Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kardaanirist
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 3675

    #3136
    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    keegi oskab seda elioni poodi kommenteerida? missugused masinad siia tee leiavad? inimesed müüvad elionile odavalt maha ja elion viskab need ilma kontrollimata letti? või kontrollitakse eelnevalt kõik ilusti üle, et igasugust pahna edasi ei müüdaks? saan aru, et annavad ka lühikese garantii, aga siiski. on kellelgi kogemusi?

    Comment

    • kardaanirist
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 3675

      #3137
      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

      siin saidil on isegi võrdlemisi suur valik (sest eelarve sisuliselt olematu), aga pakuvad vaid 1a garantiid.

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #3138
        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

        Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
        keegi oskab seda elioni poodi kommenteerida? missugused masinad siia tee leiavad? inimesed müüvad elionile odavalt maha ja elion viskab need ilma kontrollimata letti? või kontrollitakse eelnevalt kõik ilusti üle, et igasugust pahna edasi ei müüdaks? saan aru, et annavad ka lühikese garantii, aga siiski. on kellelgi kogemusi?
        Ma ühe masina sealt ostnud - lademetes oli seal neid Dell Latitude E-seeriaid, võisid valida millise tahtsid. Minu teada need olid eelnevalt rendiarvutid olnud ja suht korralikult üle kontrollitud.

        Aga Mrt1989 poolt lingitud Precision tundub ikka palju parem kui ükski arvuti sealt Elioni leiunurgast selle raha eest. Ülihea reso, 1a garantii + Precisioni kvaliteet on ikka midagi muud kui Latitude :P

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #3139
          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

          Kardaanirist - Elion pakub ju vaid 3 kuud? Kasutatud arvuti puhul 1 aasta on ikka väga hea garantii imo.

          Comment

          • vilistaja
            Jube Noob
            • Nov 2009
            • 148

            #3140
            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

            Kes oskab midagi rääkida nendest SSD ketastest. On seal vahet mis tootjat vaadata ning midagi muud olulist peale kirjutamise ja lugemise kiiruse?
            Hakkan läpakal ketast vahetama ja hetkel jäi silma selline asi:

            Comment

            • Cypher0
              Pokkerihai
              • Jan 2010
              • 1512

              #3141
              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

              Algselt postitas vilistaja Vaata postitust
              Kes oskab midagi rääkida nendest SSD ketastest. On seal vahet mis tootjat vaadata ning midagi muud olulist peale kirjutamise ja lugemise kiiruse?
              Hakkan läpakal ketast vahetama ja hetkel jäi silma selline asi:
              http://www.hinnavaatlus.ee/products/...+-+SSD/337332/
              Samsungi ja Inteli omad peaks suht kindla peale minek olema.

              Comment

              • kjmrc
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 4541

                #3142
                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                Kasutan seda EVO-t ja olen väga rahul, kiirused on kindlasti parimad, mis turul saada on. Soovitan!!!

                Comment

                • ristijeesus
                  Klubi Liige
                  • Oct 2009
                  • 2533

                  #3143
                  Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                  Mõtlesin, et viskaks ka SSD masinale külge, aga emaplaat ei võimalda AHCI modet. On üldse mõtet osta?

                  Comment

                  • kjmrc
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 4541

                    #3144
                    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                    Ikka on. Enabled Rapid Mode ning on kindlasti kiirem, kui vana ketas.

                    Comment

                    • ristijeesus
                      Klubi Liige
                      • Oct 2009
                      • 2533

                      #3145
                      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                      See on siis uuematel Samsungitel võimalik nagu ma aru saan. Okei, tänan, teen proovi.

                      Comment

                      • kjmrc
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 4541

                        #3146
                        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                        See on minu teada ainult EVO-seeria ketastel võimalik panna neid Rapid modesse ja on seevastu kiirem. Tegin screeni enda praegustest kiirustest (AHCI + RAPID + SATA 3):

                        Comment

                        • vilistaja
                          Jube Noob
                          • Nov 2009
                          • 148

                          #3147
                          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                          What the hell ma olen nüüd segaduses veits. Palun seletage, mis see AHCI ja Rapid Mode veel on?

                          Comment

                          • bluelite
                            Vana Tegija
                            • Nov 2010
                            • 1190

                            #3148
                            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                            Leidub siin keegi, kes tunneb end Wordpressis väga kodus + oskab kodulehekülge ümber kolida. PM please!

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #3149
                              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                              Milliseid kõrvaklappe neist eelistada?
                              http://www.soundshop.ee/?id=1798&too...0HD%20215%20II 81.5€
                              http://www.soundshop.ee/?id=1721&too...HD%20380%20PRO 154€ (pigem veits kirved)
                              http://www.soundshop.ee/?id=1583&too...ser%20HD%20449 81.5€
                              http://www.soundshop.ee/?id=1582&too...ser%20HD%20439 74,5€
                              http://www.soundshop.ee/?id=1581&too...ser%20HD%20429 66€
                              http://www.soundshop.ee/?id=1580&too...ser%20HD%20419 48.5€
                              http://www.soundshop.ee/?id=1430&too...ser%20HD%20518 106€
                              http://www.soundshop.ee/?id=677&tood...ser%20HD%20438 53€

                              Üldiselt klappe vaja lihtdsalt muusika kuulamiseks. Eelistada pigem nahka kõrva ümber või riiet? See volume nupp on neil kõigil vist vahel? Endale meeldivad välimuse poolest need:
                              Tooteinfo : Kõrvaklapid Sennheiser HD 449 Rabava ja silmapaistva disainiga kõrvaklapid, mis pakuvad kvaliteetset selget ja detailderohket heli. Ergonoomiline ja peaga hästisobituv konstruktsioon tagab pikaajalise...

                              Tooteinfo : Kõrvaklapid Sennheiser HD 429 Võimsa bassiesitusega ülekõrva suuruses kõrvaklapid. Stiilne ja ergonoomiline disain, ning vastupidav konstruktsioon. Lisaks mugavad ja hea välihelide isolatsiooniga., , *...

                              Tooteinfo : Kõrvaklapid Sennheiser HD 518 Avatud tüüpi klapid, mis pakuvad head helikvaliteeti ja ülimat mugavust. Innovaatiline Sennheiseri E.A.R tehnoloogia ja ülikerge Duofol membraan, tagavad väga täpse ja sügava...


                              On neil üldiselt mingi suur vahe ka? Või pohh võtta mingi norm hinnaga olevad ära?

                              Comment

                              • Mrt1989
                                Grinder
                                • Mar 2010
                                • 999

                                #3150
                                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                                Ma võtaks 518. Sellise hinnaklassi juures eriti vahet pole kuna eeldan ,et klapid nagunii eraldi võimendi taha ei lähe. Riie mugavam kui nahk imo, ei higista niipalju.

                                Comment

                                Working...