzyl
    Jube Noob
    • Feb 2012
    • 142

    #3286
    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Levi poolest võtaksin mina EMT'i.

    Comment

    • Dnbftw
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 1808

      #3287
      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

      Mingit kindlat varianti imo pole, tuleb kõik läbi proovida ja vaadata, millel parem levi antud asukohas. Kõigil peaks olema miskine prooviperiood, kui ei sobi viid tagasi :)

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #3288
        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

        Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
        Mingit kindlat varianti imo pole, tuleb kõik läbi proovida ja vaadata, millel parem levi antud asukohas. Kõigil peaks olema miskine prooviperiood, kui ei sobi viid tagasi :)
        mitmes karup*rse kohas, kus olen olnud, on alati miskipärast emt parima levi andnud. mu meelest nende leviala on kõige kindlam variant, kui just ainult linnas ei plaani olla.

        Comment

        • Mrt1989
          Grinder
          • Mar 2010
          • 999

          #3289
          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

          Kuskil aasta tagasi kasutasin Viljandis (Uueveski) kahte pulka EMT ja ELISA. Elisa levi oli väga nõrk ja ühendus polnud stabiilne, EMT l oli ühendusega kõik korras ja kiirus nii nagu lubatud. Ainuke asi mis EMTi juures negatiivne on nende idiootselt väikesed andmemahud.
          Last edited by Mrt1989; 14.05.14, 11:00.

          Comment

          • timz0333
            Pokkeritark
            • Mar 2009
            • 6322

            #3290
            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

            Viimasele kahele postile +1

            Lisa märkusena, et Elisal mõnes kohas ikka asi väga nutune. Tavalises maa kohas kus majad ümberringi ja pole isegi metsa sees.

            Leida ekraanilt kiri "ainult hädaabikõned" pole midagi erilist.
            Last edited by timz0333; 14.05.14, 11:05.

            Comment

            • -andres-
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4546

              #3291
              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

              Mul Elisa 4G modem. Suvilas Keila-Joal annab max kiiruse välja ja vanemate juures on parem levi kui EMT'l.

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #3292
                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                Miskipärast pilt hangub iga random aja tagant mingiks minutiks kui läpaka ekraan ja monitor korraga pilti näitavad, kui lihtsalt monitoris näitab pilti siis kõik timm.

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #3293
                  Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                  Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                  Miskipärast pilt hangub iga random aja tagant mingiks minutiks kui läpaka ekraan ja monitor korraga pilti näitavad, kui lihtsalt monitoris näitab pilti siis kõik timm.
                  LINK

                  Comment

                  • Jazzyl
                    Jube Noob
                    • Feb 2012
                    • 142

                    #3294
                    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                    Nende netipulkade kohapealt. Oli sama asi Lääne-Virumaal Mahus. Elisal levi olematu, kuid EMT suutis seal 3G ilusti ära pakkuda. Lisaks kui tõesti veel väga kehva levi, siis soovitan veel antenni ka võtta ja katusele panna. Kiirus kasvab ikka märgatavalt !

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #3295
                      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                      Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                      Kuidas need kruvid iseenesest lahti tulid?
                      Vabandan hilineva vastuse pärast, aga kruvid või isegi olid pigem needid tulid lahti ükshaaval ja pikema aja vältel nii aasta.

                      Alguses kui üks neet kukkus ei saanudki aru, et läppari oma ja jäi sinna kohta. Hiljem kukkus neid veel ja veel ning siis sain aru, et kuskilt läpparist tuleb, aga ei saanud täpselt aru kust kohast.

                      Nüüd Eesti jõudes nägin, et ekraani alt vasakpoolse nurga korpus lahti ja oli paari nädala küsimus, kui sealt veel kruvisid tuli ning lõpuks lampi hing murdus või õigemini oli näha, et hing on murdunud, sest enne kaitses katet, aga siis lahtise katte alt "hüppas välja"

                      Ma ise arvan, et hing murdus ära varem mõne painutamise/põrutamise pärast, sest palju oli lendamist/reisimist, kus läppar kotis.

                      Comment

                      • overbet
                        Pokkerihai
                        • Sep 2010
                        • 1620

                        #3296
                        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                        Tänud kõigile vastajatele, võtan nii Elisa kui EMT oma proovida.

                        Comment

                        • q_q
                          dibs esimesele naisele, kes siia satub
                          • Jan 2011
                          • 6303

                          #3297
                          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                          Pole tänu väärt!

                          Comment

                          • vilistaja
                            Jube Noob
                            • Nov 2009
                            • 148

                            #3298
                            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                            Soovitage arvutile uusi kõlareid. Ise kuidagi ei orienteeru üldse selles vallas. Idee on hankida mingi 2.1 süsteem ja hinnaks võiks olla vahemik umbes 100 - 150 Euri.

                            Comment

                            • Mrt1989
                              Grinder
                              • Mar 2010
                              • 999

                              #3299
                              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                              Midagi Edifier ilt. http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALO...ult-valge-1807

                              Comment

                              • Codecci
                                Luuramas Naisteturniire
                                • Nov 2008
                                • 7574

                                #3300
                                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                                Kas endiselt parim juhtmeta pokkerihiir on Logitech Performance MX või on vahepeal midagi uut ja huvitavat välja tulnud?

                                Mänge ei mängi, tähtis on ainult mugavus.

                                Tsipa odavam M705 tundub ka hea, eriti seepärast, et patakaid vahetad max kord aastas vs Performancet laed min korra nädalas...
                                Last edited by Codecci; 10.07.14, 10:29.

                                Comment

                                Working...