Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • con
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 1954

    #1531
    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Algselt postitas Peedu Vaata postitust
    con, mul ühikas sama, aitab kaabli mõlema otsa konstantne sisse-välja näppimine
    google lahendused umbes sellised olidki. Reinstall win ka ei aidanud. Ma kaldun arvama, et äike lõi sisse ja võrgukaart läks. Mul äiksega lööb pidevalt sisse nii, et tuled vilguvad ja kõlarid ragisevad. Soovitan tehnika välja tõmmata äikese ajal maakohtades, alajaamade pingekaitsed kehvasti projekteeritud jne.

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #1532
      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

      Mul on olnud sama jama, mis Kristjanil. Tegemist ka samuti Dell Inspironiga. Parandusest tuli (vahetati emaplaat) ja seejärel ei laadinud enam, panin laadija taha - plugged in - not charging. Proovisin siis teist laadijat ja ikka sama jama. Lõpptulemuseks oli see, et läks läpakas uuesti parandusse ja viga seisnes selles, et poldud vist emaplaadile korralikult miski "süsteem" tinutatud vms. Ei mäleta täpselt, aga kui garantii Sul kehtib siis 100% garantiiremonti viia! Edu!

      Comment

      • emmimees
        Klubi Liige
        • Aug 2010
        • 2719

        #1533
        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

        Peale läpaka laiali-kokku lammutamist ei taha hästi wifit vastu võtta, suudab levi vastu võtta vaid selles toas, kus on ruuter - kuigi wifi levib kõrvaltubadesse ja isegi õue. Ruuteri kõrval näitab väga head levi kuid juba toa uksest väljudes kaob(tuba on väike) ära. Millest võiks alustada? Kas läpakal on wifi vastuvõtja kuskil emaplaadi küljes? Mingi vana Desknote juust on

        Comment

        • KristjanRawk
          Klubi Liige
          • Feb 2009
          • 1133

          #1534
          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

          äkki tuli wifi antenn wifi kaardi küljest ära läpparil sees.

          Comment

          • emmimees
            Klubi Liige
            • Aug 2010
            • 2719

            #1535
            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

            Ahhaa ja umbes milline see seal olla võiks :D

            Comment

            • Pahvak
              Pastilaa?? Ei!
              • Dec 2008
              • 4431

              #1536
              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

              Algselt postitas emmimees Vaata postitust
              Ahhaa ja umbes milline see seal olla võiks :D
              Oleneb. Mul on kaardiks mingi 5*4cm junn, mis asub ühes slotis emaplaadi peal ja seal küljes on mingid juhe (antenn), mis läheb sealt vist ekraani juurde (ei mäleta täpselt, sest iga päev lahti ei võta). Lihtsalt vaata, et kõik juhtmed ja kaardid (niipalju kui neid laptopil üldse on) oleksid korralikult kinnitatud. Peaks suht silmaga näha olema.
              Fullstacks have more fun.

              Comment

              • KristjanRawk
                Klubi Liige
                • Feb 2009
                • 1133

                #1537
                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                ei oska nüüd ütelda missugune see sinu läpakal on aga ordil oli üks punane ja üks must juhe mis jooksid koos ekraani juurde kah mingist 5x4cm junnist mis oli emaplaadi peal

                Comment

                • emmimees
                  Klubi Liige
                  • Aug 2010
                  • 2719

                  #1538
                  Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                  Kas ekraani juurde või sisse? Mul erkaanist tulid mingid 2 juhet välja, pistikud otsas kuid need olid juba varem lahtiselt imo ja ei näinud ka, kuhu nad käia võiksid.

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #1539
                    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                    Keedgi teab kedagi, kes tartus XBOX'e modiks? Sai tellitud endale üks, ilmselt lähipäevil kohal ..

                    Comment

                    • Tarmonator
                      Lingiparandaja
                      • Oct 2008
                      • 3274

                      #1540
                      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                      Kellelgi win 7 pro plaati on mulle laenata või siis installi kuskile kiiresse serverisse üles panna? Ei plaani pirada, läpaka all on kood olemas ja kõik, lihtsalt vaja fresh install teha kuna uus ketas läheb sisse.

                      Comment

                      • marxiku
                        Õpihimuline Mängur
                        • May 2009
                        • 471

                        #1541
                        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                        Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                        Selline mure, et u. 6 kuud tagasi ostsin omale Dell Inspironi ja üleeile hakkas lambist aku laadijaga mingi jama.

                        Nimelt kui panen laadima, siis ta lihtsalt ei hakka akut täis laadima, ütleb et ei tunne laadijat ära vms ja aku püsib sama charged pidevalt (kirjas, et plugged in - not charging).

                        Täna siis samamoodi jooksis aku tühjaks ja kui panin laadima ütles sama asja, võtsin juhtme välja ja läksin 10min eemale, siis panin juhtme uuesti sisse ja hakkas ilusti laadima. Laadis siis 33% aku täis ja nüüd ütleb jälle lambist "plugged in-not charging" kui power optionsite peale klikkida.

                        Anyone pls:(
                        Ei tea kas aitab, aga Device Manageri alt uninstalli laadija driverid. Taaskäivitamisel installib ise automaatselt peale. Äkki drivers viga.

                        Comment

                        • Tarmonator
                          Lingiparandaja
                          • Oct 2008
                          • 3274

                          #1542
                          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                          Oskab keegi öelda. Kas Open Office litsents on tasuta kasutamiseks ka juriidilise isiku arvutis? Ma ei viitsi hetkel nende tingimusi läbi lappama hakata.

                          Comment

                          • ristijeesus
                            Klubi Liige
                            • Oct 2009
                            • 2533

                            #1543
                            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                            Tasuta kõigile kasutamiseks. Tegelikult on lubatud kõigil OO-d isegi müüa, iseasi kas leiad kellegi kes nõus maksma on :D

                            Comment

                            • bluelite
                              Vana Tegija
                              • Nov 2010
                              • 1190

                              #1544
                              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                              Mul jookseb skype alati kokku, kui youtubes videosid vaatan või pokkerikliendi lahti teen jne. Milles võib olla probleem?
                              Last edited by bluelite; 02.10.11, 10:35.

                              Comment

                              • Vandalar
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3577

                                #1545
                                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                                Algselt postitas bluelite Vaata postitust
                                Mul jookseb skype alati kokku, kui youtubes videosid vaatan või pokkerikliendi lahti teen jne. Milles võib olla probleem?
                                Pane lisainffi ka, arvuti konf, OS jne, kas updatesid ka teed jms.

                                Comment

                                Working...