*** Arvutimängud ***
Collapse
X
-
-
Re: *** Arvutimängud ***
saan ka ilusti mängida. vahepeal mingid jamad olid/on, aga need üldiselt hetkelised.
Comment
-
Re: *** Arvutimängud ***
Neil endal ka logimislehel warning, et teavad, et probleeme osadel.
We are aware of an issue affecting our authentication servers, which may result in slow or failed login attempts. We are currently investigating the cause and will provide updates as they are available.
Please follow @BlizzardCSEU_EN on Twitter for further updates.
Comment
-
Re: *** Arvutimängud ***
curse.com jagab ära 500000 Elder Scrolls Online beta key-d.
Kui keegi hiljaks jääb, siis ma genesin seal webpagel mõned key-d juba ära ning pasten siia foorumlastele kasutamiseks:
KRP5XFDW9EN6D3F73MG5Last edited by Strawberry; 06.02.14, 09:30.
Comment
-
Re: *** Arvutimängud ***
Ma olen selle online versiooni kohta ainult halba kuulnud :D praktiliselt. Downloadin ikkagi.Algselt postitas Codecci Vaata postitustTänud!!! The Elder Scrolls: Skyrim kindlasti mu top 3 mängudest of all time, loodan, et online variant tuleb ka tip-top :P
Comment
-
Re: *** Arvutimängud ***
Mis summadega võiks arvestada, kui tahaks PC kokku panna, mis näiteks BF4 põhjas välja veaks ? Aint kast
Comment
-
Re: *** Arvutimängud ***
siin tuleb sulle appi kurikuulus hdtanel.Algselt postitas elrosmeero Vaata postitustMis summadega võiks arvestada, kui tahaks PC kokku panna, mis näiteks BF4 põhjas välja veaks ? Aint kast
kui midagi paremat tahad siis vaata sealt edasi mõnda teist videot.
Comment
-
Re: *** Arvutimängud ***
algus on suht paljulubav.Algselt postitas Vandalar Vaata postitustMa olen selle online versiooni kohta ainult halba kuulnud :D praktiliselt. Downloadin ikkagi.
esimesest suuremast loading screenist edasi ei saa.
kui mäng uuesti käima panna kukun surnuks sealt lae alt kuhu mind tõsteti :D
Comment
-
Re: *** Arvutimängud ***
Beta ikkagi ju. Kaks loading screeni, mis mul on olnud, on ikka üsna pikalt aega võtnud, kuid loadib lõpuks ikka ära. Võimalik, et nad kasutavad mingit sellist meetodit, kus laetakse rohkem asju ette ära vms, et mäng sujuvam oleks, aga vbl lihtsalt beta teema.Last edited by Vandalar; 07.02.14, 21:24.
Comment
Comment