Tasuta playboy 3 kuud?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • camu
    Super Moderaator
    • Jan 2009
    • 3411

    #91
    Re: Tasuta playboy 3 kuud?

    Täiesti mõttetu viimane number igatahes.

    Comment

    • jrgn hell
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 3328

      #92
      Re: Tasuta playboy 3 kuud?

      Algselt postitas camu
      Täiesti mõttetu viimane number igatahes.

      mulle just meeldis


      head pildid ja selle ärika intervjuu oli ka nuts

      Comment

      • camu
        Super Moderaator
        • Jan 2009
        • 3411

        #93
        Re: Tasuta playboy 3 kuud?

        ärika intervjuu oligi vist ainuke asi mida seal üldse lugeda oli. Pilte võin mujalt ka vaadata (ka liikuvaid)
        Hea et ostma ei pidanud!

        Comment

        • variatsioon
          Pokkeritark
          • Nov 2008
          • 5849

          #94
          Re: Tasuta playboy 3 kuud?

          suht sick et see pask maksab 50kr
          krt selle eest saab 10l piima :D

          Comment

          • jrgn hell
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 3328

            #95
            Re: Tasuta playboy 3 kuud?

            Algselt postitas variatsioon
            suht sick et see pask maksab 50kr
            krt selle eest saab 10l piima :D

            seda küll, ise ei ostaks

            enne telliks ekspressi. Imelik, et seda veel tellinud ei ole, etegtl. Ostan tavaliselt

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #96
              Re: Tasuta playboy 3 kuud?

              mul on digi ja AM tellitud, imo tahaks veel Horisondi ja Tarkade Klubi ka tellida ja võibolla ka GEO.

              Comment

              • Lutzky
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 1829

                #97
                Re: Tasuta playboy 3 kuud?

                mul on internet tellitud

                Comment

                • Raido428
                  Jube Noob
                  • Jun 2009
                  • 156

                  #98
                  Re: Tasuta playboy 3 kuud?

                  Algselt postitas Lutzky
                  mul on internet tellitud
                  Jah internet on NUTS

                  Comment

                  • marguzz22
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1458

                    #99
                    Re: Tasuta playboy 3 kuud?

                    Vaatan täna oma mobiili väljavõtet (firmanumber), avastan kuus on sisse tulnud 5 sõnumit tasulit. Mõtlen wtf mis teema on ja playboy saadab mingeid tasulisi sõnumeid, olge ettevaatlik - kirjutan neile kohe pretensiooni ning palun asjad krediteerida või vastasel juhul tuleb artikkel selle kohta, et playboyl on tellimused vähenenud, firma peaaegu ju eestis pankrotis ning nüüd on võtnud kasutusele sellised taktikad, mida võiks oodata mõnelt mustlaselt

                    Comment

                    • rohelinekonn
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 3808

                      #100
                      Re: Tasuta playboy 3 kuud?

                      kaant nägin ja tundub jama. aga miski jama on FHM ei tule enam

                      Comment

                      • antnx
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3102

                        #101
                        Re: Tasuta playboy 3 kuud?

                        eile jõudis kohale 2 number. Päris jura ... playboy my ass.

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #102
                          Re: Tasuta playboy 3 kuud?

                          jep.. suht mõttetu ajakiri.. muhvigi pole lugeda.. porri on ka minimaalses koguses.. krdi Anne&Stiil on ka huvitavam või Cosmo

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #103
                            Re: Tasuta playboy 3 kuud?

                            Algselt postitas Rage
                            jep.. suht mõttetu ajakiri.. muhvigi pole lugeda.. porri on ka minimaalses koguses.. krdi Anne&Stiil on ka huvitavam või Cosmo
                            +1

                            Comment

                            • -andres-
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4546

                              #104
                              Re: Tasuta playboy 3 kuud?

                              Marika Vaarik kaanel, wtf?

                              Comment

                              • LuuK
                                Vana Tegija
                                • Dec 2008
                                • 1138

                                #105
                                Re: Tasuta playboy 3 kuud?

                                Vend nägi kaant ja küsis: kas see vasak on mees või?
                                Tore, et nad mind kuulda on võtnud ja vanemaid naisi esitlevad :-\
                                Lugesin somaalia piraadi lugu ja SLS mersu oma, aga selliseid asju ootaks mõnda muud ajakirja lehitsedes.

                                Comment

                                Working...