*** Arvutimängud ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kardaanirist
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 3675

    #1621
    Re: *** Arvutimängud ***

    ei oska decke koostada vist. mul üks rogue deck, millega üle 50% winrate kindlasti. aga arenas läheb kõik ikka nii metsa. okse maik tuleb suhu. neli runni siiamaani olnud 1-3, 2-3, 1-3, 0-3. veits videosid vahtinud jne ja tundub, et mul tihtipeale liiga spell heavy deck. aga peaks tegema midagi sarnast nagu rogue deck. lihtsalt kõvasti 2 ja 3 drop minione igasuguste buffide ja battelcrydega jne. nüüd ostsin uue arena ticketi, aga kolm herot on hunter, shaman ja paladin. ei julge midagi pickida ka, sest ei oska nende deckidega eriti. hunter tundub suht kerge, aga nõrk. shaman vist üks sitemaid decke üldse (?). paladin tundub norm, aga kogemust eriti pole.

    Comment

    • Priidix
      240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
      • Jun 2009
      • 2839

      #1622
      Re: *** Arvutimängud ***

      Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
      ubisoftilt midagi ilusat, 6ndast minutist hakkab gameplay
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
      thanks for the post!

      Comment

      • kardaanirist
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 3675

        #1623
        Re: *** Arvutimängud ***

        tegin siis paladiniga 1-3. okse. samas sain pakist Nozdormu (legendary). minu rogue decki ehk isegi mingi aeg satub.

        Comment

        • yolpa
          Pokkerihai
          • Jun 2009
          • 2669

          #1624
          Re: *** Arvutimängud ***

          ma sain magega üks päev 6-3, siiani parm skoor, aga samas nopin 2-4 võitu suht alati. ja no mu custom warlocki deck on nii haige lihtsalt, mingi 90% winrate. sain päris mitu head kuldkaarti kui ostsin omale arena ticketeid mingi 15 daala eest ja need stackivad sitaks hästi warlockiga

          Comment

          • Strawberry
            Varasemalt kasutaja "romeo"
            • Aug 2012
            • 1229

            #1625
            Re: *** Arvutimängud ***

            Mu parim arena 9-2 tuli druidiga. Btw, pärast selle nädala patchi saab 12 võiduni mängida.

            Parim ranked deck hetkel on mul murloc rogue. Põhiline on shadowstep (Return a friendly minion to your hand. Reduce cost (2)) + Coldlight Seer (Battlecry: Give all murlocs +2 health).
            Saad 3-4 murlocit lauale kohe alguses ja siis lajatad Seer + shadowstep + Seer uuesti + shadowstep + Seer uuesti.
            2 Seeri + 2 shadowstepi = +8 health laual olevatele murlocitele. Siis vaatad kuidas vastane vigiseb ja naerad.

            Comment

            • yolpa
              Pokkerihai
              • Jun 2009
              • 2669

              #1626
              Re: *** Arvutimängud ***

              Töötab ka effektiivselt mage, freezing decki vastu?

              Comment

              • Strawberry
                Varasemalt kasutaja "romeo"
                • Aug 2012
                • 1229

                #1627
                Re: *** Arvutimängud ***

                Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                Töötab ka effektiivselt mage, freezing decki vastu?
                Freezing deck on pretty gay indeed.
                Parim success selle vastu on mul olnud warrior charge deckiga. Ainult Charge minionid ja paar tavalist heavy hitterit koos warriori Charge buffiga (0 mana) (ntx core hound 9/5). Spellideks relvad ja heroic strike/mortal strike, millega tuimalt clearid tema minione (hp pärast ära muretse, sest mäng saab läbi enne kui tal tekib piisavalt mana pyroblasti jaoks). Kui kõik su minionid teevad damaget samal käigul kui sa nad välja mängid, siis mage-i frost control ei ole cost effective ja ta sureb juba umbes 6.-7. käigul.
                Last edited by Strawberry; 11.12.13, 20:18.

                Comment

                • Romka
                  Pokkerihai
                  • Mar 2009
                  • 1544

                  #1628
                  Re: *** Arvutimängud ***

                  Hearthstone beta key üle, kes tahab?

                  Last edited by Romka; 16.12.13, 21:23.

                  Comment

                  • KristjanRawk
                    Klubi Liige
                    • Feb 2009
                    • 1133

                    #1629
                    Re: *** Arvutimängud ***

                    Dayz Standalone out

                    DayZ is a gritty, authentic, open-world survival horror hybrid-MMO game, players follow a single goal: Survive by any mean necessary.

                    Comment

                    • Oliverk
                      Moderaator
                      • Nov 2008
                      • 3016

                      #1630
                      Re: *** Arvutimängud ***

                      Ostsin ka ära, aga mängimsiega peab natuke ootama kuni lõputöö valmis.

                      Comment

                      • Maxi
                        Pokkerihai
                        • Nov 2010
                        • 1849

                        #1631
                        Re: *** Arvutimängud ***

                        Ega sa millestki ilma ei jää, ülimalt alpha on veel.

                        Comment

                        • yolpa
                          Pokkerihai
                          • Jun 2009
                          • 2669

                          #1632
                          Re: *** Arvutimängud ***

                          keegi hearthstone keyd tahab?

                          Comment

                          • udikaz
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 1946

                            #1633
                            Re: *** Arvutimängud ***

                            ikka oleks huvitatud.

                            Comment

                            • yolpa
                              Pokkerihai
                              • Jun 2009
                              • 2669

                              #1634
                              Re: *** Arvutimängud ***

                              nvm, sri et pakkusin, aga minu key on NA serveri jaoks, kuna battl.net aadress aussie

                              Comment

                              • udikaz
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 1946

                                #1635
                                Re: *** Arvutimängud ***

                                makes sense. ega see kaartidega minionite hävitamine ei tundugi väga lõbus, aga olex lihtsalt ära proovinud

                                Comment

                                Working...