*** Arvutimängud ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rohelinekonn
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 3808

    #46
    Re: *** Arvutimängud ***

    Algselt postitas leits
    anno oli äge m2ng
    jaaa see mulle kah meeldis kui ei eksi peaks sellest tulema uus versioon välja sõber mainis vähemalt midagi ise pole uurinud

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #47
      Re: *** Arvutimängud ***

      installin hetkel anno 1701 .. vaatab kuda on

      Comment

      • surka
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2008
        • 336

        #48
        Re: *** Arvutimängud ***

        Algselt postitas lebovend
        Ei ma ei ole õppinud Nõos, aga sealt tuli jah päris hea hulk neid inimesi.
        põhikoolist v gümnaasiumist?

        Comment

        • lebovend
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2420

          #49
          Re: *** Arvutimängud ***

          uhh ei tea.

          Comment

          • paradigmlost
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2008
            • 421

            #50
            Re: *** Arvutimängud ***

            Mõtlesin, e tmul pole siia teemasse midagi eriti kirjutada, heh, aga teiste kommentaare sirvides tuli ikka meelde küll...:)
            -MAFIA! täielik ajatu kuld ja mingite gta seeriatega ei saa seda ofc võrrelda
            -Diablo 2 nii single kui multi on kuld, arvan ja loodan, et diablo 3 tuleb ka legendaarne..
            ja siis veel CS, Wolf ET, COD4, Colin 2 on ka lahedad imo..
            üldiselt pole kunagi eriline arvutimängur olnud, ei mängi yldse enam (vb diablo 3 hakkan mängima)
            ..mängin aint pokkerit ja olen sellest suht sõltuvuses.

            Comment

            • timukasr
              Vana Tegija
              • Nov 2008
              • 1099

              #51
              Re: *** Arvutimängud ***

              Ma mängisin Wolfenstein: Enemy Territory ca 3 aastat (FPS mäng). Hetkel mängin aktiivselt ja üritan väheke skill saada DOTAs (WC3). Kui tulevad igasugused GTA'd ja Crysised välja siis need teen insta läbi, GTA viimane osa oli kõva ja Crysised on ka mõnusa graafikaga. Päris palju olen muid mänge ka mänginud, arvutis mingi 200GB eest mänge hetkel enamiku ei viitsi mängida tbh (Far Cry'd, Gears of War, COD 4 ja 5, Assassin Creed, igasugused Prince of Persiad, Flat Out 2, Bioshock jne. Frets on Fire on ka suht kõva (nagu Guitar Hero aga arvutile). Ja male, kuigi see pole arvutimäng, aga arvuti vahendusel saab seda ikka mängida.

              Comment

              • muruntau
                • Jan 2009
                • 4325

                #52
                Re: *** Arvutimängud ***

                AoE1,2 ja paljud teised vanemad strateegiamängud, Duke 3D, GTA'd, Championship Manager alates hooajast 1999/2000 vist ja Football Manager, Mafia, Wolf ET.

                Solitaire, Freecell ja Minesweeper!!!!! Minesweeperis olin päris kõva käsi omal ajal ;D

                Comment

                • camu
                  Super Moderaator
                  • Jan 2009
                  • 3411

                  #53
                  Re: *** Arvutimängud ***

                  Xboxi ei ole 2 kuud tänu pokkerile sisse lülitanud.
                  PC peal taon ka Dotat, mingi 3s aasta jookseb.

                  Comment

                  • LuuK
                    Vana Tegija
                    • Dec 2008
                    • 1138

                    #54
                    Re: *** Arvutimängud ***

                    Algselt postitas muruntau
                    Minesweeper!!!!! Minesweeperis olin päris kõva käsi omal ajal ;D
                    hihi mis su expert taseme rekord on??? mul 149 :P

                    Comment

                    • -andres-
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4546

                      #55
                      Re: *** Arvutimängud ***

                      Ma olin nooremana Runescape'st sõltuvuses. Mängisin kui oli veel classic version ehk 2D vaade.

                      Comment

                      • alaska
                        forever
                        • Oct 2008
                        • 6599

                        #56
                        Re: *** Arvutimängud ***

                        Algselt postitas LuuK
                        hihi mis su expert taseme rekord on??? mul 149 :P
                        131!!!!

                        mingi kaks aastat kontoritööd.

                        Comment

                        • Ghost0
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1335

                          #57
                          Re: *** Arvutimängud ***

                          Algselt postitas ESTPatrick
                          tegin läbi Call of duty: World at War vist oli, Xboxi peal oli väga pro lasta
                          Tegin sama mängu alles arvuti peal läbi, lühike imo. Suht mängitav :D

                          Aga üldiselt ei mängi enam, kunagi mängisin ja uurisin koguaeg, mis mängud välja tulevad jne. Enam ei paku huvi...
                          Ja suht mõttetu ka, võtavad tohutult aega, selle asemel saaks palju pokkerit mängida ;D

                          Comment

                          • Tigrano
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 7614

                            #58
                            Re: *** Arvutimängud ***

                            Kunagi võiks teha läbi neti Duke Nuket ja vanu aegu meelde tuletada. Kui sai mingite jukude peal mängitud ;D

                            Comment

                            • antnx
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3102

                              #59
                              Re: *** Arvutimängud ***

                              Nii nii.

                              Ise mängin hetkel netis COD4 nagu teema algatajagi.Enne seda mängisin Counter Strike: source. Enne seda mängisin igasuguseid muid mänge. Kuna olin Wolf:ET kõva tegija ja eesti klannidemaastiku tipus. Oman ka xboxi ja soovitan rankal küll selle endale soetada. Ise olen rahul saan vahepeal lihtsalt välja elada ennast ja muidu mõnus saab diivanil lösutada ja ikka mängida niiet ei pea arvuti taga passima. Tunnistan, pole suurt raha mängude jaoks välja käinud ning ei pea ka seda vajalikuks. Sellepärast otsustasingi xboxi kasuks

                              Comment

                              • muruntau
                                • Jan 2009
                                • 4325

                                #60
                                Re: *** Arvutimängud ***

                                Algselt postitas LuuK
                                hihi mis su expert taseme rekord on??? mul 149 :P
                                122 vist oli, 130-140 kanti tuli päris tihti :P

                                Comment

                                Working...