UEFA Champions League Final

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #61
    Re: UEFA Champions League Final

    see oli puhas omang

    nalja sai kõvasti :D, eriti kui ronaldo hakkas seletama puyolile, et ära teeskle :D, isegi tv6 kommentaatorid rääkisid:"noo ronaldo ei tohiks küll hetkel sõna võtta" ;D ;D ;D

    Comment

    • Jam
      Julm Donk
      • Jan 2009
      • 25

      #62
      Re: UEFA Champions League Final

      Müstiline mida mõni vend suudab palliga teha( Messi ). Pall oli nagu jala külge kleebitud.
      Hea mäng, ootasingi, et Barcelona jookseks üle ManU'st.
      Järgmine aasta jälle:D

      Comment

      • marguzz22
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1458

        #63
        Re: UEFA Champions League Final

        TULI KOJU ÄRA

        Comment

        • K2snakas
          Pokkerihai
          • Feb 2009
          • 2388

          #64
          Re: UEFA Champions League Final

          Algselt postitas Jam
          Müstiline mida mõni vend suudab palliga teha( Messi ). Pall oli nagu jala külge kleebitud.
          Hea mäng, ootasingi, et Barcelona jookseks üle ManU'st.
          Järgmine aasta jälle:D
          minu meelest tuleb au anda just iniestale:)

          väga hea ja tehniline vend:)

          Comment

          • Svenza
            Svetlana aka Buldooser
            • Oct 2008
            • 3591

            #65
            Re: UEFA Champions League Final

            Keskväli oli über nuts. Pallivaldamine, täpsed söödud, hea tehnika... superlux lihtsalt.

            Comment

            • vsiu100
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4253

              #66
              Re: UEFA Champions League Final

              olin barca poolt ja ladusin sinna bette asju, aga Carles Puyol Saforcada ,krdi mämmerdis oleks pidanud oma 2-3 surmkindlat kolli ära taguma oma puu peaga...aga ei tulnud riverisse......
              mul betid barca 3:0(3k eek saamata), 4:0(11k eek saamata), 4:1 jne.

              Comment

              • Svenza
                Svetlana aka Buldooser
                • Oct 2008
                • 3591

                #67
                Re: UEFA Champions League Final

                Algselt postitas vsiu100
                olin barca poolt ja ladusin sinna bette asju, aga Carles Puyol Saforcada ,krdi mämmerdis oleks pidanud oma 2-3 surmkindlat kolli ära taguma oma puu peaga...aga ei tulnud riverisse......
                mul betid barca 3:0(3k eek saamata), 4:0(11k eek saamata), 4:1 jne.
                Lammas :D
                See oli ju näha, et 2-0 tuleb

                Comment

                • vsiu100
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4253

                  #68
                  Re: UEFA Champions League Final

                  Algselt postitas Svenza
                  Lammas :D
                  See oli ju näha, et 2-0 tuleb
                  esiteks, kesse piuksub?
                  teiseks, post, kivipalluri 2 ülitugevat pealööki sülle, henry võimalus jne
                  riverisse sobis pool pakki......

                  Comment

                  • Herr-Buttermilch
                    Julm Donk
                    • Feb 2009
                    • 25

                    #69
                    Re: UEFA Champions League Final

                    Lükkasin 1000.- Manu peale. Olin üpris kindel nende võidus, aga et ma sellist mängu pidin nägema.. Suht sõnatuks võtab, Iniesta ja Xavi domineerisid täiesti keskvälja, palli valdas enamjaolt barca ja kui manu vahepeal sai palli ei suutnud nad sellega midagi teha. Kahju, et Fletcher oli puudu, tema oleks olnud võtme mängija segades keskväljal Iniesta ja Xavi tööd ning rikkudes sööte Eto'le ja teistele ründes olevatele murjamitele. Kokkuvõttes oli üpris **** finaal, ootasin enamat, aga Barcelonalt muidugi ilus esitus.
                    Ja ma ei saaaa aru miks oli vaja SIR ALEXIL 35 aastast Giggsi 30 kraadise soojuse kätte jaurama panna, kuidagi väga pehme otsus.

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #70
                      Re: UEFA Champions League Final

                      Ma just imestasin seda kuidas lõpus viimased 10 minutit Barca palli valdas ja seda mitte oma poolel vaid vastaste värava all jne.

                      Comment

                      • marguzz22
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1458

                        #71
                        Re: UEFA Champions League Final

                        barca oli see aasta parim, midagi ei ole öelda, teenintud võit ka mitte pendlid ega midagi

                        Comment

                        • Cash87
                          Vana Tegija
                          • Feb 2009
                          • 1402

                          #72
                          Re: UEFA Champions League Final

                          Ennustasin täppi (2-0) aga sõpradega aint oleks pidanud kuskile ikka raha ka panema :)

                          Comment

                          • vapsik
                            Klubi Liige
                            • Apr 2009
                            • 5462

                            #73
                            Re: UEFA Champions League Final

                            Eesti ja välismaised jalgpalliuudised, tulemused ja statistika, pildid ning videod, meelelahutuslikud ja arvamusartiklid, foorum ja kommentaarid.

                            Comment

                            • vennike
                              Pokkerihai
                              • Mar 2009
                              • 1958

                              #74
                              Re: UEFA Champions League Final

                              Algselt postitas Vapsik
                              Eesti ja välismaised jalgpalliuudised, tulemused ja statistika, pildid ning videod, meelelahutuslikud ja arvamusartiklid, foorum ja kommentaarid.
                              rassistlikuks muutumata on seda lugu raske kommenteerida.

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #75
                                Re: UEFA Champions League Final

                                Algselt postitas Vapsik
                                Eesti ja välismaised jalgpalliuudised, tulemused ja statistika, pildid ning videod, meelelahutuslikud ja arvamusartiklid, foorum ja kommentaarid.

                                mida V***u :S
                                haiged inimesed seal aafrikas :D

                                Comment

                                Working...