*** Arvutimängud ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Fabulous
    Pokkerihai
    • Jan 2010
    • 2674

    #1681
    Re: *** Arvutimängud ***

    Jah, sest Bethesda loeb PP foorumit...

    Comment

    • Vandalar
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3577

      #1682
      Re: *** Arvutimängud ***

      Nemad (esialgu) mitte, kuid google küll. Suur, kuri google.
      Keegi grupis ka juba mänginud on seda?
      Last edited by Vandalar; 08.02.14, 17:09.

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #1683
        Re: *** Arvutimängud ***

        Hakkasime sõbraga Rusti pelama. Siuke survivor - adventure pela. Pole Zombiesid, mis on +EV. Ülivilland juba, et iga mäng või film mis välja tuleb sisaldab zombisid. Veits käest läinud.

        Aga muidu mängitakse siis üksteise vastu ja siuke minecraft stiilis pela- maja ehitamine, küttimine, ressursside sebimine, craftimine, üksteise killimine jne. Pmst võid ka oma tiimi teha ka kellega koos siis mässate ringi. Mäng ise veel alphas. Soovitan.



        // Surma saad, siis pmst kõik kui sul just oma kindlust polnud ehitatud kus sul asju varutud.

        Comment

        • Kakahirmutis
          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
          • Oct 2010
          • 7079

          #1684
          Re: *** Arvutimängud ***

          Too much penis imo

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #1685
            Re: *** Arvutimängud ***

            Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
            Too much penis imo
            Me alustasime, siis peeniseid polnud :D. Mingid kaltsud ikka seljas. Inventorys. tõrvik, kivi millega toksida puid ja teisi kive, esmaabikarp. Mäng alphas veel ja MAPi nagu pole. Seega kerge ära eksida. Seiklesime umbes 3h ja ei saanud enam lõpuks muffigi aru, kus kohas me oleme. Tuli välja, et mapist väljas ja tagasijõudmiseks umbes 2-2,5h kõndimist. Liiga julm ja tegime enesetapu. Fun pela.

            Comment

            • LuuK
              Vana Tegija
              • Dec 2008
              • 1138

              #1686
              Re: *** Arvutimängud ***

              Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
              Pole Zombiesid
              lol zombied surid välja just natuke aega tagasi.

              Comment

              • LuuK
                Vana Tegija
                • Dec 2008
                • 1138

                #1687
                Re: *** Arvutimängud ***

                Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                Me alustasime, siis peeniseid polnud :D.
                steam käskis ära tsenseerida

                Comment

                • elrosmeero
                  FPP Pro
                  • Jan 2011
                  • 239

                  #1688
                  Re: *** Arvutimängud ***

                  Keegi Titanfalli beta võtit tahab, saatke lihtsalt e-mail supporti, annavad küsimise peale. Ise panin tõmbama just

                  Comment

                  • Provoker
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 3067

                    #1689
                    Re: *** Arvutimängud ***

                    Kui kedagi peaks huvitama Age of Empires ja HOMMi sümbioos browseris mängimiseks, siis enda jaoks olen avastanud sellise mängu nagu Forge of Empires. Nägin reklaami History Channelilt ning viskasin pilgu peale. Linna ehitamine ning tehnoloogiate research on AOE moodi ja combatid on turn based HOMM stiilis. Panen ka ref lingi mille võib ka eemaldada, kui ei sobi. http://us.forgeofempires.com/?invito...er_invite_link

                    Comment

                    • lahma
                      Räme Fish
                      • Apr 2009
                      • 19

                      #1690
                      Re: *** Arvutimängud ***

                      Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                      Me alustasime, siis peeniseid polnud :D. Mingid kaltsud ikka seljas. Inventorys. tõrvik, kivi millega toksida puid ja teisi kive, esmaabikarp. Mäng alphas veel ja MAPi nagu pole. Seega kerge ära eksida. Seiklesime umbes 3h ja ei saanud enam lõpuks muffigi aru, kus kohas me oleme. Tuli välja, et mapist väljas ja tagasijõudmiseks umbes 2-2,5h kõndimist. Liiga julm ja tegime enesetapu. Fun pela.


                      Millises serveris mängite?

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #1691
                        Re: *** Arvutimängud ***

                        Algselt postitas lahma Vaata postitust
                        Millises serveris mängite?
                        Hinnavaatluse servus alustasime ja praegu kerge quit sellest pelast. Väga paljud asjad ajasid niivõrd tilti, et tuli tahtmine arvuti aknast välja visata aegajalt.

                        Nii kui suuremat sorti maja püsti saime väljaspool safe villaget ei olnud enam võimalik mängida. Iga natukese ajatagant käisid erinevad tegelased majale raidi korraldamas. Mul oli ikka päris hästi ära kindlustatud. 6-e korruseline, ümbermaja tohhuja spike, sees oli oma 15 metall-ust. Tipus oli siis parim kraam ja 360 vaade, et kui keegi peaks tulema siis hea kaitsta end.

                        Mitu päeva üritati aga ei saadud sisse. Lõpuks käidi salaja sees ära kui offline olime. 24/7 ka ei jõua ju valvata enda kindlust. Peksti isegi kastid ja voodid katki nii, et terve üks korrus oli asjadest konkreetselt tühi. Üleval olid asjad alles ja arvasin, et vb tegu mingi bugiga. Seinad nagu olid alles ja tundus nagu keegi polnud C4-jaga lammutas käinud. Aga kus sa sellega. Vitud lasid seinad eest ja ehitasid need pärast ette tagasi :D.

                        Pmst oli soov tegelastele tagasi teha aga 1) C4 kogumiseks läheb ülikaua aega ja kui oled 24/7 tule all siis väga raske ikka. 2) Enamus majad safe villages millest väga aimu polnud alguses. Lõpuks tehti 1:0 ära ja lasti kõik seinad eest + mitmepäeva kraam tuuri. Läksin safe village ja kukkusin tapma neid vendi ja siis banniti ära :D.

                        Nüüd laseme juba DayZ. Aga kui oled huvitatud, siis võiks mingi hea rusti servu võtta ja maja koos hakata ehitama ja areneda koos?

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #1692
                          Re: *** Arvutimängud ***

                          DayZ üks huvitav video, mis leidsin. :D

                          Comment

                          • lahma
                            Räme Fish
                            • Apr 2009
                            • 19

                            #1693
                            Re: *** Arvutimängud ***

                            No Rustis käib mäng kogu BR peale koguaeg :D. Saadan sulle PM I oma Skype

                            Comment

                            • udikaz
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 1946

                              #1694
                              Re: *** Arvutimängud ***

                              Kui kedagi peaks huvitama, siis siin on natukene dota2 lähiajalugu. usun, et see võistlus hakkas tooma esportsi suuremaid summasi.

                              Comment

                              • Dnbftw
                                Pokkerihai
                                • Jul 2010
                                • 1808

                                #1695
                                Re: *** Arvutimängud ***

                                Ärge Euro Truck Simulator 2 installige. Never gona grind again...

                                Comment

                                Working...