Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #16
    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Algselt postitas alaska
    Kuidas saada 4GB fail lauarvutist kõige kergemini kiiresti võõrasse läpakasse? Mälupulgad on mul max 600mb, välist kõvaketast pole...
    DVD kirjutajat kah pole.
    pööratud kaabel vahele ja lased l2bi lani

    Comment

    • Pahvak
      Pastilaa?? Ei!
      • Dec 2008
      • 4431

      #17
      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

      Algselt postitas alaska
      Kuidas saada 4GB fail lauarvutist kõige kergemini kiiresti võõrasse läpakasse? Mälupulgad on mul max 600mb, välist kõvaketast pole...
      DVD kirjutajat kah pole.
      Üks variant on pakkida see fail kokku ja juppideks. Näiteks teed 100mb tükid.
      Fullstacks have more fun.

      Comment

      • kivisaba
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2514

        #18
        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

        selline imelik request et
        jõlenärvi ajab see XP aken mis tuleb ette umbes kirjaga " Windows was recently uptaded and needs to restart . do u want to restart now or later.

        siis on 5 minti aega et no öelda ja 10 minuti pärast tuleb ahv jälle tagasi
        eriti närvi ajab selline asi keset sessi or mõnda mängu mängides

        ühesõnaga kuidas ma temas lahti saan igaveseks

        Comment

        • -andres-
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4546

          #19
          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

          Security center - automatic updates - never/turn off or smth peaks olema.

          Comment

          • kivisaba
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2514

            #20
            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

            Algselt postitas -andres-
            Security center - automatic updates - never/turn off or smth peaks olema.
            tyvm

            Comment

            • alaska
              forever
              • Oct 2008
              • 6599

              #21
              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

              Algselt postitas leits
              pööratud kaabel vahele ja lased l2bi lani
              Mis auku ma selle pööratud kaabli topin, sinna kus tavaliselt netijuhe läheb mõlemal? Vaja mingisugune kohalik võrk kah teha? Kuyradi keeruline, palju mingi suvaline DVD kirjutaja maksab?

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #22
                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                võtke arvutitel updated maha.
                need ei tee kunagi head, ainult halba, eriti kui teil piraat windows.

                uuendavad salaja ja koormab arvutit.
                see kuda seda maha võtta, seda öeldi juba üleval :)

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #23
                  Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                  Algselt postitas alaska
                  Mis auku ma selle pööratud kaabli topin, sinna kus tavaliselt netijuhe läheb mõlemal? Vaja mingisugune kohalik võrk kah teha? Kuyradi keeruline, palju mingi suvaline DVD kirjutaja maksab?
                  dvd kirjutaja on kindlasti kallim kui mingi 8gb mälupulk :D

                  Comment

                  • r3o
                    FPP Pro
                    • Apr 2009
                    • 260

                    #24
                    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                    Algselt postitas hotcocacola
                    võtke arvutitel updated maha.
                    need ei tee kunagi head, ainult halba, eriti kui teil piraat windows.

                    uuendavad salaja ja koormab arvutit.
                    see kuda seda maha võtta, seda öeldi juba üleval :)
                    See ka kõige parem nõuanne vast pole. Kuna update-ga parandatakse ka väga tihti turvaauke ju? Ja tavakasutaja jaoks on kindlasti lihtsam lasta seda automaatselt teha, kui ise kõigel silma peal hoida.

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #25
                      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                      sa saad valida mis updated sa installid .. ma lasen ainult security criticalid peale .. muud ei puudu

                      Comment

                      • runnar
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 740

                        #26
                        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                        Kuidas lauaarvuti ventilaatoreid nö säästureziimile panna. nende nonstop undamine ei meeldi mulle üldse

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #27
                          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                          mmmm ... niisama vist ei saagi .. ostad fancontroli vms oli vist siujke .. a'la 500 maksab .. yhendad vendid sinna külge ning siis ise reguleerid mitu rpm annad neiöe

                          Comment

                          • Helmps
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 828

                            #28
                            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                            Kas keegi oskab öelda või mingi õpetust jagad kust saaks Macile tõmmata Windows XP Pro??? No ei jõua enam selle windows 98 taga olla..

                            Comment

                            • bravesirrobin
                              Räme Fish
                              • Dec 2008
                              • 20

                              #29
                              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                              Sooviks abi uue lauaarvuti valimisel. Tellisin omale 26 tollise Samsungi monitori ja nüüd oleks aeg ka vana kast välja vahetada. Mõtlesin ordist osta ja kuskil max 10 kilo eest. Silma jäid siis järgmised kastid:

                              Ordi Hurricane
                              AMD Phenom II 920, 4GB DDR2 Apacer, MB Gigabyte MA770-DS3, heli- ja võrgukaart, VGA 512MB NV GF GTS250 DVI, HDD 1000GB, DVDRW LS, 550W SH09 ATX, Logitech klaviatuur, optiline hiir+matt, ID+Flash

                              10 300,00 kr

                              Ordi Rock
                              Intel Core 2 Duo E8500, 4GB DDR2, MB Intel P43 kiibistik, VGA 512MB NV GF 9800GT DVI, HDD 1000GB, DVDRW LS, heli-ja võrgukaart, korpus 450W SH09 ATX, Logitech klaviatuur, optiline hiir+matt, ID+Flash

                              10 300,00 kr


                              Ordi wPro Silent
                              Intel Core 2 Quad Q8400, 4GB DDR2 800 Apacer, Intel DQ45CB, VGA Intel GMA X4500HD, HDD 1000GB, DVDRW LS, heli- ja võrgukaart, korpus Silentium, HP Standard USB klaviatuur, optiline hiir+matt, ID+Flash

                              9 990,00 kr

                              Millist neist soovitaksite? Põhiline oleks et pokker hästi jookseks ja hem ja muu säänne :P Aga vaadates neid prosesid ja graafikaarte just..äkki mõni teadjam oskab soovitada mis parem, mis halvem?


                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #30
                                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                                viimane.. vaikus on suht oluline.. 450W toiteplokk undab kõvasti... + videokaarti ja prose jahutus.. arvesta aint et quad core võtab elektrit päris maialt..

                                Comment

                                Working...