Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • bluelite
    Vana Tegija
    • Nov 2010
    • 1190

    #1546
    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Pane lisainffi ka, arvuti konf, OS jne, kas updatesid ka teed jms.
    OS on WIN7 64 bit
    Protsessor on AMD Athlon II x4 3,1 GHz
    RAM 4GB

    Updatesid teen aegajalt, kuid sellest ei ole siiani abi olnud.

    Comment

    • Relamz
      Vana Tegija
      • Jan 2010
      • 1467

      #1547
      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

      Keegi nendest jahutusega alustest oskab midagi tarka rääkida. Endal läheb läpakas alt kuradi kuumaks. Olen ehitanud endale väiksest puuplaadist ja neljast pudelikorgist aluse. Midagi natuke aitab tegelikult.
      Näiteks siin on mõningad http://www.modikomp.ee/s%C3%BClearvu...86-4=on&p=&o=1
      On mõtekas midagi osta või kärab niisama kah puuplaadikõrgendusmägaiver asjandusest?

      Comment

      • camu
        Super Moderaator
        • Jan 2009
        • 3411

        #1548
        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

        Kaua läpakas vana? Oled puhastanud?

        Comment

        • Relamz
          Vana Tegija
          • Jan 2010
          • 1467

          #1549
          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

          Aasta tagasi sai kasutatult ostetud, ise puhastanud pole. Tegelikult käis läbakas aasta alguses paranduses. Võibolla härra parandusmees puhastas midagi.

          Masinaks on Dell D620

          -
          On põhjust muretsemiseks?
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
          Last edited by Relamz; 02.10.11, 23:35.

          Comment

          • camu
            Super Moderaator
            • Jan 2009
            • 3411

            #1550
            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

            jah

            Comment

            • Relamz
              Vana Tegija
              • Jan 2010
              • 1467

              #1551
              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

              Peab vist läpaka lahti tegema ja vaikselt suruõhuga kallale minema .
              Tegelikult ongi plaanis uus läpakas soetada ja praegune nooremale vennale anda.

              Comment

              • camu
                Super Moderaator
                • Jan 2009
                • 3411

                #1552
                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                Isegi suruõhku pole otseselt vaja! See väljalaske ava on sellist peenikest tolmu täis tavaliselt, kust enam õhk normaalselt läbi ei tule. Säästa 10€ ja puhu niisama läbi.

                Comment

                • Relamz
                  Vana Tegija
                  • Jan 2010
                  • 1467

                  #1553
                  Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                  Algselt postitas camu Vaata postitust
                  Isegi suruõhku pole otseselt vaja! See väljalaske ava on sellist peenikest tolmu täis tavaliselt, kust enam õhk normaalselt läbi ei tule. Säästa 10€ ja puhu niisama läbi.
                  Okei, tänud väikse abi eest :)

                  Comment

                  • kjmrc
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 4541

                    #1554
                    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                    Mul oli suht sama teema, et temperatuurid kõrged ja lendas shutdowni ülekoormuse tagajärjel - uus termopasta ja tolmust puhtaks ning see probleem lahenes.

                    Comment

                    • Cash87
                      Vana Tegija
                      • Feb 2009
                      • 1402

                      #1555
                      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                      Sooviksin oma ruuterile ligi saada, ehk tahaksin teada, kas keegi äkki veel peale minu kasutab minu wifi võrku. Tegemist elioni digi-tv valge thomsoni ruuteriga.
                      Lugesin netist, et sisestades oma IP aadressi interneti lehekülje ribare saad ligi aga mulle ütleb, et cannot display the page. Äkki mingi bug?

                      Comment

                      • ristijeesus
                        Klubi Liige
                        • Oct 2009
                        • 2533

                        #1556
                        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                        Panid 192.168.1.254 aadressiks?

                        Comment

                        • Cash87
                          Vana Tegija
                          • Feb 2009
                          • 1402

                          #1557
                          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                          ei 192.168.1.1

                          E: Aga see sinu aadress töötas, tänud. Vaatasin enda connectioni alt siis näitas 192.168.1.102 ja see ka ei töödanud.
                          E2: Ja see sinu antud on default gateway. Ei pannud tähele seda ennem
                          Last edited by Cash87; 05.10.11, 18:53.

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #1558
                            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                            Keegi neist 3d tv'dest jagab midgai?
                            motlen uut telekat osta ja see hakkas silmas: http://www.euronics.ee/tootekaart/43...2PFL7606H%2f12
                            on nad oma hinda v22rt ka? ala mingi sitema 42" saaks juba ala 600e eest .. motlen palju neid 3d asju reaalselt on olemas, et see "efekt" v2lja tulekas

                            Comment

                            • IsandJoberst
                              Õpihimuline Mängur
                              • Dec 2008
                              • 326

                              #1559
                              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                              Keegi oskab aidata ?
                              Siin vanemate juures vedeleb mul selline ruuter Trendnet Broadband router (TW100-S4W1CA) . Mõtlesin, et ühendan selle ära ja siis saab kaabliga läpakaga ka netis olla. Kasutan siin starmani internetti ühendust. Ühendan siis ruuteri taha ja panen lauarvutile ka kaabli taha(lauaarvuti oli varem modemi taga) kõik töötab perfektselt, nett olemas. Nüüd võtan teise kaabli ja vean läpaka taha, ühendan ära ja seal netti pole enam. Käppisin ja näppisin neid seadeid seal ruuteris, aga hakkama ei saa. Kellegil on ideid (puust ja punaseks) mida teha ? Milles probleem ?

                              Comment

                              • ristijeesus
                                Klubi Liige
                                • Oct 2009
                                • 2533

                                #1560
                                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                                Local Area Connection on su läpakal ikka enabled?

                                Comment

                                Working...