*** Arvutimängud ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Strawberry
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    • Aug 2012
    • 1229

    #1606
    Re: *** Arvutimängud ***

    Algselt postitas yolpa Vaata postitust
    ei jõudnud oodata ja ostsin ära omale.
    kas tasub kõik herod ära proovida ja maxida või piisab ainult paarist, et teisi unlockida?
    Arenas lammutamiseks tasuks teada igast herost midagi, eriti secret kaartide kohta.
    Ranked mängudes on nii, et osad herod saavutavad oma kõrgtaseme ainult expert kaartidega ja basic deckiga on väga raske (rogue ntx).

    Basic deckiga kõige lihtsam on vast mage ja priest.

    Comment

    • rohelinekonn
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 3808

      #1607
      Re: *** Arvutimängud ***

      mis teil need nimed seal on vbl lisab saab nats chatida vahepeal

      Comment

      • Romka
        Pokkerihai
        • Mar 2009
        • 1544

        #1608
        Re: *** Arvutimängud ***

        Ma võtaks ka key kui kellegil üle :D.

        Comment

        • Vandalar
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3577

          #1609
          Re: *** Arvutimängud ***

          Kas sellest sõltub tulemus ka, et mis auhinnaks saad, kui vastane alla annab vs tema hävitamisega?

          Comment

          • rohelinekonn
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 3808

            #1610
            Re: *** Arvutimängud ***

            milliseid kaarte peaks Disenchantima. Ja kas on mingeid soovitusi deckide koostamisel?

            Comment

            • Vandalar
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3577

              #1611
              Re: *** Arvutimängud ***

              Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
              milliseid kaarte peaks Disenchantima. Ja kas on mingeid soovitusi deckide koostamisel?
              Disenchante'd neid, mida sul ülearu on

              Comment

              • rohelinekonn
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 3808

                #1612
                Re: *** Arvutimängud ***

                Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                Disenchante'd neid, mida sul ülearu on
                aaa siis küll.

                No krt ma ei tea ju mille järgi arvestada kas on ülearu v mitte. Aga vahet pole pigem selliste soovituste peale las see teema jääb.

                Comment

                • yolpa
                  Pokkerihai
                  • Jun 2009
                  • 2669

                  #1613
                  Re: *** Arvutimängud ***

                  Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
                  mis teil need nimed seal on vbl lisab saab nats chatida vahepeal
                  yolpa

                  Comment

                  • Strawberry
                    Varasemalt kasutaja "romeo"
                    • Aug 2012
                    • 1229

                    #1614
                    Re: *** Arvutimängud ***

                    Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
                    milliseid kaarte peaks Disenchantima. Ja kas on mingeid soovitusi deckide koostamisel?
                    Kui sul on mingit kaart rohkem kui 2 (ranked deckis võib ühte kaarti olla max 2), siis tekib Crafting mode-s nupuke "Disenchant excess cards" vms. Kui mingit konkreetset kaarti tahad craftida ja dusti on puudu, siis pead omal valikul millestki loobuma.

                    Minu tugevaim deck hetkel on murloc rush warlockiga. Kõik murloc kaardid mis olemas, lisaks warlockilt blood impid (hoiad stealthis et vastane rünnata neid ei saaks, +1 health aura kõigile), void walkerid odavateks tankideks ja frostwolf warlordid (Battlecry: +1/+1 for every friendly minion) Kui 6 murloci juba laual, siis lajatad 5. käigul 10/10 warlordi.
                    Päris mitu korda on õnnestunud mäng juba 5. käigul ka ära lõpetada, eriti kui vastane on lategame oriented ja ei suuda earlygames midagi olulist kaitseks panna.

                    Kui custom decki ehitad, siis võta arvesse, et class specific cardid on suurema budgetiga kui neutral kaardid (ntx void walker on 1 mana, 1/3 taunt. Neutral Goldshire footman on 1 mana, 1/2 taunt).
                    Last edited by Strawberry; 07.12.13, 06:02.

                    Comment

                    • Rigged
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2535

                      #1615
                      Re: *** Arvutimängud ***

                      Keegi sc2 jälgib?

                      Comment

                      • minbetmillionaire
                        Õpihimuline Mängur
                        • Jan 2010
                        • 363

                        #1616
                        Re: *** Arvutimängud ***

                        Kogu mäng koosnebki sellest et laote kaarte üksteisele vä?

                        Comment

                        • yolpa
                          Pokkerihai
                          • Jun 2009
                          • 2669

                          #1617
                          Re: *** Arvutimängud ***

                          Algselt postitas minbetmillionaire Vaata postitust
                          Kogu mäng koosnebki sellest et laote kaarte üksteisele vä?
                          ennustame

                          Comment

                          • r1v0
                            Julm Donk
                            • Jun 2012
                            • 93

                            #1618
                            Re: *** Arvutimängud ***

                            Algselt postitas minbetmillionaire Vaata postitust
                            Kogu mäng koosnebki sellest et laote kaarte üksteisele vä?
                            Kui siin teemas hakati sellest mängust rääkima, mõtlesin kah, et vb äge mäng, peaks kah uurima. Kui gameplay'd nägin, siis pikalt mõtlesin, et äkki vaatan mingit valet mängu. Aga no võta näpust... sama, mis monopoli arvutis mängida imo :D

                            Comment

                            • Karelkorm
                              Grinder
                              • Nov 2009
                              • 856

                              #1619
                              Re: *** Arvutimängud ***

                              ubisoftilt midagi ilusat, 6ndast minutist hakkab gameplay
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • Strawberry
                                Varasemalt kasutaja "romeo"
                                • Aug 2012
                                • 1229

                                #1620
                                Re: *** Arvutimängud ***

                                Battletag: Htstuff #2785
                                Kui keegi Hearthstones lisada tahab

                                Comment

                                Working...