Tasuta playboy 3 kuud?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rigged
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2535

    #61
    Re: Tasuta playboy 3 kuud?

    Täitsa olemas, lugeda pole veel jõudnud. V.a tagumist pilti vaatasin. ;D

    Comment

    • QKulgur
      Õpihimuline Mängur
      • Dec 2008
      • 484

      #62
      Re: Tasuta playboy 3 kuud?

      Algselt postitas Rigged
      Täitsa olemas, lugeda pole veel jõudnud. V.a tagumist pilti vaatasin. ;D
      Lugeda võid sklanskyt, playboys vaadatakse pilte ;D

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #63
        Re: Tasuta playboy 3 kuud?

        Algselt postitas QKulgur
        Lugeda võid sklanskyt, playboys vaadatakse pilte ;D
        Irw, täitsa õige ;D

        Comment

        • Uniquest
          Grinder
          • Oct 2008
          • 615

          #64
          Re: Tasuta playboy 3 kuud?

          Ma ei tea, seal on juba lugeda rohkem kui vaadata ammu vist juba. Allakäik. :(

          Comment

          • variatsioon
            Pokkeritark
            • Nov 2008
            • 5849

            #65
            Re: Tasuta playboy 3 kuud?

            Algselt postitas Uniquest
            Ma ei tea, seal on juba lugeda rohkem kui vaadata ammu vist juba. Allakäik. :(
            +1

            Comment

            • kilu6
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1305

              #66
              Re: Tasuta playboy 3 kuud?

              Mul pole Playboyst haisugi, kuigi ka selle ankeedi ära täitsin.
              Peab naise käest küsima, ega ta sellest midagi ei tea.

              Comment

              • Provoker
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 3067

                #67
                Re: Tasuta playboy 3 kuud?

                Nii september käes ja sain alles teise numbri. Hivitav kas oligi mõeldud nii pika aja vahega...

                Comment

                • Pahvak
                  Pastilaa?? Ei!
                  • Dec 2008
                  • 4431

                  #68
                  Re: Tasuta playboy 3 kuud?

                  Algselt postitas Provoker
                  Nii september käes ja sain alles teise numbri. Hivitav kas oligi mõeldud nii pika aja vahega...
                  Olen ka ainult kaks saanud ja nüüd tuli tellimuse pikendamise arve koju.
                  Fullstacks have more fun.

                  Comment

                  • -andres-
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4546

                    #69
                    Re: Tasuta playboy 3 kuud?

                    Need vist ilmuvadki kort kvartalis. Iga kuu igatahes mitte.
                    Mul esimene kord ei tulnud, aga nüüd Septembris oli täitsa olemas.

                    Comment

                    • Cash87
                      Vana Tegija
                      • Feb 2009
                      • 1402

                      #70
                      Re: Tasuta playboy 3 kuud?

                      Mul pole endiselt haisugi ühestki numbrist :D

                      ju siis ei sobinud minu täidetud ankeet :)

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #71
                        Re: Tasuta playboy 3 kuud?

                        Kas numbri ilmumine kuidagi graphi ka mõjutanud on?

                        Comment

                        • Lutzky
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 1829

                          #72
                          Re: Tasuta playboy 3 kuud?

                          Algselt postitas Cash87
                          Mul pole endiselt haisugi ühestki numbrist :D

                          ju siis ei sobinud minu täidetud ankeet :)
                          +1

                          Comment

                          • BuildUp
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2547

                            #73
                            Re: Tasuta playboy 3 kuud?

                            Septembri number tuli vist mu emale. ;D

                            Comment

                            • kollane
                              Pokkerihai
                              • Nov 2008
                              • 2031

                              #74
                              Re: Tasuta playboy 3 kuud?

                              mulle tuli täna arve/tellimuse jätkamine

                              blabla bla jätka aasta tellimus 399 eeki jne

                              :D

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #75
                                Re: Tasuta playboy 3 kuud?

                                mull eie tuld ükski osa kohale ega ka arvet mitte:-)

                                Comment

                                Working...