Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nikitheone
    Mr. Puujalg
    • Aug 2009
    • 6446

    #2746
    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    sain endale ajutiselt teise monitori (st lol, mingi vana teleka). aga teisel ekraanil pilt ei mahu ära, st ääri pole näha (nt netiaknal kinni panna jms). kuidas seda muuta saab? suht arvutinoob olen :)

    e: juba aidati, ty

    e2: ei saa korda ikka veel, help still needed
    Last edited by nikitheone; 09.03.13, 15:45.
    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

    Comment

    • Mrt1989
      Grinder
      • Mar 2010
      • 999

      #2747
      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

      Native resolution sellel teisel monitoril valitud ?

      Comment

      • mortalvombat
        Õpihimuline Mängur
        • Jul 2010
        • 412

        #2748
        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

        Vaata TV menüüs ringi, kui leiad sellise asja nagu PC-mode, siis peaks korras olema. Kui ei ole sellist asja siis pead custom resolutioni tegema. Mina saan Nvidia Control panelist seda sättida, ei tea, mis graafikakaart sul on. KUi googeldad `overscan` siis leiad ka päris palju infot selle kohta.

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #2749
          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

          tyty
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • Nozzu
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1140

            #2750
            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

            On praegu võimalus osta Digistepist soodustusega 22 tolline monitor. Ise ei oska otsustada, millist neist soovitaksite?

            22″ ViewSonic VA2216w http://www.digistep.ee/?p=8934
            22″ Samsung Syncmaster 225BW http://www.digistep.ee/?p=3396
            22″ Lenovo ThinkVision L2240PWD http://www.digistep.ee/?p=10902
            22″ Samsung Syncmaster 2243BW http://www.digistep.ee/?p=9978

            Või üks saast puha?

            Comment

            • Dnbftw
              Pokkerihai
              • Jul 2010
              • 1808

              #2751
              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

              Resod suht väiksed 22" tolliste kohta, sihiks sinna 1920x1080 kanti, kannatab pokkerit ka mängida :)

              Suht samma hinnaklassi jääks nt: http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTE...TORID13/204474

              100 euri kandis nt: http://faun.ee/lg-e2242c-bn-led-2151695m1-vga

              Tootja AOC kohta ei oska ainult midagi öelda, suht tundmatu minu jaoks.

              Sain täna sammuke tsivilisatsioonile lähemale kui lisasin läpsile 2GB mälu, tundub, et PT3 ei laggi enam. Super :)
              Last edited by Dnbftw; 15.03.13, 12:59.

              Comment

              • Nozzu
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1140

                #2752
                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
                Resod suht väiksed 22" tolliste kohta, sihiks sinna 1920x1080 kanti, kannatab pokkerit ka mängida :)

                Suht samma hinnaklassi jääks nt: http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTE...TORID13/204474

                100 euri kandis nt: http://faun.ee/lg-e2242c-bn-led-2151695m1-vga

                Tootja AOC kohta ei oska ainult midagi öelda, suht tundmatu minu jaoks.

                Sain täna sammuke tsivilisatsioonile lähemale kui lisasin läpsile 2GB mälu, tundub, et PT3 ei laggi enam. Super :)
                Tänan, et viitsisid asju vaadata ja linkida. Aga need minupoolt viidatud isenid on hetkel Pärnu Postimehe tellijatele hinnaga 39 euri. Selle raha eest on äkki monitori küll, või ei ole?

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #2753
                  Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                  antud valikust mis sa pakkusid võtaks viimase samsungi

                  Comment

                  • Nozzu
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1140

                    #2754
                    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                    Algselt postitas leits Vaata postitust
                    antud valikust mis sa pakkusid võtaks viimase samsungi
                    Tänan. Sean sammud poodi ja kui neil on seda veel soodushinnaga, siis võtan selle.

                    Comment

                    • Nozzu
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1140

                      #2755
                      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                      Sai ikkagi mingi lenovo võetud millel annab 1900 x midagi resp. Kena, ja läpakaga töötab. Aga tahtsin selle molu panna ka kauaks taha, millel kolm aastat tagasi videokaart vist üles ütles (viskas keset mängu pildi roheliseruuduliseks ja tegu teda) ok sain täna poes prooviks kaks odavat videkaarti kah. Uus kkart sisse, molu taha, arvuti läheb tööle, v, mingidw piiksud errorist märku ei anna aga pilt arvutist kuvarisse ei jõua. Kuvar teatab ainult et läheb power saveing modesse. Proovisin läbi kaks kuvarit ja kolm kaarti - ikka sama teema. Mis värk olla võib?

                      P.S andke typod andeks ja katsuge aru saada. Telefoniga ilge jura postitada ja esinda. Mitte kauaks taha vai d lauaka taha.
                      Last edited by Nozzu; 15.03.13, 18:36.

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #2756
                        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                        variante võib sitaks olla, alates emaplaadist ja lõpetades vigaste mäludega

                        Comment

                        • Dnbftw
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 1808

                          #2757
                          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                          39€ eesst monitor saada on küll nuts, ma sinu asemel oleks lao tühjaks ostnud ja müüki pannud :D:D

                          Comment

                          • nikitheone
                            Mr. Puujalg
                            • Aug 2009
                            • 6446

                            #2758
                            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                            väh, samsungi arvutil on nii, et kui hiirega alla lähed, siis ei lähe sujuvalt, vaid hüppab. mingit kerget imerohtu?
                            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                            Comment

                            • q_q
                              dibs esimesele naisele, kes siia satub
                              • Jan 2011
                              • 6303

                              #2759
                              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                              Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                              väh, samsungi arvutil on nii, et kui hiirega alla lähed, siis ei lähe sujuvalt, vaid hüppab. mingit kerget imerohtu?


                              vb

                              Comment

                              • nikitheone
                                Mr. Puujalg
                                • Aug 2009
                                • 6446

                                #2760
                                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                                lol@ me, mitte hiirel vaid noolenuppudel. ei tea miks nii kirjutasin, a vaatan neid linke ty

                                e: sain korda
                                Last edited by nikitheone; 20.03.13, 16:44.
                                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                                Comment

                                Working...