Re: UEFA Champions League Final
see oli puhas omang
nalja sai kõvasti :D, eriti kui ronaldo hakkas seletama puyolile, et ära teeskle :D, isegi tv6 kommentaatorid rääkisid:"noo ronaldo ei tohiks küll hetkel sõna võtta" ;D ;D ;D
see oli puhas omang
nalja sai kõvasti :D, eriti kui ronaldo hakkas seletama puyolile, et ära teeskle :D, isegi tv6 kommentaatorid rääkisid:"noo ronaldo ei tohiks küll hetkel sõna võtta" ;D ;D ;D
TC
Comment