Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • tonis
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 334

    #166
    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Algselt postitas hotcocacola
    pakun et su läpakas vistaga, sellel on kuskil küljepeal wifi nupp või siis vajuta FN+ (mingi F2 vms, kuskil on sul wifi seal)
    läpakas jah vistaga. sellest wifi nupust pole kasu, st ükskõik kas wifi sees või mitte, ei ühenda ära ikkagi.

    Comment

    • Ghost0
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1335

      #167
      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

      TRAMAEIVÕI, asi ei ole ikkagi ainult bittorrentis. BSOD'i lööb ainult siis kui kasutan "uut netti" ,aga kui vana wifit kasutan on kõik korras >:(

      Comment

      • nikitheone
        Mr. Puujalg
        • Aug 2009
        • 6446

        #168
        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

        Kas keegi oskab sa sellist probleemi lahendada - vana läpakas oli täitsa okei, aga pärast formati tegemist muutus nii aeglaseks, et halb hakkas. gigahertzid vähenesid ka mingi 4-5 võrra. ei oska midagi peale hakata :)
        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

        Comment

        • koer55
          Julm Donk
          • Mar 2009
          • 48

          #169
          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

          Algselt postitas Ghost0
          TRAMAEIVÕI, asi ei ole ikkagi ainult bittorrentis. BSOD'i lööb ainult siis kui kasutan "uut netti" ,aga kui vana wifit kasutan on kõik korras >:(
          Lase võrgukaartide draiverid üle alustuseks (vanale uninstall ja arvuti tootja lehelt uusim ajur peale).

          Algselt postitas nikitheone
          Kas keegi oskab sa sellist probleemi lahendada - vana läpakas oli täitsa okei, aga pärast formati tegemist muutus nii aeglaseks, et halb hakkas. gigahertzid vähenesid ka mingi 4-5 võrra. ei oska midagi peale hakata :)
          Oskaks lahendada ikka kui näeksin seda, praegu ei saa täpselt aru, mida pead silmas gigahertside vähenemise all 4-5 võrra?

          Comment

          • nikitheone
            Mr. Puujalg
            • Aug 2009
            • 6446

            #170
            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

            Enne my computeri propertisis näitas, et mingi 1,8 GHz. Nüüd näitab ainult 300.
            Juhtus pärast formatit. Arvuti on ilgelt aeglaseks ka läinud.
            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

            Comment

            • alaska
              forever
              • Oct 2008
              • 6599

              #171
              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

              Algselt postitas alaska
              kiiruse mõõtmine.

              Internetiühenduse kiirus on tõenäoliselt vahemikus 8.8 kuni 10.6 Mbps.
              Üleslaadimise kiirus on tõenäoliselt vahemikus 8.22 kbps kuni 9.86 kbps.

              täiesti haige värk, download on jumala kiire, upload on jumalast aeglane. Mingeid maile saata ei saa, 100 korda tuleb igat nuppu exploreris klõpsutada, et midagigi liiguks. On mingeid ideid, elion käib kapi kallal ja remondib koguaeg, aga kas see võib olla ka mingisugusest tarkvarast tingitud? Pokkerit mängida ei saa, bet nuppu vajutad, siis loeb 15 sek, kuni reageerib, timingtellid on nii p***es omadega...Vastase moved tulevad insta.
              panin läpaka sama juhtme taha, kõik toimis, niiet arvutis on mingi viga. Viirusetõrjed ei aidanud, lasen kõik programmid ühekaupa maha kuni õige leian.

              Comment

              • FreakyJason
                Klubi Liige
                • Jan 2009
                • 1381

                #172
                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                Algselt postitas nikitheone
                Enne my computeri propertisis näitas, et mingi 1,8 GHz. Nüüd näitab ainult 300.
                Juhtus pärast formatit. Arvuti on ilgelt aeglaseks ka läinud.
                Aga proovi BIOS-ist default settings panna ja siis F10 ning Y nuppu

                Comment

                • nikitheone
                  Mr. Puujalg
                  • Aug 2009
                  • 6446

                  #173
                  Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                  Algselt postitas FreakyJason
                  Aga proovi BIOS-ist default settings panna ja siis F10 ning Y nuppu
                  ma olen arvutialal suht www.fish.ee , niiet täpsemalt palun :)
                  &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                  Comment

                  • FreakyJason
                    Klubi Liige
                    • Jan 2009
                    • 1381

                    #174
                    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                    Algselt postitas nikitheone
                    ma olen arvutialal suht www.fish.ee , niiet täpsemalt palun :)
                    Kui arvuti käisitad, siis screenil viskab ette, mis nupuga sa BIOS-i käivitada saad. Tavaliselt F2, DEL või F5. Sealt otsid a la set default settings ja vajutad enterit. F10-ga saad BIOSist välja ja arvuti pakub kas tahad salvestada settinguid. Vajutad Y ja vaata, kas siis saad asja korda.

                    Comment

                    • nikitheone
                      Mr. Puujalg
                      • Aug 2009
                      • 6446

                      #175
                      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                      Aga, kui see format on tehtud 6 kuud tagasi ning see arvuti on antud vennale, sest endale uus ostetud - kas siis töötab see sama lahendus?
                      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                      Comment

                      • FreakyJason
                        Klubi Liige
                        • Jan 2009
                        • 1381

                        #176
                        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                        Seda lahendust võid igal ajal kasutada niikaua kui arvuti töötab :). Aitas see siis või?

                        Comment

                        • nikitheone
                          Mr. Puujalg
                          • Aug 2009
                          • 6446

                          #177
                          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                          eip
                          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                          Comment

                          • Provoker
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 3067

                            #178
                            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                            Mul aceri läpakal on võimalik settingutest preformacet valida. Vastavalt sellele muutub ka prose kiirus. ja seoses sellega ka aku kestvus. Tavaliselt on muidugi juhe järgi ja max preformance valitud. :)

                            Comment

                            • AriaWORLD
                              Julm Donk
                              • Jan 2009
                              • 34

                              #179
                              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                              Algselt postitas tonis
                              Probleem siis selline, et vista ei ühenda netti. Ühendus tuleb modemist switchi ja sealt edasi mitmesse arvutisse. Xp'ga arvutid ühendavad ilusti ära aga vista mitte ning jääb ette, et unidentified network. Oskab keegi aidata?
                              vistaga lihtsalt Diagnose and repair ja siis sealt mingi automaatne ip või midagi sarnast

                              Comment

                              • kvaliteet
                                Jube Noob
                                • Oct 2008
                                • 122

                                #180
                                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                                Mis võib põhjustada sedam et ma enam enne cookieste clearimist ei saa foorumitele ligi. Firefox on browseriks. Enne probleeme ei olnud. Nüüd järsku ei lae enam lehte üles, enne cookieste ja cache clearimist.

                                Comment

                                Working...