UIEGA HAKKAS TÖÖLE

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • tolmuahv
    Klubi Liige
    • Feb 2009
    • 2502

    #61
    Re: UIEGA HAKKAS TÖÖLE

    Vaadates kuhu USA valitsus end kriisi käigus viinud on, siis ei saa nad eriti lubada endale selliseid liigutusi. Social cost on selles mõttes ebaoluline, tax collection matters. Ilmselt on täna juba online gamblingu makstavad maksud suhteliselt arvestatav number (kaotajad makse maha arvata ei saa;võitjad + maja peavad maksma). Tavaline teenussektor, ainus poliitiline agenda võiks olla vältida ameeriklaste mängimist välismaal, sest see viib raha välja riigist. Seda aga on juba suht edukalt tehtud. Potentsiaalne probleem on muidugi, et kui nutikad välismaalased (ida-eurooplased, elbonialased) keskmisest rumalamal ameeriklasel raha ära võtavad ja vähendavad nii tema võimet osta endale uus Chrysler või Hummer.

    Majanduslikult mõistlik lahendus võiks olla online kasiinode eraldi maksustamine ettevõtte tasandil. Kuivõrd majad ise ei saa rake eriti tõsta (muidu ei tule väljastpoolt USA mängijaid), siis väheneb lihtsalt nende kasumlikkus. Aga jama on, et enne lahenduse leidmist võidakse suur osa elanikkonnast pokkeritööstusest võõrandada ja nende tagasi toomine oleks vaevarikas ja aeganõudev.

    Comment

    • MIKE_K6o
      FPP Pro
      • Jan 2009
      • 221

      #62
      Re: UIEGA HAKKAS TÖÖLE

      Algselt postitas tolmuahv
      keskmisest rumalamal ameeriklasel raha ära võtavad ja vähendavad nii tema võimet osta endale uus Chrysler või Hummer.
      Hummer müüdi Hiinale maha ju nüüd ;D

      Comment

      • tolmuahv
        Klubi Liige
        • Feb 2009
        • 2502

        #63
        Re: UIEGA HAKKAS TÖÖLE

        Toodavad ikka kohapeal. See on veel eriti magus ju kui saad kahjumliku jama tootmise hiinlastele müüa. FDI ja töökohad ka puha alles.

        Comment

        • zuckerman286
          Julm Donk
          • Nov 2008
          • 83

          #64
          Re: UIEGA HAKKAS TÖÖLE

          ja kui kasumisse läheb, siis on eksole vastupidi. low-tech assemblyline töökohad on kusagil Iowas, aga raha läheb hiina.

          Comment

          • taipupole
            Lõpuboss
            • Oct 2008
            • 2181

            #65
            Re: UIEGA HAKKAS TÖÖLE

            Irw, see saatejuht on ju puhas sõltlane, kütab end ebanormaalselt üles :D

            Comment

            • antnx
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3102

              #66
              Re: UIEGA HAKKAS TÖÖLE

              fucking nukker. Child abuserid. Loodan, et asi võtab ikka positiivse pöörde.

              Ei tea kas nüüd hakkab donkidel suurem asi raha maha gamblemine kuna välja kanda ei saa siis mis sa selle papiga ikka teed.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #67
                Re: UIEGA HAKKAS TÖÖLE

                Väljlakanda peaks ikka saama. Siis ei saa kanda!

                Comment

                • mihke666
                  FPP Pro
                  • Jan 2009
                  • 228

                  #68
                  Re: UIEGA HAKKAS TÖÖLE

                  Algselt postitas ranka
                  Väljlakanda peaks ikka saama. Siis ei saa kanda!
                  sisse*?

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #69
                    Re: UIEGA HAKKAS TÖÖLE

                    Algselt postitas mihke666
                    sisse*?
                    Täpselt nii mu poja vennaraas.

                    Comment

                    Working...