Tasuta playboy 3 kuud?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • bounce
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 865

    #76
    Re: Tasuta playboy 3 kuud?

    2 pidigi tulema, esimene oli juuli-augusti eest.

    Comment

    • paradigmlost
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2008
      • 421

      #77
      Re: Tasuta playboy 3 kuud?

      haha sain ka selle arve. kiiruga vaatasin, et äkki nõuavad nüüd tagantjärgi mingit raha või midagi.. aga no ikka sitaks mõttetu ajakiri... vähe pilte naistest ja tekstid ja muu on ka igav. FHM on vähemasti vaimukas.

      Comment

      • Cash87
        Vana Tegija
        • Feb 2009
        • 1402

        #78
        Re: Tasuta playboy 3 kuud?

        FHM-is need naiste pihtimused on kõige naljakamad :D

        Comment

        • bounce
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 865

          #79
          Re: Tasuta playboy 3 kuud?

          the hell, tellind pole aga jälle playboy postkastis.

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #80
            Re: Tasuta playboy 3 kuud?

            Algselt postitas bounce
            the hell, tellind pole aga jälle playboy postkastis.
            nice suckout

            Comment

            • 0ttt
              Õpihimuline Mängur
              • May 2009
              • 444

              #81
              Re: Tasuta playboy 3 kuud?

              Ma jällegi tellisin aga postkastis ainult tolm :'(

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #82
                Re: Tasuta playboy 3 kuud?

                täna saabus postkasti see 3s ja viimane playboy :D
                algus on täiesti igav :S

                Comment

                • Madis_89
                  Grinder
                  • Feb 2009
                  • 841

                  #83
                  Re: Tasuta playboy 3 kuud?

                  Sain ka viimase tasuta osa kätte.Lehed juba kleepuvad kokku.

                  Comment

                  • Ghost0
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1335

                    #84
                    Re: Tasuta playboy 3 kuud?

                    Algselt postitas Madis_89
                    Sain ka viimase tasuta osa kätte.Lehed juba kleepuvad kokku.
                    HAHA :D

                    Comment

                    • Foux
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2008
                      • 486

                      #85
                      Re: Tasuta playboy 3 kuud?

                      Ma ei saandki ühtki. Ilmselt mu vastustest said aru, et ma broke-ass-nigga, kes ei hakka tellima seda niikuinii

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #86
                        Re: Tasuta playboy 3 kuud?

                        foux, ega sa millestki ilma ka ei jäänud
                        playboyd lähevad aina igavamaks.


                        seekord polnud seal mitte midagi tarka :(

                        Comment

                        • vinney
                          Õpihimuline Mängur
                          • Oct 2008
                          • 473

                          #87
                          Re: Tasuta playboy 3 kuud?

                          playboyst midagi tarka otsida on vast mannetu :D

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #88
                            Re: Tasuta playboy 3 kuud?

                            mulle tuli ka täna playboy..

                            Comment

                            • LuuK
                              Vana Tegija
                              • Dec 2008
                              • 1138

                              #89
                              Re: Tasuta playboy 3 kuud?

                              Algselt postitas Rage
                              mulle tuli ka täna playboy..
                              krt mulle ei tulnud. eelmised on ikka enne seda kohal olnud kui siin keegi kuulutab. vbolla said nad lõpuks aru, et sellise nimega inimest ei saa ikka olemas olla ;D

                              Comment

                              • variatsioon
                                Pokkeritark
                                • Nov 2008
                                • 5849

                                #90
                                Re: Tasuta playboy 3 kuud?

                                Algselt postitas hotcocacola
                                foux, ega sa millestki ilma ka ei jäänud
                                playboyd lähevad aina igavamaks.


                                seekord polnud seal mitte midagi tarka :(
                                +1

                                sirvisin ajakirja ca 2minga läbi.

                                aga vähemalt saabus mulle kord kuus mingigi post :)

                                Comment

                                Working...