*** Arvutimängud ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kakahirmutis
    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
    • Oct 2010
    • 7079

    #1666
    Re: *** Arvutimängud ***

    Algselt postitas leits Vaata postitust
    ma quittisin peale seda kui mu tai noortekoondise värvavavaht sai +8 v +9 nädalat ..
    hepatiit?

    Comment

    • Romka
      Pokkerihai
      • Mar 2009
      • 1544

      #1667
      Re: *** Arvutimängud ***

      Hearthstone authentication servers juba kolmandat päeva maas ja sisse ei saa...Blizzard on tõsiselt alla käinud imo.

      Comment

      • Maxi
        Pokkerihai
        • Nov 2010
        • 1849

        #1668
        Re: *** Arvutimängud ***

        hmm, ma olen küll ilusti mängida saanud

        Comment

        • kardaanirist
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 3675

          #1669
          Re: *** Arvutimängud ***

          saan ka ilusti mängida. vahepeal mingid jamad olid/on, aga need üldiselt hetkelised.

          Comment

          • Romka
            Pokkerihai
            • Mar 2009
            • 1544

            #1670
            Re: *** Arvutimängud ***

            Neil endal ka logimislehel warning, et teavad, et probleeme osadel.

            We are aware of an issue affecting our authentication servers, which may result in slow or failed login attempts. We are currently investigating the cause and will provide updates as they are available.

            Please follow @BlizzardCSEU_EN on Twitter for further updates.

            Comment

            • Strawberry
              Varasemalt kasutaja "romeo"
              • Aug 2012
              • 1229

              #1671
              Re: *** Arvutimängud ***

              curse.com jagab ära 500000 Elder Scrolls Online beta key-d.



              Kui keegi hiljaks jääb, siis ma genesin seal webpagel mõned key-d juba ära ning pasten siia foorumlastele kasutamiseks:

              KRP5XFDW9EN6D3F73MG5
              Last edited by Strawberry; 06.02.14, 09:30.

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #1672
                Re: *** Arvutimängud ***

                Tänud!!! The Elder Scrolls: Skyrim kindlasti mu top 3 mängudest of all time, loodan, et online variant tuleb ka tip-top :P

                Comment

                • Vandalar
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3577

                  #1673
                  Re: *** Arvutimängud ***

                  Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                  Tänud!!! The Elder Scrolls: Skyrim kindlasti mu top 3 mängudest of all time, loodan, et online variant tuleb ka tip-top :P
                  Ma olen selle online versiooni kohta ainult halba kuulnud :D praktiliselt. Downloadin ikkagi.

                  Comment

                  • elrosmeero
                    FPP Pro
                    • Jan 2011
                    • 239

                    #1674
                    Re: *** Arvutimängud ***

                    Mis summadega võiks arvestada, kui tahaks PC kokku panna, mis näiteks BF4 põhjas välja veaks ? Aint kast

                    Comment

                    • sm112
                      Grinder
                      • Jun 2009
                      • 776

                      #1675
                      Re: *** Arvutimängud ***

                      Hattrick ikka veel populaarne? :o Sai kunagi selline Eesti koondis kokku farmitatud, kes mingi periood kogu Hattricki maailma domineeris. Olid ajad..

                      Comment

                      • udikaz
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 1946

                        #1676
                        Re: *** Arvutimängud ***

                        Algselt postitas elrosmeero Vaata postitust
                        Mis summadega võiks arvestada, kui tahaks PC kokku panna, mis näiteks BF4 põhjas välja veaks ? Aint kast
                        siin tuleb sulle appi kurikuulus hdtanel.



                        kui midagi paremat tahad siis vaata sealt edasi mõnda teist videot.

                        Comment

                        • LuuK
                          Vana Tegija
                          • Dec 2008
                          • 1138

                          #1677
                          Re: *** Arvutimängud ***

                          Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                          Ma olen selle online versiooni kohta ainult halba kuulnud :D praktiliselt. Downloadin ikkagi.
                          algus on suht paljulubav.
                          esimesest suuremast loading screenist edasi ei saa.
                          kui mäng uuesti käima panna kukun surnuks sealt lae alt kuhu mind tõsteti :D

                          Comment

                          • Vandalar
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3577

                            #1678
                            Re: *** Arvutimängud ***

                            Beta ikkagi ju. Kaks loading screeni, mis mul on olnud, on ikka üsna pikalt aega võtnud, kuid loadib lõpuks ikka ära. Võimalik, et nad kasutavad mingit sellist meetodit, kus laetakse rohkem asju ette ära vms, et mäng sujuvam oleks, aga vbl lihtsalt beta teema.
                            Last edited by Vandalar; 07.02.14, 21:24.

                            Comment

                            • LuuK
                              Vana Tegija
                              • Dec 2008
                              • 1138

                              #1679
                              Re: *** Arvutimängud ***

                              no tuli 2 korda teade peale 5 min et lõpetas töö, kolmandal korral laadis ära

                              Comment

                              • Vandalar
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3577

                                #1680
                                Re: *** Arvutimängud ***

                                Tegelt ei tohi selle üle arutledagi, tea kas peaks postid ära koristama?

                                Comment

                                Working...