Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • FreakyJason
    Klubi Liige
    • Jan 2009
    • 1381

    #226
    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Algselt postitas 2ssapaar
    küsimus siuke: panin wifi ruuteri ülesse, wireless network'is näitab minu võrku ka ja connectitud on ka, aga netti ikka pole.

    ruuter on linksys, nett on stv
    Mul STV Saturn ja mulle anti STV sissepanemisel kasutajanimi ja parool ka, mis ruuterisse tuleb sisestada.

    Comment

    • marxiku
      Õpihimuline Mängur
      • May 2009
      • 471

      #227
      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

      Kas keegi seda DELL Studio 1555 omab? mis mulje on?

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #228
        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

        Algselt postitas marxiku
        Kas keegi seda DELL Studio 1555 omab? mis mulje on?
        Mul studio 1535, olen rahul.

        Comment

        • marxiku
          Õpihimuline Mängur
          • May 2009
          • 471

          #229
          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

          Kuu lõpus ostan sülearvuti ja sellega tekib asjakohane küsimus.
          Kas panna peale windows 7 või jääda XP pro peale? Olen kauaaegne xp pro kasutaja, mõnusalt ära harjunud(võibolla olen konservatiiv?) Vistast hoidsin kaarega mööda kui kunati välja tuli.
          Kellel on windows 7 ja palju see erineb XP'st? Mis seal üldse head / vead on? Lihtsalt palju vilesid ja muud sära?

          Comment

          • Oliverk
            Moderaator
            • Nov 2008
            • 3016

            #230
            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

            No kui Vistast kaarega eemale hoidsid siis Win7 on sulle hoopis õudusunenägu. Vista vähemalt meenutas XP-d Win7 on juba disainilt teistmoodi. Too bad pead elu aeg vist Xp peale jääma.

            Aga kui tõsiselt rääkid siis loomulikult võta 7. Miks kasutada asja mis on 8 aastat vana? Kõik töötab out of box, Driverid leiab ise. Natuke peab harjuma aga pärast ei suuda sa enam ühtegi xp-d kasutada.

            Comment

            • Toots_x
              Õpihimuline Mängur
              • Sep 2009
              • 320

              #231
              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

              Algselt postitas marxiku
              Kellel on windows 7 ja palju see erineb XP'st? Mis seal üldse head / vead on? Lihtsalt palju vilesid ja muud sära?
              Imo lõpetas Microsoft ära Windows 7 RC levitamise, download kanalid kodulehel kinni keeratud. Muidugi on alati võimalus sõbralt plaate laenata või ise kuskilt torrentist sikutama asuda, kuid see kõik annab meelerahu ainult mõneks kuuks.
              Nimelt, kasutame me siis hetkel beeta vers. ning vist oli 1. veebruar või 1. märts 2010 kui "windows" hakkab segast peksma, restarte tegema ja ajab lihtsalt tilti. Ofc on selleks ajaks internetis kindlasti levimas key'd, patchid ja 110 erinevat moodust kuidas seda ennetada.

              Ise olin samamoodi kunagi XP fänn, Vista pole kunagi meeldinud ning pärast 2 päevast kasutamist tegin kiire windowsi re-installi, kuid pean tunnistama, et Windows 7 ei ole üldse mitte halb. Kiire, kergelt modditav, lihtne, läpakatel pikeneb aku kestvus (tarkvaraliselt oskab arvuti nüüd optimaalsemalt vooluresurssidega ringi käia), automaatselt tunneb ära lisa monitori etc...

              Pean hoiatama, et suhteliselt palju on siiski programme mis keelduvad Win7 töötamast, eelkõige pean silmas random mänge.

              Pokkeri soft töötab ilma probleemiteta.

              Comment

              • Oliverk
                Moderaator
                • Nov 2008
                • 3016

                #232
                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                Vale info sul Toots. Õigemini puudulik. Lõppversioon väljas juba mitu kuud teatud kohtades ja ei juhtu 1.veebruar mitte midagi kõik fixid ammu olemas.

                Comment

                • Tarmonator
                  Lingiparandaja
                  • Oct 2008
                  • 3274

                  #233
                  Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                  lisaks sai tellida ametlikku versiooni ka eestisse. HV foorumis korraldati isegi ühisost. ei olnud ka hind väga kirves. ise jätsin võimaluse kasutamata ja nüüd kahetsen. meie poelettidele jõuab kindlasti mitu korda kallimana :-\

                  Comment

                  • marxiku
                    Õpihimuline Mängur
                    • May 2009
                    • 471

                    #234
                    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                    sülearvuteid pakutakse juba koos windows 7ga. Vaatan et, enam-vähem 1,6k tuleb hinnale juurde(muidu ilma tarkvarata). Peaks vist ikka ajaga kaasas käima ja peale siis panema. :)

                    Comment

                    • Toots_x
                      Õpihimuline Mängur
                      • Sep 2009
                      • 320

                      #235
                      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                      Algselt postitas Oliverk
                      Vale info sul Toots. Õigemini puudulik. Lõppversioon väljas juba mitu kuud teatud kohtades.
                      Tänud Oliverk, seda ma ei teadnud. My bad.

                      Lõppversioonist saab imo rääkida alles siis kui SP2-SP3 välja on tulnud. Ennem seda võib täiesti random asju juhtuda. XP oli samamoodi enne SP2'te täielik katastroof.

                      Comment

                      • Oliverk
                        Moderaator
                        • Nov 2008
                        • 3016

                        #236
                        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                        Mu vanaema räägib ka et noorus on hukas. et 40ndatel olid ikka ilusad ajad. Äkki Noorus SP2 on korralikum. Elame näeme.

                        Comment

                        • variatsioon
                          Pokkeritark
                          • Nov 2008
                          • 5849

                          #237
                          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                          100% vali windows 7.

                          ja kõik pokkeriga seotud ja muu töötab laitmatult

                          Algselt postitas Oliverk
                          Vale info sul Toots. Õigemini puudulik. Lõppversioon väljas juba mitu kuud teatud kohtades ja ei juhtu 1.veebruar mitte midagi kõik fixid ammu olemas.
                          +1

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #238
                            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                            vista to win 7 upgrade on olemas? et kõik vajalik alles j22ks?

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #239
                              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                              Mis kuradi nuss on et ma ei saa oma teleofnist yle BT saata pilte .... kõigile leitav m useda blblbla olemas .. paaritan arvutiga ära ... ok toimib .. haan pilti saata ... yhtleb ei saa yhendust ... installisin nokia pc suite .. üritan sellega, ikka ei midagi .nahhui nada see vitun2gu tahab saada

                              Comment

                              • nikitheone
                                Mr. Puujalg
                                • Aug 2009
                                • 6446

                                #240
                                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                                tüdruk ostis läpaka. sai kaasa xp, seal oli ms office peal. nüüd oleks vaja seda cd-keyd, aga nt minu cd-key ja netist leitud cd-keyd ei tööta.
                                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                                Comment

                                Working...