Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema
Ametlik Arvutimurede lahendamise teema
Collapse
X
-
-
Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema
eiAlgselt postitas Vandalar Vaata postitustMõned kastid on tõesti väga ajuvaba ülesehitusega ja ei ole mõeldud üldse lahtivõtmiseks tavainimese jõu ja mõistusega.
Comment
-
Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema
Kui liiga pilves oled, siis ilmselt küll.Algselt postitas Vandalar Vaata postitustMõned kastid on tõesti väga ajuvaba ülesehitusega ja ei ole mõeldud üldse lahtivõtmiseks tavainimese jõu ja mõistusega.
Comment
-
Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema
Sa pole ilmselt piisavalt arvutitega kokku puutunud, või oledki lihtsalt tavainimesest niivõrd palju nupukam, et ükski kast pole sulle kunagi raskusi valmistanud?Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitustKui liiga pilves oled, siis ilmselt küll.
Comment
-
Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema
Jah, teised viitsivad kindlasti sinu eest googeldada.Algselt postitas Poke Vaata postitustsaan blue screeni vahetevahel ja arvuti teeb resa
miski MEMORY_....
ei viitsi googeldada, kui keegi viitsib ja oskab aidata andke teada.
Comment
-
Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema
kirjutasin ju, et kui keegi teab mis värk on võib teada anda, np kui ei viitsi :DAlgselt postitas camu Vaata postitustJah, teised viitsivad kindlasti sinu eest googeldada.
Comment
-
Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema
:DAlgselt postitas kvaliteet Vaata postitustVeits googeldasin ja tundub, et sul arvuti annab veateate, midagi seoses mäluga.
Loodan, et oli abi ja saad tänu minule korda
Comment
-
Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema
Mul on selline lauaarvuti:
Protsessor - Core2Duo E8400
GPU - GeForce 8600GT
Mälu - 2GB
Siiani sellel Windows XP-d jooksutanud. Kui ma 2GB mälu juurde paneks, kas siis oleks mõistlik peale panna Windows 7 või parem jätkata XP-ga?
Comment
-
Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema
Loomulikult, aga mure selles, kas arvuti piisavalt hea Windows 7 jaoks.Algselt postitas q_q Vaata postitust7>xp
Comment
Comment