Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Oliverk
    Moderaator
    • Nov 2008
    • 3016

    #646
    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Smart security sisaldab endas. (Antivirus, Antispyware, Personal Firewall and Anti-Spam)
    Anriviirus (Antivirus, Antispyware)

    Esimesel siis tulemüür ja mingi spammi vastane junn ka lisaks. Kui tahad all in one siis võta esimene. Kui tahad miski muu tulemüüri panna siis ma ei tea :D Võib vast selle antiviiruse lihtsalt ka võtta.
    Last edited by Oliverk; 14.06.10, 13:16.

    Comment

    • macroTilt
      seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
      • May 2010
      • 629

      #647
      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

      Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
      Smart security sisaldab endas. (Antivirus, Antispyware, Personal Firewall and Anti-Spam)
      Anriviirus (Antivirus, Antispyware)

      Esimesel siis tulemüür ja mingi spammi vastane junn ka lisaks. Kui tahad all in one siis võta esimene. Kui tahad miski muu tulemüüri panna siis ma ei tea :D Võib vast selle antiviiruse lihtsalt ka võtta.
      haha, no ma ise ei hakka tulemyyre ehitama, seega esimene ehk all in one

      ty, juba tegelen maksmisega/downloadimisega.

      Comment

      • lebovend
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2420

        #648
        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

        Sõbranna arvutiga on selline huvitav case, et google, orkut ja gmaili ligip22su ei ole.
        Tuleb standard veateade erinevatelt browseritelt, et sait ajutiselt maas bla bla.

        Arvutit on proovitud erinevate yhenduste taga, seega ruuteriseadetes vea v2listaks.

        ESET NODiga ja Aviraga on tehtud fullscan. Ei aitanud. Googeldasin ise, uurisin,
        on olnud juhuseid, kus ESET blokeerib googlet, sai see siis v2lja lylitatud, ei midagi.

        Sai veel random asju proovitud, ykski tulemust ei andnud.

        Mulle isiklikult pakub t2itsa huvi see, et milles probleem v6iks olla.
        On ideid?

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #649
          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

          Teist võrgukaarti proovida? Ime proxyisid pole?

          Comment

          • nikitheone
            Mr. Puujalg
            • Aug 2009
            • 6446

            #650
            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

            kusjuures mul tööl sama asi, tööarvutiga ei saa gmaili ja töömeili. ülejäänud asjad kõik töötavad. ja it-vend paneb näkku ja ei tule seda parandama :(
            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

            Comment

            • Godspeed_EJ
              Klubi Liige
              • Nov 2009
              • 3049

              #651
              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

              Oskab keegi soovitada mõnda programmi/cracki, millega saaks kõiki DVD regioone vaadata arvutist?

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #652
                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                Keegi Rise of Nationsit läbi Hamachi ei taha grindida?

                Comment

                • nalg
                  Õpihimuline Mängur
                  • Feb 2010
                  • 489

                  #653
                  Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                  Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                  Oskab keegi soovitada mõnda programmi/cracki, millega saaks kõiki DVD regioone vaadata arvutist?
                  kui filme/videosid tahad vaadata siis kmplayer

                  Comment

                  • Sass
                    Bännitud
                    • Dec 2008
                    • 1889

                    #654
                    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                    keegi teab mis viga on? VISTA ja kui IE kinni panen siis tuleb every single time ette aken "windows explorer has stopped working" enne seda jama poel olnd

                    Comment

                    • ment52
                      Politseidokumendiga kusjuures!
                      • Oct 2008
                      • 1270

                      #655
                      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                      Algselt postitas Sass Vaata postitust
                      keegi teab mis viga on? VISTA ja kui IE kinni panen siis tuleb every single time ette aken "windows explorer has stopped working" enne seda jama poel olnd
                      Viga selles et olid IE avanud millegipärast.

                      Comment

                      • Spewmonkey
                        Seina Augustaja
                        • Oct 2008
                        • 2293

                        #656
                        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                        Vista ldo.

                        Comment

                        • Sass
                          Bännitud
                          • Dec 2008
                          • 1889

                          #657
                          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                          Algselt postitas ment52 Vaata postitust
                          Viga selles et olid IE avanud millegipärast.
                          IE ftw.. mozilla slowass not for the win

                          Comment

                          • Vandalar
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3577

                            #658
                            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                            Algselt postitas Sass Vaata postitust
                            IE ftw.. mozilla slowass not for the win
                            Kust otsast Mozilla Firefox slow on?

                            Comment

                            • Oliverk
                              Moderaator
                              • Nov 2008
                              • 3016

                              #659
                              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                              Kui Sass ütleb, et on, siis ka nii on. Kes oled sina Vandalar, et julged selles kahelda?

                              Comment

                              • lebovend
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2420

                                #660
                                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                                Algselt postitas lebovend Vaata postitust
                                Sõbranna arvutiga on selline huvitav case, et google, orkut ja gmaili ligip22su ei ole.
                                Tuleb standard veateade erinevatelt browseritelt, et sait ajutiselt maas bla bla.

                                Arvutit on proovitud erinevate yhenduste taga, seega ruuteriseadetes vea v2listaks.

                                ESET NODiga ja Aviraga on tehtud fullscan. Ei aitanud. Googeldasin ise, uurisin,
                                on olnud juhuseid, kus ESET blokeerib googlet, sai see siis v2lja lylitatud, ei midagi.

                                Sai veel random asju proovitud, ykski tulemust ei andnud.

                                Mulle isiklikult pakub t2itsa huvi see, et milles probleem v6iks olla.
                                On ideid?
                                pumpin korra yles, 2kki m6ni ITpro siiski oskab miskit tarka 8elda.

                                Comment

                                Working...