UIEGA HAKKAS TÖÖLE

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • marguzz22
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1458

    #1

    UIEGA HAKKAS TÖÖLE

    uIGE at work - http://www.casinogamblingweb.com/gam...ent_51372.html


    The Justice Department is beginning to make their mark when it comes to Internet gambling. It has now been reported that seizure warrants have been secured, and payment processor accounts have been frozen by the US government .

    The Poker Players Alliance is one of the leading lobbyists to ensure that online poker is kept out of any Internet gaming laws. They were not pleased when they found out that the government had frozen these accounts, which are said to be holding $30 million in winnings.

    "This is a major blow to the online gambling industry," said observer Neil Harvey, "the government with this move is now officially saying that online poker is illegal in the US, and that is going to cause a lot of controversy."


    http://forumserver.twoplustwo.com/28...rstars-501206/ - echeckid ei tööta ameerklastel, ning 2p2 paljude ameeriklaste pangakontod on suletud täna UNLAWFUL INTERNET GAMBLINGULE
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #2
    Re: UIEGA HAKKAS TÖÖLE

    Täielik jama ikka >:(

    Comment

    • krayzie
      Grinder
      • Oct 2008
      • 706

      #3
      Re: UIEGA HAKKAS TÖÖLE

      hmm

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #4
        Re: UIEGA HAKKAS TÖÖLE

        Selline suur riik sellise tööstuse ära bännib, siis meil pikka pidu ei ole nii >:(

        Comment

        • Lutzky
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1829

          #5
          Re: UIEGA HAKKAS TÖÖLE

          fu*k

          Comment

          • Bikewarrior
            Bännitud
            • Apr 2009
            • 283

            #6
            Re: UIEGA HAKKAS TÖÖLE

            lugesin natuke seda teemat, probleem e-checkidega, ameeriklased ei saa nendega deposiite teha ega raha välja võtta. >:(

            Samas muud ülekanded vist peaks toimima

            Comment

            • jrgn hell
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 3328

              #7
              Re: UIEGA HAKKAS TÖÖLE

              osadel lehtedel nii ongi, et usast-t saavad ainult e-checkkidega välja võtta, kui õigesti mäletan. Äkki cake poker oli nii

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #8
                Re: UIEGA HAKKAS TÖÖLE

                njaa.. seda see pokerstars euroopas nii kõva reklaami teebki et kliente juurde saada.. aasia rahvad peaks sisse tulema.. nondel on juba kultuuriliselt päris hullud gamblerite kultused ja õnne uskumised olemas..

                vaatasin üks päev Discovery pealt ühte dokumentaali.. seal mingi vaene kaluripere istus vahetustega 24/7 ühe slotimasina taga.. nende mingi pere õnnenumber oli kuidagi selle konkreetse masina seeraiaga vms seotud.. ja siis olid veendunud et ükskord peab jackpot ära tulema... ja vahetustega seepärast et keegi teine ei saaks nende slotimasinale ligi ja nende võitu kätte.. selliseid näiteid oli tohhuijaa..

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #9
                  Re: UIEGA HAKKAS TÖÖLE

                  Ma ise sel nädalavahetusel ei mänginud aga PokerStarsis lauad olevat olnud väga kehvakesed.

                  EDIT: Põhjus-> echecks down?

                  Comment

                  • dabljuu
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2008
                    • 494

                    #10
                    Re: UIEGA HAKKAS TÖÖLE

                    Algselt postitas ranka
                    Ma ise sel nädalavahetusel ei mänginud aga PokerStarsis lauad olevat olnud väga kehvakesed.

                    EDIT: Põhjus-> echecks down?
                    Eile õhtul oli ka mul esimest korda tunne, et mis toimub? Pool tundi jaksasin olla, laudades järjekorrad ja keskmine vip 12-17, nüüd selge pilt. Mikrolimiidist räägin.

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #11
                      Re: UIEGA HAKKAS TÖÖLE

                      kergelt öeldes on lauad sitemaks l2ind .. ni iedasi siis grinderid 2 aasta pärast otsite uut tööd :D

                      Comment

                      • timukasr
                        Vana Tegija
                        • Nov 2008
                        • 1099

                        #12
                        Re: UIEGA HAKKAS TÖÖLE

                        NL200 laudades täna tuli $300 niimodi ära, et ei pidanudki all-ini võitma ^^.

                        Comment

                        • MIKE_K6o
                          FPP Pro
                          • Jan 2009
                          • 221

                          #13
                          Re: UIEGA HAKKAS TÖÖLE

                          NL5, NL10 on ikka jah suht masendavad, eile tegin 10 lauda lahti ja no enamus oli 15-25 nitid... paari-kolm olid 40-50 ringis ja üks suutis hoida isegi 70-80 peal a üldiselt masendav :( kuidas NL25/50 lood on? hakka või seda proovima :/

                          Comment

                          • variatsioon
                            Pokkeritark
                            • Nov 2008
                            • 5849

                            #14
                            Re: UIEGA HAKKAS TÖÖLE

                            Algselt postitas MIKE_K6o
                            NL5, NL10 on ikka jah suht masendavad, eile tegin 10 lauda lahti ja no enamus oli 15-25 nitid... paari-kolm olid 40-50 ringis ja üks suutis hoida isegi 70-80 peal a üldiselt masendav :( kuidas NL25/50 lood on? hakka või seda proovima :/
                            VP$IP 15-25 = NIT?

                            NIT<9VP$IP

                            Comment

                            • virx747
                              Grinder
                              • Nov 2008
                              • 751

                              #15
                              Re: UIEGA HAKKAS TÖÖLE

                              Te ikka räägite Pokerstarsist? Ongames on ka suht jama seoses rohkem selle programmi uuendusega, Toweris eile-täna mängijaid 2x vähem kui tavaliselt, peab madalamast limiidist laudu juurde võtma. Loodan, et siin pole selle UIGEAga midagi pistmist.

                              Comment

                              Working...