Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pythagoras
    Grinder
    • Apr 2012
    • 589

    #3106
    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Palun kellegi teadlikuma abi. Ehk saab keegi pm-ida mõne torrenti lingi kust saaksin 32bitise windows 7 sellisel kujul, et saaksin seda mälupulgalt bootida. Ise suht võhik, aga midagi taolist peaks võimalik olema küll vist. Tahaks kindlasti töötavat windowsi ja ideaalis võiks esimese hooga peale ja tööle saada. Tänud juba ette, kes viitsib natuke süveneda :)

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #3107
      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

      http://www.intowindows.com/bootable-usb/ kõige pealt pead usb pulgaga nii tegema ja siis wini failid peale kopeerima ..

      Comment

      • camu
        Super Moderaator
        • Jan 2009
        • 3411

        #3108
        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

        Algselt postitas leits Vaata postitust
        http://www.intowindows.com/bootable-usb/ kõige pealt pead usb pulgaga nii tegema ja siis wini failid peale kopeerima ..
        Lihtsamaid viise ka on selleks.

        "a bootable usb" või rufus

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #3109
          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

          vb jah, kuid mõni k2sk cmd kirjutada ei ole ka eriline raketiteadus

          Comment

          • ziimukaz
            Grinder
            • Jan 2010
            • 741

            #3110
            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

            Kas tänapäeva mängudel on mingi teema, et vanema raua peal ei taha joosta? Sai GTA4 peale pandud ning kuidagi ei taha joosta. Min settingute peal on OK, kuid minu arvates peaks suutma paremini jooksutada, lugedes system req-e sellele mängule.
            Aparaat on Dell laptop, i5, 8gb ram, ati mobility radeon HD 5470, Win7

            Muus osas tundub arvuti ok, ei ole aeglaseks jäänud. Kas windowsi fresh install parandaks asja või paremaid soovitusi?
            Kas mängu jooksmist võib mõjutada, et kasutan läpaka külge ühendatud monitori?

            Comment

            • Vandalar
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3577

              #3111
              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

              Probleem on kindlasti sinu videokaardis, sest see on väga nõrk mängude jaoks. Seda saab vaadata siit http://www.videocardbenchmark.net/gp...Radeon+HD+5470
              Otsisin omale sealt sobiva kaardi, saab isegi best bang for the buck ratingu järgi otsida.
              Lisaks sellele, kui sul on suurem monitor veel järgi, siis on ilmselt veel rohkem piksleid, mida vaja arvutada/puhvritesse lükata ja sellega langeb tulemus veelgi. Vbl mingil vähesel määral aitaks mängu paremini jooksutada see, kui kasutada läpaka enda displayd, kuid väga suurt jõudluse kasvu sealt loota pole.
              Endal on see kaart http://www.videocardbenchmark.net/gp...HD+7850&id=323
              ja see on high end kaartidest suht madalama otsa oma ja praegu on kõik mängud ära jooksutanud rahuldavalt. Et nagu võrdluseks palju punne puudu jääb sellel HD 5470-l :D
              Last edited by Vandalar; 24.01.14, 01:35.

              Comment

              • ziimukaz
                Grinder
                • Jan 2010
                • 741

                #3112
                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                Ty!

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #3113
                  Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                  + GTA4 on mingi friiki mäng, sitasti porditud vms... Mul vana läpakas oli ka numbrite järgi väga hea GTA4 jaoks, aga üliiiisitasti jooksis, polnudki võimalik mängida. Samas Mafia 2 jms jooksid puhtalt.

                  Comment

                  • vilistaja
                    Jube Noob
                    • Nov 2009
                    • 148

                    #3114
                    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                    Oleks vanemale läpakale RAMi vaja juurde panna, tean et praegu on sees 2x 1gb 677MHz DDR2 ja emaplaat toetab kuni 4gb. Põhiline küsimus on, et mida see taktsagedus mõjutab, kas pean panema kindlasti sisse ka 677MHz või on okei/parem panna 800MHz või mis iganes muu seal on?

                    Comment

                    • kjmrc
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 4541

                      #3115
                      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                      Noo kui Su emaplaat toetab 800 mhz mälusi (mida ta tõenäoliselt peaks tegema), siis muidugi pane 800 mhz mälud. Kui vahetad mõlemad muidugi välja, kui jätad 677 mhz mälu sisse ja paned 800 mhz juurde, siis mõlemad töötavad madalamal sagedusel (677).

                      Comment

                      • elrosmeero
                        FPP Pro
                        • Jan 2011
                        • 239

                        #3116
                        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                        Minu probleem
                        Hinnavaatlus on Eesti suurim tehnikaalast hinnainfot ja nõuandeid edastav internetikeskkond.

                        See nagu huvitab kõige rohkem : Kas katsetades ühe eelneva klaviatuuriga võib arvutit kuidagi kahjustada ? Pole endal õrna aimugi sellest

                        Comment

                        • timz0333
                          Pokkeritark
                          • Mar 2009
                          • 6322

                          #3117
                          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                          Ehk oskab siin keegi aidata. olen juba omajagu guugeldanud aga probleem ikka alles.

                          Nimelt ei tööta arvutil wifi (Asus x59sl) Olen tõmbanud uued driverid ja wifi on sisse lülitatud aga ei leia võrke. Kuigi võrgud olemas ja telefon leiab. samuti ei saa teha telefoniga bluetoothi kaudu wifi hot spoti aga läbi usb pesa saab.

                          Samas ütleb, et wifi adapter töötab.
                          win troubleshoot ütleb, et wifi välja lülitatud.

                          Ehk kegi oskab aidata.

                          device manager on enabled.

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #3118
                            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                            uninstalli device managerist ja lase arvutil uuesti leida ning uued driverid peale

                            Comment

                            • timz0333
                              Pokkeritark
                              • Mar 2009
                              • 6322

                              #3119
                              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                              Algselt postitas leits Vaata postitust
                              uninstalli device managerist ja lase arvutil uuesti leida ning uued driverid peale
                              Ty, korras!

                              Comment

                              • taipupole
                                Lõpuboss
                                • Oct 2008
                                • 2181

                                #3120
                                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                                Kuvar on vist perses, mingid mustad-sinised-rohelised ja punased täpid on tekkinud alla paremale. Hommikuga võrreldes natuke rohkem ka kui enne.

                                Tõenäoliselt siis levib nagu mingi suguhaigus edasi.

                                Kuid ei maksa kurvastada. Oligi vana ja auväärt masin. 2232BW Samsung.

                                Siit küsimus.

                                Soovitage uut, võib olla isegi natuke suurem. Võiks olla hää, et silmadele pole koormav jms.

                                Comment

                                Working...