UEFA Champions League Final

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #31
    Re: UEFA Champions League Final

    JESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSssssssssssss 1:0 !!!!!! VÕTA VÄLJA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! VÕTA VÕRGUST

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #32
      Re: UEFA Champions League Final

      mulle meeldivad mõlemad võistkonnad, ei viidsi bette ka enam toppida ... aga eto ei meeldi mulle vapsjee . t2is manki nou idea why ..

      barcale kogu m2ng 2-1 pakun

      Comment

      • Cash87
        Vana Tegija
        • Feb 2009
        • 1402

        #33
        Re: UEFA Champions League Final

        barca võidab mingi 2-0 jehhhuuuu :P

        Comment

        • Svenza
          Svetlana aka Buldooser
          • Oct 2008
          • 3591

          #34
          Re: UEFA Champions League Final

          Tra kui hea pallivaldamine, pisar tuleb silma raisk. Üks päev sai just JK Kalev vs FC Flora vaadatud. Ei tea kas on klassivahe :)
          Ilusti valdab palli Barca, omab

          Comment

          • Svenza
            Svetlana aka Buldooser
            • Oct 2008
            • 3591

            #35
            Re: UEFA Champions League Final

            Ohhhooohoooo. Ma teadsin et Messi on hea, aga et nii hea. See kuidas ta ta ManU kaitsest üksi läbi purjetas, FANTAST. ManU pole Inglismaal harjund et keegi nendega nii teeks... No ma ei tea, Barca näitab nii head mängu, siin ei tohiks kahtlustki olla. Tõmmake rahakott minu peale.

            Comment

            • Svenza
              Svetlana aka Buldooser
              • Oct 2008
              • 3591

              #36
              Re: UEFA Champions League Final

              Tra see Henry ära ei löönud... for fuck sakes

              Comment

              • Svenza
                Svetlana aka Buldooser
                • Oct 2008
                • 3591

                #37
                Re: UEFA Champions League Final

                Karistuslöök ka posti. SICK

                Comment

                • vsiu100
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4253

                  #38
                  Re: UEFA Champions League Final

                  Algselt postitas Svenza
                  Tra kui hea pallivaldamine, pisar tuleb silma raisk. Üks päev sai just JK Kalev vs FC Flora vaadatud. Ei tea kas on klassivahe :)
                  Ilusti valdab palli Barca, omab

                  meenub see kui noor ja väle olin:)

                  aga muidu mul betid barca 3:1,3:0,4:0 ja miski oli veel.....

                  Comment

                  • Svenza
                    Svetlana aka Buldooser
                    • Oct 2008
                    • 3591

                    #39
                    Re: UEFA Champions League Final

                    Rahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
                    OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOo
                    GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

                    Comment

                    • Svenza
                      Svetlana aka Buldooser
                      • Oct 2008
                      • 3591

                      #40
                      Re: UEFA Champions League Final

                      Ja nüüd röögin kui mul on parem käsi peale turni.
                      HOOOOOOOOOOOOOLD
                      Tra, 2-0 peab jääma raisk !

                      Comment

                      • Svenza
                        Svetlana aka Buldooser
                        • Oct 2008
                        • 3591

                        #41
                        Re: UEFA Champions League Final

                        Traaaaaaaaaaaaaaa, 5-1 oli kurss et Ronaldo saab kollase...
                        mmmm, ilus papp oli soolas

                        Comment

                        • Svenza
                          Svetlana aka Buldooser
                          • Oct 2008
                          • 3591

                          #42
                          Re: UEFA Champions League Final

                          tra kui aeglaselt see aeg läheb, haigeeeeee

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #43
                            Re: UEFA Champions League Final

                            tra sul tuleb mõnus papp koju :D
                            ma ise ei julgenud raha panna :D, aga 1000 oli peaaegu minemas :D + messi lööb värava

                            TRAAAAAAAAAAAA

                            Comment

                            • your_naked_mom
                              FPP Pro
                              • Oct 2008
                              • 212

                              #44
                              Re: UEFA Champions League Final

                              wow, hea read, svenza, palju tiksub nutsuuuuuu?

                              Comment

                              • Svenza
                                Svetlana aka Buldooser
                                • Oct 2008
                                • 3591

                                #45
                                Re: UEFA Champions League Final

                                MIne karu kannniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii !
                                Esimest korda elus kui ei tulnud räme biit riverisse !!!!
                                Voi vittu, Yle TV pealt vaatan, puhun ise ka suomeksi juba :)
                                RAHAKOTT
                                RAHAKOTT!

                                Comment

                                Working...