Re: *** Arvutimängud ***
ei oska decke koostada vist. mul üks rogue deck, millega üle 50% winrate kindlasti. aga arenas läheb kõik ikka nii metsa. okse maik tuleb suhu. neli runni siiamaani olnud 1-3, 2-3, 1-3, 0-3. veits videosid vahtinud jne ja tundub, et mul tihtipeale liiga spell heavy deck. aga peaks tegema midagi sarnast nagu rogue deck. lihtsalt kõvasti 2 ja 3 drop minione igasuguste buffide ja battelcrydega jne. nüüd ostsin uue arena ticketi, aga kolm herot on hunter, shaman ja paladin. ei julge midagi pickida ka, sest ei oska nende deckidega eriti. hunter tundub suht kerge, aga nõrk. shaman vist üks sitemaid decke üldse (?). paladin tundub norm, aga kogemust eriti pole.
ei oska decke koostada vist. mul üks rogue deck, millega üle 50% winrate kindlasti. aga arenas läheb kõik ikka nii metsa. okse maik tuleb suhu. neli runni siiamaani olnud 1-3, 2-3, 1-3, 0-3. veits videosid vahtinud jne ja tundub, et mul tihtipeale liiga spell heavy deck. aga peaks tegema midagi sarnast nagu rogue deck. lihtsalt kõvasti 2 ja 3 drop minione igasuguste buffide ja battelcrydega jne. nüüd ostsin uue arena ticketi, aga kolm herot on hunter, shaman ja paladin. ei julge midagi pickida ka, sest ei oska nende deckidega eriti. hunter tundub suht kerge, aga nõrk. shaman vist üks sitemaid decke üldse (?). paladin tundub norm, aga kogemust eriti pole.
thanks for the post!
Comment