Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #196
    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Iga kord, kui süsteemile restardi või lihtsal käivituse teen hakkab Firefox nö. nullist tööle. Kõik järjehoidjad, ajalugu jms on kadunud. Chrome pole mõtet üldse kasutada, see tuleks igal käivitamisel uuesti installida. Sama lugu on ka Mirc´i ja utorrent´iga. Rohkem anomaaliad pole hetkel veel märganud :P

    Comment

    • Tarmonator
      Lingiparandaja
      • Oct 2008
      • 3274

      #197
      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

      Algselt postitas Tarmonator
      Kellegil vedeleb kuskil mõni HP pihuarvuti "pulk"? no teate küll, see millega ekraanil asju ajada saab. krt kaotasin ära üleeile :'(

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #198
        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

        Algselt postitas Imric
        Iga kord, kui süsteemile restardi või lihtsal käivituse teen hakkab Firefox nö. nullist tööle. Kõik järjehoidjad, ajalugu jms on kadunud. Chrome pole mõtet üldse kasutada, see tuleks igal käivitamisel uuesti installida. Sama lugu on ka Mirc´i ja utorrent´iga. Rohkem anomaaliad pole hetkel veel märganud :P
        Oled ikka arvutisse logitud administraatorina?

        Comment

        • paradigmlost
          Õpihimuline Mängur
          • Oct 2008
          • 421

          #199
          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

          mul on tildistav probleem interneti ühendusega, wifiga täpsemalt..
          ma ei tea kas viga on äkki mu läpakas või mis kamm on.. igatahes on ühendus VÄGA ebaühtlane ja pidevalt viskab starsis laudadest sitouti ja üldse, kui teistel näitab connection 100% siis mul näitab 99%, 71% 44%, 24% jne :s
          ühesõnaga wifil on viis pulka viiest ja näitab et excellent connection aga ikka on ühendus ülipask( mitmes erinevas wifis)

          kas Elioni püsiühendus kaabliga on muidu stabiilne? pean vist lihtsalt elioni helistama ja kaabliga püsiyhenduse laskma panna..

          Comment

          • Provoker
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 3067

            #200
            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

            Üldjuhul saad kõikidesse ruuteritesse kaabli järgi panna. va mobla ja naabri wifi puhul. vb arvuti wifi kaart ära väsinud. Kui juhtmega laitmatult töötab peaks asi selge olema.

            Comment

            • lenC
              Administraator
              • Oct 2008
              • 6440

              #201
              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

              Räägime uutest 100mbit ühendusest. Senise pinna sondeerimise järel tundub, et Starman ajab ainult paska ja Elion ei levi veel nii pea vanades kortermajades. Starmaniga peaks 30/2 vähemalt kätte saama? See peaks siiski olema tunduvalt parem, kui senine ja mina ei viitsi solvuda sellepeale, et enamus nende pressiteateid on olnud tarbijaid eksitav. Et kui mõnisott kuus siia-sinna midagi ei mõjuta, siis tasuks ikka võtta?

              Comment

              • Oliverk
                Moderaator
                • Nov 2008
                • 3016

                #202
                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                Algselt postitas lenC
                Räägime uutest 100mbit ühendusest. Senise pinna sondeerimise järel tundub, et Starman ajab ainult paska ja Elion ei levi veel nii pea vanades kortermajades. Starmaniga peaks 30/2 vähemalt kätte saama? See peaks siiski olema tunduvalt parem, kui senine ja mina ei viitsi solvuda sellepeale, et enamus nende pressiteateid on olnud tarbijaid eksitav. Et kui mõnisott kuus siia-sinna midagi ei mõjuta, siis tasuks ikka võtta?
                Starman külvab jah täielikku valet. Aga kui elion ei levi siis ei ole muud paremat võtta ka. Aga kui plaanid kella 18.00-kuni 23.00 tõmmata rohkem kui 15 gb nädalas siis langetatakse sul limiidi ületamisel kiirus 6 Mbiti peale. Suht täielik crap on see Starman. Täielkukt pettusin ja ei plaani nende teenust küll toetada.

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #203
                  Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                  OMFG. Tegin ommiku arvutile restardi, obv peale restarti on max eso 1920x1080 kadunud again, hetkl laseb max 1768x992, olen igasuguseid erinevaid drivereid proovinud ... no tyra mis nuss on? need väärakad windows updated on kinni?

                  videokaart hakkab maha koolema? Samas l2poaka enda displayl pole midgai viga .. perfect ,,, tyra mis nikk see on?
                  e6500 on laptop ja molu viewsonic vg2427vm

                  Comment

                  • K2snakas
                    Pokkerihai
                    • Feb 2009
                    • 2388

                    #204
                    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                    keegi targem äkki teab kas Delli mini 10" läpparil polegi cd-romi või wtf?
                    kui poest ostad selle läppari mix nad siis plaadid kaasa annavad?

                    Comment

                    • Oliverk
                      Moderaator
                      • Nov 2008
                      • 3016

                      #205
                      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                      Algselt postitas K2snakas
                      keegi targem äkki teab kas Delli mini 10" läpparil polegi cd-romi või wtf?
                      kui poest ostad selle läppari mix nad siis plaadid kaasa annavad?
                      No mingi hetk leiutati välised cd rommid kui sa veel ei tea. Ja pole üldse imelik et alla 12 tolli läpakatel cd rommi pole. See suht standard.

                      Comment

                      • K2snakas
                        Pokkerihai
                        • Feb 2009
                        • 2388

                        #206
                        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                        et seda ma tahtsngi teada, et cd-rom tuleb eraldi siis juurde osta?

                        Comment

                        • Skyline
                          Grinder
                          • Dec 2008
                          • 510

                          #207
                          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                          Algselt postitas K2snakas
                          et seda ma tahtsngi teada, et cd-rom tuleb eraldi siis juurde osta?
                          Väline kettaseade võib ka olla.

                          Comment

                          • K2snakas
                            Pokkerihai
                            • Feb 2009
                            • 2388

                            #208
                            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                            ok:)
                            siis selge...alguses ehmatas lihtsalt ära, et antakse plaadid kaasa ja cd-romi polegi:D

                            Comment

                            • variatsioon
                              Pokkeritark
                              • Nov 2008
                              • 5849

                              #209
                              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                              keegi oskab öelda kuidas teha bootable DVD?
                              mul oli originaal :) win. iso fail ja DVD. mis edasi?
                              pakin iso lahti ja kirjutan failid lampi DVDle?
                              ei funka...

                              Comment

                              • Oliverk
                                Moderaator
                                • Nov 2008
                                • 3016

                                #210
                                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                                Algselt postitas variatsioon
                                keegi oskab öelda kuidas teha bootable DVD?
                                mul oli originaal :) win. iso fail ja DVD. mis edasi?
                                pakin iso lahti ja kirjutan failid lampi DVDle?
                                ei funka...
                                Loogish et ei funka kui iso lahti pakid :D Iso ongi plaadi 1:1 tõmmis ja kirjutatakse otse plaadile. Iga kirjutamisproge oskab iso faile kirjutada. Otsi kuskilt Image asjaga seotud valikuid ja uuri edasi.

                                Comment

                                Working...