MANU vs BARCELONA
27 mai
Kellele betite ja palju? Ise olin mõlemas poolfinaalis kaotaja meeskonna poolt(chelsea ja arsenal), nii et kumbagile ei tahaks bettida... Betin siiski Manule, kuna ma ei soovi Ronaldot nutmas näha - loodetavasti mu bet innustab teda pingutama. Huvitav oleks teada, kui suured rahad üldse "high stakes" sportsbettingus käivad?
Barca saab lutti igatahes, playerid on neil noskillerid.
27 mai
Kellele betite ja palju? Ise olin mõlemas poolfinaalis kaotaja meeskonna poolt(chelsea ja arsenal), nii et kumbagile ei tahaks bettida... Betin siiski Manule, kuna ma ei soovi Ronaldot nutmas näha - loodetavasti mu bet innustab teda pingutama. Huvitav oleks teada, kui suured rahad üldse "high stakes" sportsbettingus käivad?
Barca saab lutti igatahes, playerid on neil noskillerid.
Comment